Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Nivea, Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Nivea, Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Antyperspirant Nivea Deodorant Energy Fresh w kulce z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień.
Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
- skuteczna ochrona i orzeźwiająca świeżość przez cały dzień
- delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z avocado
- nie zawiera alkoholu
- przebadany dermatologicznie

Skład: aqua, aluminium chlorohydrate, isoceteth-20, butylene glycol, dicaprylyl ether, glyceryl isostearate, parfum, persea gratissima, cymbopagon schoenanthus, PEG-150 distearate, propylene glycol

Cena: ok. 10zł / 50ml

ochronne
w kulce

Trochę za słaby.

Bardzo zawiódł mnie ten produkt, ponieważ słyszałam o nim wiele dobrego. Bywało, że po jego użyciu nie czułam się komfortowo a aplikację musiałam powtarzać (co się nie często zdarza)

Konsystencja: jest trochę lepka, ale nie przeszkadzała mi, kosmetyk nie brudził ubrań,

Działanie: aplikowałam go rano i kilka godzin po przyjściu do pracy. Raz się sprawdzał i mnie chronił, innym razem już po 3 godzinach odczuwałam dyskomfort i uczucie nieświeżości. Owszem, mam zwiększoną potliwość, ale inne Nivea sprawdzały się u mnie. Ten może być świetny dla mało pocących się osób lub nie wykonujących fizycznej pracy. Plusem jest niewywołanie u mnie podrażnień czy swędzenia.

Zapach: rzeczywiście jest świeży, delikatnie wyczuwalny podczas dnia.

Opakowanie: szklane, ładny miętowy kolor, jednak by zużyć go do końca trzeba się nagłowić jak go pionowo postawić.

Plusy:
- wydajny
- ładnie pachnie
- nie brudzi ubrań
- nie klei się

Minusy:
- jego ochrona to loteria- raz ochroni, innym może powodować dyskomfort.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452727].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnio na jeża

Skusił mnie bardzo zapach tego antyperspirantu :) Śliczny, delikatny i świeży zapach! ;) Jeżeli chodzi o chronienie przed potem - średnio na jeża.. Parę godzin jest spokoju, ale później już się pocę i czuć nieprzyjemny zapach :( :( Wykorzystałam go do końca aplikując ze trzy razy dziennie, żeby jakoś wytrzymać w czystości :) Jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo. Super opcja z przezroczystym opakowaniem, bo widać ile produktu jeszcze zostało do końca :) Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę, ze względu na zapach ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410806].usefull || 0 }}% pomocna.

W poszukiwaniu zabezpieczenia

Nivea trafiła w moje włosy (odżywki) a także pachy. Lubię ten produkt, mimo, że jest w kulce, a co za tym idzie długo schnie i nie każdy lubi to wrażenie lepkości, wilgoci, mokrości.
Nie zostawia opornych białych śladów, przyjemnie, świeżo pachnie, mnie dobrze chroni, zastosowałam go w wakacje na parę ważnych uroczystości, po wielu godzinach było całkiem ok, więc w porównaniu z innymi antyperspirantami, ten jest dla mnie skuteczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372201].usefull || 0 }}% pomocna.

wrastające włoski

Odświeża i ochładza

Zalety:
- świeży zapach, na długi czas który niweluje zapach potu
- ma wygodną kulkę, która aplikuję odpowiednią ilośc kosmetyku
- ten dezodorant dobrze nawilża skórę, lekko ją odzywia
- ma niską cenę

Wady:
- zostawia białe ślady i trchę słabo chroni przed nadmiernym poceniem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334776].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

plusy:
+ śliczny zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ trochę chroni przed potem

minusy:
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ fajne opakowanie
+ szeroka dostępność

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051736].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok.

Zapach może nie jest ładny, ale ujdzie, bo szybko zanika. Dobrze chroni przed potem, nie czuję dyskomfortu cały dzień.
Szybko schnie. Jest w miarę wydajny. Może do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036496].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie bardzo dobry anty-perspirant. Zawsze kupuje anty-perspiranty w kulce i patrzę, aby one były przezroczyste, ponieważ takie są najlepsze. Ani nie brudzą, ani nie zostawiają plam.
Ma przepiękny świeży zapach. Nie zauważyłam u siebie, abym pociła się bardziej czy w ogule po nim.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021755].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

ma ładny zapach,łatwo sie go używa ,jest skuteczny ale jak ktos sie duzo i mocno poci to nie do konca sobie radzi.z jednej strony polecilabym go na lato bo ma typowo letni swiezy zapach a z drugiej w upaly nie do konca sie sprawdzal.jednak dla osoby ktora poci sie normalnie jest dobry i sie sprawdzi.ja wracam do niego juz od jakiegos czasu

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968211].usefull || 0 }}% pomocna.

typowo letni zapach i dobra ochrona

Kupiłam ten kosmetyk zawiedziona tym spray\'em z Adidasa. Kulek z Nivea już kiedyś używałam, więc bez zastanowienia sięgnęłam po nią znowu. Kosztowała jakieś 7 - 8 zł.

Zapach jest idealny na wakacje i dlatego wybrałam akurat ten wariant. Bardzo orzeźwia i czułam się dzięki niemu świeżo.

Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem to jestem zadowolona. Absolutnie nie miałam mokrych pach (tak jak to było w przypadku Adidasa, na którym się mocno zawiodłam). Nigdy nie czułam brzydkiego zapachu, nawet podczas całonocnej imprezy, gdzie dużo tańczyłam i się ruszałam. Działał tak samo dobrze jak inny z tej serii, którego kiedyś używałam.

Pielęgnacji żadnej nie zauważyłam, czasem może trochę przesuszać, ale gdy dobrze złuszczamy naskórek i nawilżamy to problem ten nie powinien wystąpić.

Żelowa konsystencja jest bardzo na plus. Produkt nie jest wodnisty i nie wycieka. Dzięki przezroczystemu opakowaniu widać ile jeszcze pozostało i jest to bardzo pomocne, bo zawsze wiemy kiedy nam się skończy.

Nie brudzi ubrań jakoś specjalnie, raczej bym powiedziała, że bardzo pachną później, ale trawą cytrynową, nie potem ;)

Uważam, że jest to bardzo dobry produkt, ale warto pamiętać o kilku rzeczach, które ułatwią sprawę :) Po aplikacji warto zaczekać, aż wyschnie całkowicie. Nie trwa to nie wiadomo jak długo, a dzięki temu żel nie wetrze się w ubranie, nie będzie uczucia sklejonych pach i ochrona będzie lepsza. Sama zauważyłam, że gdy się spieszyłam i nie czekałam aż wyschnie całkowicie to wycierał się gdzieś w ubranie i przez to chronił mniej.

Nie żałuję, że go kupiłam. Myślę, że kupię jeszcze kiedyś przy okazji wakacji, bo zapach naprawdę letni :) Polecam!

Używam tego produktu od: końcówka czerwca 2014
Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946791].usefull || 0 }}% pomocna.

Zasłużona 4

Nie przepadam za dezodorantami Nivea. Nic na to nie poradzę. Głównie przez to, że bardzo długo schną, poza tym nie przekonują mnie ich zapachy.
Muszę jednak być sprawiedliwa i przyznaję, że ten roll-on bez zarzutu wywiązał się z powierzonego mu zadania tj. zapewnienia mi ochrony przed przykrym zapachem potu. A że mój dzień (notabene jak każdy dzień matki Polki;)) jest długi i spędzany nader aktywnie, więc trzeba przyznać, że omawiany dezodorant "dał radę".
Poza tym (aplikowany również tuż po depilacji) nie podrażnił ani nie wysuszył mojej skóry, nie pozostawia na odzieży nieestetycznych śladów, na jego korzyść przemawia również jego wydajność - bite 1,5 miesiąca stosowania dzień w dzień, za kwotę około 10 zł to wg mnie uczciwa cena.
Nawiązując więc do wstępu, to, co przeszkadza mi w tym antyperspirancie, to fakt, że długo schnie, zanim więc zarzuci się na siebie jakieś odzienie, trzeba odczekać dłuższą chwilę, a to wg mnie mało praktyczne. Tak jak opakowanie (szklane), które w porannym pośpiechu i przy nieskoordynowanych ruchach, może łatwo "wysmyknąć" się z ręki.
Mimo wszystko, głównie z uwagi na swe właściwości chroniące przed nieprzyjemnym zapachem potu ten roll-on zasługuje na wysokie noty.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924101].usefull || 0 }}% pomocna.