Inositol Vegetal, Soin Récupérateur Nuit 1ères rides (Krem na noc, pierwsze zmarszczki)

Krem na noc przeznaczony jest do walki z pierwszymi oznakami starzenia i zmarszczkami, które pojawiają się około 25-tego roku życia. Krem ma odżywiać, nawilżać, regenerować.

Cena: 76zł (cena regularna) / 50ml; wymienny wkład 64zł

Niebieski magik

Kremik wypróbowalam dzięki saszetce gratisowej przy zakupach w YR i od razu przypadł mi do gustu, gdyż po aplikacji i dosłownie kilku minutach moja bruzda z czoła i lekkie zmarszczki ( mama 25 lat ) po prostu ... zniknęły! Byłam w szoku !
Zapach na początku mnie powalił, ale w negatywnym tego słowa znaczeniu - teraz się przyzwyczaiłam i ostatnio w promocji dokupiłam uzupełnienie bo pierwsze opakowanie mi się kończy.

PLUSY:
+ zmarszczki naprawdę znikają ( szkoda tylko że to efekt tylko przy regularnym stosowaniu - nie ma mowy o przerwie w smarowaniu )
+ ładne opakowanie,
+ zapach teraz już jest OK :P
+ miła konsystencja,
+ dobry pomysł na ograniczenie zużywania plastiku ( uzupełniacze ),

MINUSY:
- drogi !!! ( w promocji można przeżyć ),
- niestety trochę tłusty ( moja strefa T nie przepada za tym kremem, ale za to zmarszczki nie mają z nim szans ),

Używam tego produktu od: 1,5 roku

ŚREDNIAK!

Krem kupiłem bo krem na dzień z tej serii jest świetny ale ten na noc jest jak dla mnie całkiem przeciętny.

PLUSY:

- nie jest tłusty (mam mieszana skórę wiec to istotne),
- bardzo łatwo się wchłania,
- konsystencja (budyniowa ale lekka),
- można kupić uzupełniacz (ja nie kupię bo mi nie psuje, hehe :P),
- neutralny zapach,
- nie zapycha.

MINUSY:

- średnio nawilża i odżywia,
- rano skóra mnie ściągała na policzkach (niedopuszczalne!),
- bardzo mało wydajny,
- zaniżona pojemność jak na krem (40ml),
- przegięta cena jak na jakość.

Ogółem? Taki sobie. Lepiej działa na mnie krem Nivea za 5 złoty niż to "cudo". Nie spełnia na pewno oczekiwań by poprawił stan cery, raczej utrzymuje status quo.

bez zachwytu

Kremik ogólnie bardzo przyjemny. Pięknie pachnie, gęsta konsystencja, nie zapycha, ale na tym się kończą jego właściwości.
Poza tym nie robi chyba nic, po zmyciu ani śladu po nawilżeniu.
Jak na krem, który dostałam w prezencie to fajny, ale nie dałabym za niego więcej jak 30 zł.
Tak więc mówimy sobie goodbye

Serum na zmarszczki

Szkoda pieniędzy

Naczytałam się recenzji, naczytałam się ulotek, zrobiłam "wywiad" z panią konsultantką i postanowiłam się skusić. Ale nie było warto.
Krem jest drogi, a nie tego się spodziewałam.
Przede wszystkim mam cerę mieszaną (tłuste T i suche policzki). Ten krem nawet na noc jest zdecydowanie ZA tłusty i całą aplikację wieczorną wchłania poduszka. Poza tym wygładzenia nie czuję, nie widzę, a używałam ten krem długo, systematycznie.
Mi się nie podoba w ogóle, nie robi nic, więc tylko pół gwiazdki.

Bardzo dobry kosmetyk.

Nie wiem skąd biorą się opinie,iż ten krem zostawia tłusty film..hmm.U mnie sprawdza się bardzo dobrze.Jest wydajny.Ma odpowiednią konsystencję.Ładnie pachnie,skóra po użyciu jest taka sprężysta i nawilżona.Nie uczula(co w moim przypadku zdarza się często),nie zapycha.Mam wrażenie,że uspakaja moją skórę.Polecam z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

polecam przy promocjach

Plusy:
Kremu uzywam od roku. Jestem bardzo zadowolona. Swietnie nawilza, odzywia, wygladza skore, idealny na I-wsze zmarszczki. Rano skora jest miekka w dotyku. Po nalozeniu zostawia lekki film, ktory z czasem sie wchlania. Nie uczula! System wymiennych sloiczkow.
Minusy:
40 ml to bardzo malo! Bez promocji jest jego cena jest zawrotna. Niezbyt wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Przyzwoity

Plusy:
- fajne opakowanie, wymienne wkłady
- gęsty
- ładny zapach
- łagodzi podrażnienia
- sprawia, że skóra jest napięta i dobrze nawilżona/natłuszczona
- przystępna cena, zwłaszcza w promocji

Minusy:
- mała pojemność (40 ml)
- pozostawia na skórze tłustą warstwę, która właściwie się nie wchłania, tylko wyciera w poduszkę

Kupię jeszcze jedno opakowanie, bo krem na noc idzie zdecydowanie szybciej niż krem na dzień, który jeszcze mam.

Jestem na nie

Chemiczny, odrzucający zapach, tandetne plastikowe opakowanie, ale to akurat nie jest najważniejsze. Kiepsko nawilża, nie widzę żadnej redukcji zmarszczek,- chwyt reklamowy. Rano budzę się z tłustą powłoką. Jednym słowem dramat. Cena jak na 40 ml i działanie zdecydowanie wygórowana.

Ilość zużytych opakowań: 1 słok- 40ml

Polecam!

Zacznę od tego, że bardzo podoba mi się "kosmiczny" słoik. Nietuzinkowy kształt i godny rozważenia pomysł dokupowania samych wkładów.
Krem jest gęsty i treściwy, nie wchłania się całkowicie, ale nie przeszkadza mi to, wszak to krem na noc. Przyjemnie się rozprowadza, nie wałkuje się, delikatnie pachnie. Skóra jest nawilżona i odżywiona. Trudno wypowiedzieć mi się co do redukcji zmarszczek, bo nie mam ich jeszcze za dużo, używam tego kremu raczej w celach profilaktycznych :-)
Cena dosyć wysoka, dlatego też wyłapuję zawsze jakieś okazje na Allegro.

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno standardowe, za drugim razem wkład)

Dobry

przyjamny zapach
dobrze nawilza
przyjemnie sie naklada

Minus:
nie wiem czy Was nie drazni fakt ze to opakowanie posiada 40 ml! o 10 mniej niz powinien moim zdaniem
nie wiem czy splyca zmarszczki.

gdyby nie promocje...nie kupilabym po normalnej cenie.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

sprawdza się :)

W zasadzie to mogę po prostu napisać że krem spełnia wszystkie obietnice producenta ;)

Świetnie nawilża i odżywia, doskonale się wchłania, moja cera wciąga go jak gąbka ;) Owszem, pozostawia na skórze delikatny film, ale absolutnie nie jest to tłusta błyszcząca warstwa! :)

Cera wygląda po nim na gładką i wypoczęta, a skóra na twarzy jest miękka i elastyczna.
Nie mam zmarszczek, poza bardzo delikatnymi na czole i szyi, używam go więc jako profilaktykę przeciwzmarszczkową i chyba się sprawdza, bo te moje zmarszczki się nie pogłębiają :)

Ma delikatna półtłustą konsystencję i miły zapach. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha porów. Jest dosyć wydajny.

Fajną opcją jest możliwość kupowania go we wkładach :)

Nie dam mu 5 gwiazdek tylko dlatego że nie mam 100% pewności że faktycznie działa przeciwzmarszczkowo ;)

Używam tego produktu od: około roku

moze byc

Bardzo dobrze nawilza skore ale nie powoduje efektu "zarowki" :-) Skora staje sie po nim delikatna, jest mieciutka. Dzialania na pierwsze zmarszczki nie zauwazylam.
Na pewno jest duzo lepszy niz krem na dzien z tej serii (porazka) ale wg mnie nie jest to krem przeciwzmarszczkowy.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze