Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

Bardzo lubię, do takich kremów się wraca ;)

Do tego kremu wracam co jakiś czas. Ma w sobie właściwości nawilżające, które potrafią sprostać mojej wymagającej skórze rąk. Choć dużo zależy od jej obecnego stanu i czasami ciężko jej dogodzić (bo właściwie nic jej nie pomaga), to i tak uważam, że ten produkt radzi sobie naprawdę dobrze. Zdarza się, że muszę ponowić aplikację kilka-kilkanaście razy, aby ukoić suchą, przesuszoną, popękaną skórę (w szczególności zimą).

Krem ma całkiem lekką, aksamitną konsystencję i szybko się wchłania. Jeśli potrzebuję większego nawilżenia to aplikuję produkt dwukrotnie w odstępie kilkuminutowym - wtedy ze zdwojoną siłą jestem w stanie walczyć z przesuszeniem skóry. Nie zostawia na rękach tłustego filmu, tylko nawilżającą otoczkę, która z bardzo nie transferuje na inne przedmioty (klawiatura, telefon, szklanka) i nie powoduje śliskości rąk. Komfort skóry utrzymuje się do umycia rąk a nawet i po tej czynności o ile dłonie umyje się letnią wodą. Przy wyższej temperaturze wody krem w większości zmyje się i należy ponowić aplikację. Podoba mi się, że mimo wszystko nie odczuwam ściągnięcia rąk.

Krem pięknie pachnie i zapach przez jakiś czas trzyma się na dłoniach. Nawet po dłuższym czasie nie męczy mnie.

Jeśli chodzi o samo działanie to urzekł mnie efekt aksamitnych rąk :) krem sprawia, że skóra robi się taka miękka i gładziutka. Spokojnie nadaje się także do pielęgnacji skóry wrażliwej, nie powoduje pieczenia, nie podrażnia, nie uczula. 24-godzinnego nawilżenia raczej nie daje jak twierdzi Producent, ale i tak działa na całkiem długo. Zdarza mi się aplikować go na kolana i łokcie, tak samo w zależności od ich obecnego stanu.

Opakowanie jest duże (aż 100ml) i wykonane z miękkiego, matowego w dotyku tworzywa, dzięki czemu wydobycie produktu do końca (czy nawet przecięcie opakowania) nie jest problematyczne. Zatrzask mocno trzyma, nadaje się więc do wrzucenia do torebki. U mnie obecnie znajduje zastosowanie jako krem nawilżający w pracy, kiedy to w klimatyzowanym czy ogrzewanym pomieszczeniu skóra potrafi się mocno wysuszać.

Cena kometyku - w porządku. Krem kosztuje w granicach 5-7zł i cena zależy od tego gdzie go kupujemy i czy jest w promocji. Zdarza mi się go nadużywać, także w kwestii wydajności moja opinia może być niemiarodajna :D ale przynajmniej miesiąc u mnie wytrzymuje, u mniej wymagających skór myślę, że czas użytkowania może się zwiększyć dwu-trzykrotnie

Wygładzona i nawilżona skóra

Krem dostałam od siostry w prezencie i jestem z niego bardzo zadowolona :)
Kosmetyk jest zamknięty w poręcznej tubce o pojemności 100 ml.
Posiada przyjemny zapach,który podczas nakładania niestety znika.
Kremik posiada lekką konsystencje o odpowiedniej gęstości.
Szybciutko się wchłania nie pozostawiając żadnej warstwy na dłoniach.
Świetnie wygładza szorstką skórę i dobrze nawilża.
Sprawia,że skóra jest gładka i aksamitna w dotyku.
Krem jest całkiem wydajny.Używam go od ponad miesiąca i ubytek jest niewielki,a używam go codziennie.No,ale w sumie niewielka ilość wystarczy,aby nasmarować dokładnie dłonie.
I w taki o to sposób ten krem został moim ulubieńcem :)

Nie działa…

Krem do rąk ma nietłustą konsystencję, co zaliczam na plus, ale to byłoby na tyle…
Niestety nie nawilża skóry dłoni. Mało tego – używając go na noc, miałam wrażenie, że rano moja skóra jest jeszcze bardziej wysuszona i ściągnięta, niż gdy kładłam się spać.
Ma bardzo nieprzyjemny, chemiczny zapach.

Cellulit adipocyty

Cudeńko

Oczywiście jak ktoś ma bardzo zniszczone dłonie, czy problemy z rogowaceniem naskórka, to drogeryjny krem niewiele zdziała. Jednak jeśli oczekuje się pielęgnacji, zabezpieczenia i ukojenia zmysłów, to jest to dobry produkt.

Czego oczekuję od kremu ?
Przede wszystkim odżywienia, nawilżenia, a także tworzenia warstwy ochronnej na dłoniach.

Jak spisuje się ten krem u mnie :
+nawilża
+wygładza
+skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry na dłoniach
+przepięknie pachnie, coś niesamowitego, krem zachęca do stosowania, przypomina mi o sobie!

Wady:
-Troszkę mało wydajny, a może to ja zbyt często po niego sięgam ? :)

Dobry Przyjaciel

To krem do rąk. Po prostu.
Nie ma co się doszukiwać jakiś specjalnych właściwości, cudów czy innych dziwów w tym kremie. Nawilża, ładnie pachnie, ma przyjemne opakowanie dla oka - dobry przyjaciel do codziennej pielęgnacji dłoni, do którego myślę, że bedę często wracać. Warto dodać, że ma również bardzo przyjemną cene.

Muszę jednak mu odjąć jedną gwiazdkę - nie dla tego, że jest przeciętyny, czy że są "leprze kremy", ale dletego, że marka kojarzy mi się z delikatnością i specjalną troską dla skóry wrażliwej - mając małe zadrapanie na ręce trochę poszczypało, co mnie zaniepokoiło.

Pomimo tego "wybryku" nadal uważam, że to krem mimo wszystko godny polecenia.

Zwykły krem

Kupiłam ten krem, gdyż firma kojarzy mi się z kosmetykami tworzonymi dla bardzo wrażliwej skóry. W tym przypadku krem nie jest ideałem dla wrażliwej skóry dłoni. Prezde wszystkim zapach. Na początku jest ładny, jedak z czasem, krem przestaje już ładnie pachnieć i wręcz drażni. Gdy skóra jest podrażniona, kosmetyk powoduje szczypanie. Nie działa kojąco na suchą skórę. Ponadto jest bardzo rzadki. Po wmasowaniu w skórę zostawia lekki tłusty filtr. Dłonie wydają się troszkę delikatniejsze

Wspaniały zapach

Krem dobrze nawilża skórę dłoni i ma obłędny zapach! Ma w składzie parafinę, jednak w przypadku kremów do rąk mi to nie przeszkadza. Bardzo wydajny, nie za rzadki nie za gęsty. Opakowanie wygodne, nie zakręcane ale z klapką.

Przyjemny

Krem ma przyjemny zapach. Jest gęsty, nie ścieka. Błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Koi i nawilża suchą skórę dłoni, ale nie na długo i aplikację kremu trzeba często powtarzać, przez to staje się mniej wydajny.

Dobry krem

Kremik jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Dłonie po jego użyciu są nawilżone i miękkie, bez tłustego filmu. Po dłuższym stosowaniu wyraźnie je regeneruje. Jest bardzo wydajny. Polecam:)

Nawet, nawet...

Krem jest całkiem przyzwoity. Tani za 100 ml zapłaciłam mniej niż 10 zł. Krem ładnie pachnie, dobrze się wchłania i nawilża, jednak nie jakoś dogłębnie i raczej na krótko. Aplikację trzeba często powtarzać przez co nie jest on zbyt wydajny. Myślę, że mimo to iż nie jest zły to raczej już go nie kupię. Znam lepsze kremy do rąk.

Dobry krem

Krem ma przyjemną w nanoszeniu na dłonie konsystencję, lekką, ale nie lejącą, szybko się wchłania. Daje ukojenie przesuszonym dłoniom, chociaż nie nawilża długotrwale, za co tylko 4 gwiazdki. Tworzy warstewkę ochronną na dłoniach, ale nie jest ona denerwująco tłusta. Ma ładny, delikatny zapach. Cena również atrakcyjna. Wydajny. Polecam, warto wypróbować, chociaż nie jest to produkt który nawilża długotrwale.

Dobry

To bardzo dobry krem i rzeczywiście świetnie nawilża.
Ma śliczny, delikatny zapach i bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu.
Jest wydajny i dobrze dostępny i tani. Bardzo dobra jakość w niskiej cenie. U mnie się sprawdził. Polecam