Flossy Hair Care, Protective Shine Spray (Nabłyszczacz)

Flossy Hair Care, Protective Shine Spray (Nabłyszczacz)

Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wzmacnia naturalny blask włosów. Tworzy na długi czas na włosach jedwabistą, błyszczącą powłokę. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Mówiąc krótko: POLECAM :)

Zakupiłam ten produkt w sklepie fryzjerkim. Pańcia sprzedała mi przeterminowany kosmetyk o jakiś rok, ale i tak go używam i chce zużyć, nadal utrzymują się jego właściwości, więc ... :)
Koleżanka fryzjerka, robiąc mi fryzurę na wesele użyła tego kosmetyku i bardzo mi się spodobał efekt długotrwałego nabłyszczenia :) toteż postanowiłam go kupić

+dostępność i cena
+spray z pompką
+wydajny 80ml, starcza na długo nawet przy częstym używaniu
+ładny zapach
+nie obciąża, nie skleja, nie przetłuszcza (O ILE UŻYJEMY GO W ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI!)
+nabłyszcza, czyli spełnia swoją podstawową funkcję; efekt jak dla mnie wystarczający (nie jakiś sztuczny) i długotrwały
+nie zauważyłam, żeby wysuszał, a czytałam, że może to robić

I LIKE IT !!! :)

Używam tego produktu od: niegdyś sporadycznie, teraz często :) od ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niezbyt

nabłyszczać to nabłyszcza- na jakieś 30 sekund. potem wchłania się we włosy i są takie same. próbowałam różnych sposobów aplikacji- efekt ten sam. może daję go za mało ale nie chcę też przesadzić. zapach może się podobać, ja osobiście nie przepadam. na plus- włosy po zastosowaniu są takie jakby jedwabiste, ale też nie na długo. no i wieczorem mam problem z rozczesaniem włosów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

bardzo dobry

U mnie się sprawdził. Od trzech lat go nie używam, chwilowy brak dostępu sprawił...że o nim zapomniałam o_O. Teraz chetnie go nabędę jak tylko znów nie zapomnę ;P
Nie rozpylałam go (jedynie w ramach poprawek) ale rozcierałam na dłoniach i wcierałam we włosy.
Rozpylany dawał marny efekt, trzeba było się napsikać... Na naturalne kręcone włosy nakładałam tylko na imprezy pod dyfuzor. Zdał egzamin, ogólnie wydawało się, że mało widoczny i mało trwały lecz na zdjeciach widzę, że efekt był całkiem fajny i trwały.
I tutaj muszę przyznać, że rewelacyjnie sprawdził się pod prostownice :D
Tak, tak. Jako preparat świetnie wygładzający i ułatwiający prostowanie. Efekt- lśniąca tafla włosów (wtedy miałam bardzo d ługie).
Nie zauważyłam przesuszania włosów może dlatego, że generalnie dbam o porządne nawilżenie na codzień (odżywki, serum, maski)
+ ładny zapach.
+trwały (na moich włosach)
+ładnie nabłyszcza
+wygładza
+nie obciąża
+nie przetłuszcza, pod tym względem dość bezpieczny w użytkowaniu
+delikatny dla włosów
+nie oblepia
+cena

minusy
-mało wydajny

Używam tego produktu od: ok. 2006 roku :)
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Przyjemny, ale wysusza.

Do pewnego czasu był to mój ulubiony nabłyszczacz. Odkryłam go u fryzjerki, która po wyprostowaniu moich włosów użyła własnie tego produktu, który sprawił, że włosy lśniły, były sypkie, gładkie, wyglądały na zdrowsze, a do tego cudownie pachniał.

Musiałam go kupić, bardzo ucieszyłam się, że jest tani, dostępny w drogerii i byłam zadowolona, używałam go po każdym myciu, włosy wyglądały jak po wyjściu od fryzjera.

Wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć nim całe włosy, bo jakies2/3 psiknięcia.

Jedyny jego minus to to, że po paru godzinach efekt połysku jest już mniej widoczny, ale włosy można delikatnie dopsikać, żeby nie przesadzić, bo może przetłuścić.

Niestety już go nie kupuję, bo zauważyłam, że przesusza włosy!:(
i już nawet z nim po dłuższym stosowaniu nie wyglądały tak pięknie.

Lubię go za efekt, który daje, ale daje go tylko na jakiś czas, bo przy regularnym stosowaniu już się tak nie dzieje i dodatkowo pogarsza stan włosów, wysusza, sa bardziej szorstkie, słabsze i to przez ten olejek, bo jak przestałam go używać to wróciły do poprzedniego stanu.

Zapach śliczny.

Ale jest u mnie skreślony właśnie za to, że wysusza, bo nie chce mieć pięknych włosów tylko na chwilę i to kosztem pogarszania ich kondycji.

Używam tego produktu od: Ok 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: Kilka buteleczek, ale już raczej nie kupię.

mógłby dłużej nabłyszczać

Świetnie nabłyszcza ale na krótko. Trzeba też uważać z ilością- jedno psiknięcie więcej i włosy już są oklapnięte. Jak dla mnie ma piękny zapach. Nadaje się na lato, zwłaszcza na końcówki.

Używam tego produktu od: około roku- sporadycznie

oj nie...

Kupiłam z myślą o nabłyszczeniu włosów na jakieś specjalne okazje, ale preparat nie spełnił moich oczekiwań. Włosy, owszem, błyszczą, ale efekt trwa ok 3 minut po zastosowaniu, potem wszystko wraca do normy. O wiele lepiej zainwestować w jakąś porządną odżywkę po która lepiej zadziała niż "to coś"

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: próbuję zmęczyć pierwszą butelkę

mam na niego sposób

faktycznie może obciążać włosy jednak ja je myje codziennie więc nie zauważyłam takiego efektu, niemniej jednak jego formuła może powodować taki efekt.

a ja mam na niego sposób :) rozpylam go na dłonie, wcieram trochę rozgrzewając go i dopiero wtedy leciutko nakładam na włosy - efekt super, piękne lśniące, błyszczące loki. ładnie też wydobywa i podkreśla kolor włosów. na zdjęciach wyglądają bardzo efektownie :)

ewntuwalnie drugi sposób to rozpylanie go w powietrzu i wrzucania w tą mgiełkę włosów :)
nie trzeba sie zrażać tylko kombinować.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Nie sprawdził się

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i ceną ;) Potrzebowałam produktu, który podkresliłby kolor moich suchych włosów, nadał im połysk. Niestety po pierwszej chwili naturalnego połysku efekt znika. Co gorsza podkreśla suchość włosów i je matowi.Znacznie lepiej moje włosy wygladają bez niego niz z nim.
Zdecydowanie nie polecam. Opakowanie tragedia - słabej jakosci, kiepski atomizer.

Używam tego produktu od:1/3 opakowania
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

bez rewelacji

Ten produkt ze względu na specyficzną formułę "suchego olejku" łatwo obciąża włosy i zamiast lustrzanego blasku powstają nieestetyczne strąki. Pierwsze wrażenie jest wspaniałe: niezwykły blask,ale po kilku sekundach to znika.Nie twierdzę,że jest zły, bo myślę,że na niektórych typach włosów może spełniać swoje zadanie utrzymując ten blask na dłużej. Z pewnością nie jest to jednak produkt uniwersalny.

Używam tego produktu od:2mies.

nie powalił mnie na kolana...

Nablyszczacz kupilam zachecona pozytywnymi opiniami, kosztowal 13 zł. Po pierwsze okazalo sie, ze z moim atomizerem jest cos nie tak - nic nie leci, aż za ktoryms nacisnieciem wylatuje wielka chmura, ktorej sie nie spodziewalam. Trudno. Przelalam do innej buteleczki z atomizerem, ktory rozpyla drobniutka mgielke. W pierwszym momencie wlosy pieknie sie błyszcza, niestety ten spektakularny efekt szybko mija i zostaje cos znacznie mniej intensywnego. Wlosy ladnie, delikatnie pachna (zapach lekko wpadajacy w kokos), są miekkie w dotyku i nie puszą sie kazdy w swoją strone, z czego jestem zadowolona, jednak szukam czegos z wiekszym połyskiem.

Używam tego produktu od: tydzień

doskonały!

mam go :D

hmmm...moim zdaniem zasługuje na 5*, bo czemu nie? ładnie pachnie i włosy są po nim śliczne! czuje się 100 razy lepiej mając go na włosach niż bez niego:)
nie zauważyłam,żeby szybciej się przetłuszczały, bo psikam dosłownie 2-3 razy.jest świetny!
kupiłam za 18 zł w sklepie z art.fryz.
polecam wszystkim!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Lubimy się

To mój pierwszy nabłyszczacz, więc w sumie nie mam porównania.
Ale w zasadzie spełnił moje oczekiwania. Po pierwszym psiknięciu byłam oszołomiona efektem- włosy lśniły jak w reklamie! Niestety, za długo to nie trwało. Po pół godzinie preparat najwidoczniej wsiąknął we włosy i efekt nie był już taki spektakularny, ale jednak widoczny- na włosach pozostała delikatna mieniąca się warstwa.

Uwaga! łatwo przesadzić, a wtedy włosy wyglądają na tłuste... Nabłyszczacz trzeba trzymać w odległości pół metra od włosów, bo inaczej mogą pojawić się na nich brzydkie błyszczące plamy.

Produkt nie jest zbyt wydajny. Niby na włosy wystarcza kilka psiknięć, ale zawartość opakowania jakoś niespodziewanie szybko znika... chyba, że to mama mi podkrada ;) Za taką cenę (ok 10 zł na Allegro) warto się skusić.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego opakowania