Gillette for Women, Satin Care (Żel do golenia łagodzący, z masłem shea i witaminą E)

Przezroczysty żel do golenia dla kobiet. Szybko przekształca się w piankę, dokładnie pokrywa skórę obfitą warstwą, zmniejszając ryzyko zacięć przy goleniu. Żel jest bezzapachowy, aby zmniejszyć wrażliwość skóry. Zawiera jedwabne proteiny o właściwościach pielęgnacyjnych oraz masło shea i witaminę E, które koją i odżywiają skórę, pozostawiając nogi jedwabiście gładkie.

Skład: Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, PEG-90M, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Silk Amino Acids, Aloe Barbadensis Leaf Juice

Cena: ok. 20zł / 200ml

Super

Uwielbiam ten produkt. Ma fajną konsystencję, błyskawicznie można poradzić sobie z rozprowadzeniem, ale największym plusem jest ogromna wydajność! Jedno opakowanie starcza mi na ok. pół roku, a nie jestem oszczędna w używaniu kosmetyków. Skóra pozostaje gładka i nawilżona, naprawdę polecam ten żel wszystkim!

Używam tego produktu od: 3 lat?
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie dla mnie

mam mieszane uczucia
na poczatku opakowania ta pianka w miare spelniala role, przy uwaznym goleniu pozwalala na dokladna depilacje
jednak teraz przy jej uzyciu maszynka w wielu miejscach zachacza i tworza mi sie takie male czerwone kropki, wyglada to jak zapalenie mieszka wlosowego, kropki utrzymuja sie dlugo
golenie przy jej pomocy nie jest juz tak delikatne i latwe... nie wiem czemu tak sie dzieje, wydaje mi sie ze najlepiej ta pianka dziala gdy maszynka jest zupelnie nowa (dawniej stosowalam do golenia jakikolwiek zel pod prysznic, ktory mialam pod reka i nie mialam takich problemow

plus za wydajnosc

Używam tego produktu od: 3 miesiace

lepszego nie będzie

golenie naprawdę może być przyjemne ;) wytwarza cudowną, gęstą pianę, która zmiękcza włoski błyskawicznie, delikatny dla skóry, nie wysusza jej; wydajny, ładnie pachnie

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Bardzo dobry

Bardzo fajny i przyjemny w użyciu żel ,dobra konsystencja dobrze się rozprowadza ,nie podrażnia ,nie wysusza ,wygodne opakowanie ,średnio wydajny, ale ja go sporo nakładam, przystępna cena.

Wydajny, bezzapachowy, fajna konsystencja jak u wszystkich żeli z tej linii. Nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Fajnie jest się golić z tym żelem, super.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Dobry.

Warto kupić ten żel, bo doskonale spełnia swe zadanie. Jest średnio wydajny, nie podrażnia. Producent obiecuje pielęgnację i łagodzące dzialanie - ja nic takiego nie zauważyłam. Ale przeciez to tylko żel do golenia;)

Używam tego produktu od:roku

świetny

do golenia najbardziej lubię żele gilette. dają dużo gęstej,kremowej piany dzięki czemu łatwo i przyjemnie się goli. nawilżają skórę i łagodzą poza tym
mają wygodne i pojemne opakowanie ale uwaga, zdarzają się pojemniki z zepsutym dozownikiem za to mały minus. Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jeden z ulubieńców

Żele do golenia Gillette sa moimi ulubionymi, a ten należy do ich grona :)
Żel świetnie się rozprowadza, tworzy białą, gęstą piankę, co ulatwia golenie.
Daje dobry poślizg dla maszynki (używam Venus, też Gillette). Dość wydajny, do najtanszych nie należy, warto polować na promocje :)
Jest jeszcze coś, co wyróżnia ten żel. Mianowicie wydaje mi się, że ten żel jest łagodniejszy niż pozostałe, po depilacji skóra nie jest tak ściągnięta jak normalnie. Także zaczerwienienia w okolicach bikini nie są tak intensywne jak przy goleniu normalnym żelem.
Podsumowując - lubię i polecam :)

Używam tego produktu od:1-2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobry, ale nie łagodzący.

Ogólnie żele Gilette uwielbiam i od kilku lat nie zabrakło w mojej łazience specyfiku do golenia tejże marki. Miałam wszystkie rodzaje, w tym ten. Co prawda miałam go rok albo dwa temu, więc moja percepcja tego kosmetyku może być nieco zamglona przez czas, który minął, jednak wiem, że nieszczególnie sie polubiłam akurat z tą wersją żelu. Zacznijmy od tego, że wcale nie różni się w swoich właściwościach od innych żeli Gilette - tzn. nie jest łagodzący, ani nawet łagodniejszy od reszty. Jest nawet "ostrzejszy" (jeżeli mogę użyć takiego słowa w odniesieniu do żelu) od wersji zielonej (mojej ulubionej). Pamiętam, że po tym żelu miałam zaczerwienione nogi i czasem jakieś rzadkie krostki, chociaż i jedno i drugie zdarza mi się niezmiernie rzadko nawet przy totalnie perfumowanych wersjach Gilette. Zapach. Niby go nie ma, a jednak aromat użytych chemikaliów pozostał - można go było trochę "upachnić", skoro i tak nie jest wcale łagodniejszy od tych, które pachną.

Oczywiście jest to dobry żel - jak wspomniałam na początku - nie różni się zbytnio od innych żeli Gilette: daje świetny poślizg maszynce, chroni nogi przed zgubnymi skutkami golenia, ma świetną konsystencję. Ale kupując go kiedyś miałam nadzieję, że jednak będzie się różnił, że będzie faktycznie łagodniejszy, lepiej pielęgnujący. Nie jest, jest taki sam, więc czemu odmówić sobie żelu, który ładnie pachnie, a w jego miejsce kupować ten?

Zaznaczyłam, że być może jeszcze kupię, bo nie wykluczam, że jeszcze zrobię do niego jakieś podejście. Albo że będę musiała go kupić, jak akurat nie będzie innego. Używam tego produktu od: rok/dwa temu używałam

fatalne opakowanie!

Tak się akurat złożyło że mam ten oto żelik. Nazwa marki mówi sama za siebie-żel jest rzeczywiście pierwsza klasa. Jak obiecał producent jest całkiem bezzapachowy, bez barwników a golenie z nim nóg to czysta rozkosz dla wrażliwej skóry.
Nie dam KWC - opakowanie a raczej otworek i wieczko pozostawiają wiele do życzenia. To pierwsze się zatyka a to drugie nabiera wilgoci i wysącza się z niego jakaś rdzawa maź. Dlatego też 4 gwiazdki to też by była przesada. Jeśli opakowanie jakiegokolwiek kosmetyku uniemożliwia i obrzydza mi jego używanie - mówię głośne NIE! Chyba że producent pomyśli nad udoskonaleniem.
Bardzo żałuję że tak wyszło. Sam żel jest wzorowy :)

Używam tego produktu od:2 lat męczę
Ilość zużytych opakowań:niewiele się udało wycisnąć