Mega Wet Gloss (Błyszczyk do ust)

Mega Wet Gloss (Błyszczyk do ust)

Długotrwały błyszczyk, zostaje na ustach nawet mimo jedzenia i picia, gęsty, daje efekt wilgotnych, lśniących ust, drobinki są mikroskopijne zawieszone w błyszczącej szklistej macierzy. Duży.

Porządny błyszczyk

Za efekt który daje tj. lśniącą taflę nawilżonych warg dałabym wszystkie gwiazdki. Ponazdto ma piękny zapach. Nie podoba mi się to, że opakowanie tak szybko się zadrapuje od noszenia po kieszeniach czy w plecaku, porównując z innymi kosmetykami nawet z dolnej półki farba z Isa Dory schodzi błyskawicznie. Nawet nie jestem w stanie odczytać, jaki mam odcień :-/
Błyszczyk nie lepi się, tworzy nawilżająco-natłuszczającą powłokę. Podoba mi się w promocji, ale powoli tańsze firmy wypuszczają podobne cuda dużo taniej.

Wspaniały

Błyszczyk jest fantastyczny! Bardzo długo utrzymuje się na ustach, cały czas wyglądając jak w chwile po nałożeniu. Pięknie pachnie (nie jakąś chemią) i daje efekt mokrych ust a przy tem nie zawiera tandetnych brokatowych drobinek. Dla mnie ogromnym plusem jest to że ten błyszczyk mocno nawilża usta.

Niestety, ma jedną wade...wylewa się spod zakrętki
i za to odejmuje jedną gwiazdkę.
Gdyby nie to, nigdy bym sie z nim nie rozstawała.

(posiadam kilka błyszczyków z IsaDory i niestety każdy wycieka)

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: 6 różnych

dobry

bardzo fajny gęsty błyszczyk, który długo trzyma się na ustach. Przyjemny zapach i smak- nie drażniący, jak w niektórych przypadkach. Wygląda naturalnie.
Opakowania wydajne, starcza na długo, porządny pędzelek.
Ciężko go sprać, jeśli już się coś nim ubrudzi, więc radzę uważać.
Nie można produktowi nic zarzucić.
Mam kolory: mocca cream 25 oraz crispy carmel 24.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Manicure - glitter nails

Gęsty, ale piękny.

Bardzo gęsty błyszczyk, o pięknym zapachu, długo utrzymuje się na ustach, jest lepki, nie idzie nawet pocałować lubego w policzek, bo są baaardzo duże problemy z jego usunięciem, tak więc nawet przy witaniu się pocałunkiem w policzek trzeba być ostrożnym. Na zakupy też nie polecam, z ubrań schodzi nie najlepiej. Ale co z tego, skoro ma śliczny kolor (używam 26 rosy nougat), pięknie lśni nienachalnym blaskiem bez dużej niepotrzebnej ilości drobinek brokatu. Delikatny, uroczy. Opakowanie solidne, nie rozkręca się w torebce/kieszeni. Nie wysusza ust. Za taką cenę polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

trwały, super połysk.

mam zupełnie biały odcień i daje on lodowaty połysk na ustach. stosuję go też na ciemniejsze szminki, żeby je rozjaśnić i nadać im ten genialny połysk. właściwie wszystkie szminki mam matowe, a dzięki temu błyszczykowi zmieniają one zupełnie swoje właściwości (przy czym nie tracą dużo na trwałości).

błyszczyk jest bardzo treściwy, lepiący się i gęsty. ja to lubię, tak samo jak jego słodki zapach.

jest b. wydajny i dobrej jakości. mam go od kilku lat (stosuję sporadycznie), a jest dokładnie taki jak w dniu zakupu!

Używam tego produktu od: od dawna...
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Fajny, wydajny błyszczyk.

Kupiłam po tym jak zobaczyłam go na ustach w dniu mojego ślubu - wyglądał pięknie! Chciałam malinowy odcień i miałam soczysta malinkę na ustach, cudowny połysk no i trwałość. Mam kolor Dewy Orchid.
Błyszczyk jest wygodny w aplikacji - dzięki temu, że ma pędzelek zamiast gąbeczki.
Jest bardzo trwały.
Baaardzo wydajny.
Ma śliczny, intensywny kolor.
Nie "zbiera" się w kącikach ust.
Jedyny minus-mi wysusza lekko usta.

Używam tego produktu od:czerwca 2008
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Super

Mam odcień Waterfall (bezbarwny). To prawda, że dla wielu osób może być niekomfortowy w użyciu, bo jest jest gęsty, ale mi to nie przeszkadza. Dzięki temu jest baaaardzo trwały. Potrafi trzymać się na ustach przez wiele godzin. No i efekt - lśniąca tafla na ustach, jak z reklamy. Naprawdę spektakularny.

Dodatkowo ma niesamowite właściwości ochronne. Gdy go używałam moje usta były gładkie i mięciutkie, co zazwyczaj nie miało miejsca przy stosowaniu większości pomadek i balsamów pielęgnacyjnych.
Świetny produkt. Ale nie do całowania ;-)

B.dobry

Mam wersje bezbarwna.

Lubie trwale i tresciwe blyszczyki ,a Isadora mega wet gloss taki wlasnie jest.
Zapach w perfumerii nie podobal mi sie.Myslalam,ze bedzie mnie draznil na dluzsza mete,ale nie,-jest OK.Nie narzuca sie.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

BARDZO DOBRY!!!

Moim zdaniem błyszczyk jest rewelacyjny. Posiadam kolor FRUITY RED który na ustach nie jest tak czerwony jak w opakowaniu, a malinowy (rózowo-czerwony). Błyszczyk świetnie uwydatnia usta, drobinki je rozświetlają. Do tego błyszczyk pięknie pachnie, jak dla mnie, karmelem:)
Troszkę się klei, ale skoro jest trwały, to musi się lekko kleić.

Używam tego produktu od:parę dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

świetny :)

Jeden z moich ulubionych błyszczyków, który cenię przede wszystkim za to, że bardzo długo trzyma się na ustach, co zapewne jest efektem jego gęstej, trwałej konsystencji. Bardzo ładnie, naturalnie wygląda na ustach- nadaje im różowiutką barwę (mam odcień 23) ale tak bez przesady. Bardzo fajna aplikacja, wydajność, zapach. Nie osadza się w kącikach ust. Same zalety :) Jak dla mnie mógłby dawać ciut większy połysk, bo efekt jest raczej matowy. Ale to już szczegół :) Generalnie- Godny polecenia.

Używam tego produktu od:1 roku

trwały i intensywny

Ten błyszczyk jest naprawdę dobry. Mam odcień 23 riviera pink. Kolor błyszczyku na ustach jest intensywny, długotrwały, bo konsystencja błyszczyku jest gęsta. Niestety troche się lepi, co jest małym minusikiem. Ma doskonały aplikator w postaci pędzelka- super ;) Wydajny. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: miesiaca

Oj nie...

Jeśli ktoś wybiera efekt ponad wszystko i przyjemność użycia się dla niego nie liczy, to z całego serca mogę ten błyszczyk polecić ;) Ale jak dla mnie to jest on tak nieprzyjemny, że na pewno nie kupię znowu.
Oceniam wersję bezbarwną

:) duża pojemność
:) nie mam zastrzeżeń specjalnych do opakowania i wyboru kolorów
:) na ustach wygląda super, mega błysk, naprawdę daje efekt mokrych ust
:) słodki smak

:( strasznie się lepi, potwornie wręcz
:( nakłada się pędzelkiem czego nie lubię, zdecydowanie wolę gąbeczki
:( ciężki na ustach
:( za gęsty
:( nieprzyjemnie się go "nosi"
Używam tego produktu od 5 tyg.