Aromabliss Calming EDT (Kojąca woda toaletowa)

Aromabliss Calming EDT (Kojąca woda toaletowa)

Kojąca woda toaletowa Aromabliss to zaproszenie do prywatnej krainy łagodności... Relaksujący zapach pomoże odzyskać spokój i pogodę ducha. Kompozycja olejków cytrusowych budzi radosny nastrój, a olejek cedrowy koi i uspokaja.

Na innych tak, na sobie nie.

Perfumy te kupiłam zachęcona obiecującym opisem w katalogu. Niestety zawiodłam się...
Zapach ten nie przypadł mi do gustu. Jest mocno kwiatowy, wcale nie pomaga mi się zrelaksować. Wręcz przeciwnie, a powodem tego jest jego bardzo intensywny zapach.
Po chwili nabiera jednak całkiem przyjemnego aromatu, ale to nadal nie mój zapach, nie pasuje mi. Mogę znieść go na innych osobach, ale na sobie nie.
Trwałość standardowa.
Można spróbować, ale ja nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pare psiknięć

Uspokajający

Kupiłam go mojej siotrze na Mikołaja, więc postanowiłam go przetestować. Jest podobny do Shine Avonu, który również ma moja siostra. Ale do rzeczy: jest rzeczywiście uspokajający, kwiatowy, trzymał sie jakieś 4 godziny na moim nadgatrstku. Mojej siostrze sie podoba, a ja uważam go za średniaka.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:testy

cytrusów tu nie czuć

posiadam obie wersje Aromabliss. o Awakening już kazanie było, teraz czas na Calming:
- cytrusów tu nie uświadczysz
- rzeczywiście działa uspokajająco
- zapach jest taki aksamitny, gładki, na wieczór idealny
- delikatny, nieagresywny
- nie jest to mój zapach, ale na pewno mnie nie drażni, nawet mogę się nim popsikać dla odmiany
- bardzo trwały
- zapach jednostajny, nie zmienia się z upływem czasu, jedynie traci na intensywności
- opakowanie takie samo jak w przypadku Awakening, i tu repeta: opakowanie jest ciekawe, szronione szkło w żywej fioletowej barwie, ale nie jest funkcjonalne, łatwo można przewrócić (całe szczęście że wszystkie zapachy trzymam w bezpiecznym miejscu ), pomysł z korkiem też kiepski, korek ma być korkiem, a nie pół-korkiem, oszczędność plastiku można jednak zorganizować w inny sposób
- buteleczkę kupiłam za około 25 zł, więc cena przystępna bardzo :)

Używam tego produktu od: 2 maja 2008
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1, może kiedyś zmęczę całe ;)

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Mój zapach

- długotrwały
- orzeźwiający, nie "zamula"
- zapach pięknie rozwija się na skórze pod wpływem czasu
- ładna buteleczka
- ładna cena ;)

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:pół

ładny i trwały

Ten zapach kupiła moja siostra, mi wyjątkowo przypadł do gustu i też go zakupiłam...
jak za ta cenę(kupiłam go w promocji)... jest wyjątkowo trwały...
poprawia samopoczucie i humor... ;)
uwielbiam ładne zapachy a ten na pewno jest stworzony dla mnie:)

Używam tego produktu od:łącznie z perfumami siostry - parę miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Mało trwały ale zapach ciekawy

Zapach tej wody toaletowej bardzo mi się spodobał, doskonały na letnie wieczory. Podoba mi sie w nim również różowa matowa buteleczka. Niestety (jak już zauważyłam w na przykładzie innych wód toaletowych z Oriflame) zapach jest nietrwały, na początku mocny i intensywny z czasem szybko się ulatnia. Minusem jest również to, że gdy psikam się wodą wylatuje jej tyle, że dosłownie cieknie mi po szyi i trzeba to rozsmarować ręką. Powinni coś z tym zrobić. Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 flakonu

Jak dla kogo, ale ja mówię NIE

Moja mam ma ta wodę, i powiem wam, że sama też jej parę razy uzyłam, ale nie jestem z niej zadowolona ;/ (zreszta moja mama też).
Woda ta ma raczej ciężki zapach, a ja lubię zapachy lekkie.
Owszem, może jest i relaksująca, ale dla mnie jest tez nieco mdląca :(

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: nie wiem czy jedna tysięczna została zużyta ;)

Mgielka na upaly

Dostalam ta wode w prezencie i choc zwykle nie lubie prezentow perfumeryjnych, ta woda zdecydowanie przypadla mi do gustu. Ladna, nieinwazyjna, leciutka, wprost idealna na wsciekle upalne dni, kiedy boje sie uzyc jakiegokolwiek zapachu, zeby sie nie zaczadzic ;-)).
Czy uspokaja, nie wiem - ale na pewno nie drazni, unosi sie nad nosicielka fajnym, ladnie pachnacym obloczkiem, ot, taka mgielka swietna na upaly :-))).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:rozpoczete 50 ml

TAK!

Kupiłam i nie żałuję.Zapach jest bardzo ładny, w sam raz na lato.Jest taki uspokajający i poprawia zdecydowanie samopoczucie.Trwałość również jest jego zaletą.
polecam!

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przyjemny

lubię ten zapach-inny niż wszystkie dostępne. nawet trwały. chociaż mój chłopak nie przepada za nim i rzeczywiscie ludzie pytaja co to za zapach, większości się podoba. dobry na dzień i na wieczór

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/4

Spokojne mażenie!

Jeśli spryskacie się perfumą a kobiety was zaczepiają pytając co tak ładnie pachnie możecie być pewne , że to jest to !

Na mnie ta woda działa jak słoneczko - ciepłe, leniwe ,spokojne z hasełkiem nie martw się będzie dobrze!
Dlatego używam jej na dzień bo zapewnia mi spokój i dobry nastrój i nawet jak ktoś mnie wkurzy to jak się nią popsikam to od razu mi lepiej!
Na wieczór wolę coś bardziej kobiecego i zmysłowego ale z AROMA dzień jest milszy!
Polecam!Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2