Neoglis, Preparat bio-oczyszczający Plus AHA - BHA 8%

Neoglis, Preparat bio-oczyszczający Plus AHA - BHA 8%

Preparat do oczyszczania skóry zalecany szczególnie dla cery normalnej, tłustej i trądzikowej. Dzięki specyficznym składnikom, które działają antybakteryjnie i normalizują czynność gruczołów łojowych (obecność BHA-AHA) w odpowiednich proporcjach, pozwala na skuteczne, głębokie oczyszczenie skóry. Przygotowuje ją do aplikacji właściwego dermokosmetyku.Wskazania:
Skóra normalna i tłusta.
Reguluje procesy rogowacenia, zamyka pory, usuwa zaskórniki, nawilża, wygładza, poprawia kondycję skóry. Przeciwdziała stanom zapalnym.

Cena: 67zł / 150ml

Warto

Czemu taka ocena? Bo w porównaniu do Natinuela firma nadal się rozwija i polepsza swoje produkty. Neoglis jest świetnym produktem jeśli chodzi o demakijaż, nie wysusza jej jak niektóre inne kosmetyki tego typu.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobry!

Bardzo dobry!uzywam tego produktu od ok.3 lat z przerwami( w ciagu lata zastepuje innym)bardzo dobrze oczyszcza,wygladza,nawilza,po dluzszym stosowaniu skora wyglada rewelacyjnie.Jest gladka,pory pozamykane i jest bardziej jedrna,powiem nawet ze wygladza drobne zmarszczki:)ja mam cere mieszana i dla mnie jest super,polecam rowniez kremy z tej serii,teraz producent zmienil nazwe z neoglis na natinuel.Ja kupuje te produkty u mojej kosmetyczki bo nie wiem czy sa gdzies jeszcze dostepne,ale naprawde polecam!!

Używam tego produktu od: ok.3 lata
Ilość zużytych opakowań: sporo-nie pamietam