Sephora, Round-A-Pout - Beach Ball (Błyszczyk do ust w kształcie kulki)

Sephora, Round-A-Pout - Beach Ball (Błyszczyk do ust w kształcie kulki)

Kulka zawiera 4 kolory błyszczyków, w różnych odcieniach, można łatwo łączyć kolory lub użyć jednego. Miła konsystencja, świetnie rozprowadza się na ustach. Kokosowy zapach.

Cena: 20zł / 9g

Nie dla mnie.

Używałam takiej kuleczki już z 8-9 lat temu.
Nie miałam wtedy dużych wymagań, był to dla mnie po prostu fajny gadżet.
Bo jako kosmetyk nie sprawdza się.
Błyszczyki są klejące i wysuszające usta, opakowanie wybitne niehigieniczne i do tego niewygodne i niepraktyczne.
Produkt może być udanym prezentem dla 10latki, ale nic poza tym.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Super zapach, super kolory. Jak dla mnie bomba, mimo swoich wad. Wada jest niepraktyczne opakowanie, ktore uniemozliwia zreczna aplikacje. Radze nie robic tego palcem bo rzeczywiscie trudno go potem domyc, nie wspomne o tym jak ktos ma dlugie paznokcie. Ale i na to jest sposob. Ja nosze moja kuleczke razem z opakowaniem po innym zuzytym blyszczyku i uzywam aplikatora do nalozenia. Kolejna wada jest to, ze nie jest zbyt trwaly, ale mi to nie przeszkadza poniewaz mimo malych rozmiarow kuleczki jest naprawde bardzo wydajny. No i przede wszystkim kolory mozna mieszac ze soba do uzyskania pozadanego efektu. A mozliwosci jest naprawde wiele. I ten zapach... Ja go uwielbiam. Takze polecam. Do tego jest w przystepnej cenie i starcza na naprawde dlugi czas.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w dalszym ciagu pierwsze

Kolejna fanaberia :)

powiem tak, można żyć bez teggo błyszczyku, który swój sukces komercyjny zawdzięcza przede wszystkim uroczej "oprawie". Kulka jest miła dla oka ale mało praktyczna (nie można jej za bardzo postawić bo się turla). Sam błyszczyk hmm... żadna rewelacja, jest strasznie gęsty, lepki oraz ma mdły smak. Aplikacja również pozostawia wiele do życzenia; brak aplikatora oraz umazany palec, który ciężko się zmywa nawet pod wodą z mydłem... wolę jednak tradycyjne błyszczyki z aplikatorem.Używam tego produktu od: roku

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

fajny

zuzylam dwie takie kuleczki. pierwsza dostalam w prezencie. druga kupilam juz sama.
swietny kosmetyk na wakacje.
bierze sie ze soba taka kule i ma sie 4 blyszczyki. wszystkie daja efekt mokrych, blyszczacych ust. trwalosc...nie jakas szokujaco do bani, ale wiadomo-to tylko blyszczyk.

piekne sa szczegolnie czerwienie z tej kulki.

smak neutralny, brak drobinek...ogolnie fajny. na wakacje znow kupie.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:dwa

gadżecik

Kolejny gadżecik:)
Zaletaą zdecydowanie największa tego kosmetyku jest zapach-przepiękny truskawkowy az chce sie go zjesc:) Poza tym błyszczyki ładnie wyglądają na ustach, mają fajna konsystencję. Wada zdecydowanie nakładanie paluchem-nie chodzi juz o względy higieniczne aletrudno go wydobyc gdy jest go juz troche mniej. Poza tym osoba z długimi paznokciami moze miec problemy juz od początku... ;)

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu