Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

Cudeńko

Oczywiście jak ktoś ma bardzo zniszczone dłonie, czy problemy z rogowaceniem naskórka, to drogeryjny krem niewiele zdziała. Jednak jeśli oczekuje się pielęgnacji, zabezpieczenia i ukojenia zmysłów, to jest to dobry produkt.

Czego oczekuję od kremu ?
Przede wszystkim odżywienia, nawilżenia, a także tworzenia warstwy ochronnej na dłoniach.

Jak spisuje się ten krem u mnie :
+nawilża
+wygładza
+skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry na dłoniach
+przepięknie pachnie, coś niesamowitego, krem zachęca do stosowania, przypomina mi o sobie!

Wady:
-Troszkę mało wydajny, a może to ja zbyt często po niego sięgam ? :)

Dobry Przyjaciel

To krem do rąk. Po prostu.
Nie ma co się doszukiwać jakiś specjalnych właściwości, cudów czy innych dziwów w tym kremie. Nawilża, ładnie pachnie, ma przyjemne opakowanie dla oka - dobry przyjaciel do codziennej pielęgnacji dłoni, do którego myślę, że bedę często wracać. Warto dodać, że ma również bardzo przyjemną cene.

Muszę jednak mu odjąć jedną gwiazdkę - nie dla tego, że jest przeciętyny, czy że są "leprze kremy", ale dletego, że marka kojarzy mi się z delikatnością i specjalną troską dla skóry wrażliwej - mając małe zadrapanie na ręce trochę poszczypało, co mnie zaniepokoiło.

Pomimo tego "wybryku" nadal uważam, że to krem mimo wszystko godny polecenia.

Zwykły krem

Kupiłam ten krem, gdyż firma kojarzy mi się z kosmetykami tworzonymi dla bardzo wrażliwej skóry. W tym przypadku krem nie jest ideałem dla wrażliwej skóry dłoni. Prezde wszystkim zapach. Na początku jest ładny, jedak z czasem, krem przestaje już ładnie pachnieć i wręcz drażni. Gdy skóra jest podrażniona, kosmetyk powoduje szczypanie. Nie działa kojąco na suchą skórę. Ponadto jest bardzo rzadki. Po wmasowaniu w skórę zostawia lekki tłusty filtr. Dłonie wydają się troszkę delikatniejsze

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Wspaniały zapach

Krem dobrze nawilża skórę dłoni i ma obłędny zapach! Ma w składzie parafinę, jednak w przypadku kremów do rąk mi to nie przeszkadza. Bardzo wydajny, nie za rzadki nie za gęsty. Opakowanie wygodne, nie zakręcane ale z klapką.

Przyjemny

Krem ma przyjemny zapach. Jest gęsty, nie ścieka. Błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Koi i nawilża suchą skórę dłoni, ale nie na długo i aplikację kremu trzeba często powtarzać, przez to staje się mniej wydajny.

Dobry krem

Kremik jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Dłonie po jego użyciu są nawilżone i miękkie, bez tłustego filmu. Po dłuższym stosowaniu wyraźnie je regeneruje. Jest bardzo wydajny. Polecam:)

Nawet, nawet...

Krem jest całkiem przyzwoity. Tani za 100 ml zapłaciłam mniej niż 10 zł. Krem ładnie pachnie, dobrze się wchłania i nawilża, jednak nie jakoś dogłębnie i raczej na krótko. Aplikację trzeba często powtarzać przez co nie jest on zbyt wydajny. Myślę, że mimo to iż nie jest zły to raczej już go nie kupię. Znam lepsze kremy do rąk.

Dobry krem

Krem ma przyjemną w nanoszeniu na dłonie konsystencję, lekką, ale nie lejącą, szybko się wchłania. Daje ukojenie przesuszonym dłoniom, chociaż nie nawilża długotrwale, za co tylko 4 gwiazdki. Tworzy warstewkę ochronną na dłoniach, ale nie jest ona denerwująco tłusta. Ma ładny, delikatny zapach. Cena również atrakcyjna. Wydajny. Polecam, warto wypróbować, chociaż nie jest to produkt który nawilża długotrwale.

Dobry

To bardzo dobry krem i rzeczywiście świetnie nawilża.
Ma śliczny, delikatny zapach i bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu.
Jest wydajny i dobrze dostępny i tani. Bardzo dobra jakość w niskiej cenie. U mnie się sprawdził. Polecam

Codzienniak z głową w chmurach. Różowych.

Lubię go.
To krem dla niewymagających dłoni.Lekki, kremowy. Nie tłuści, ani tez nie pokrywa ich wodną warstwą. Nie klei się. Dość szybko się wchłania.
Do tego bardzo ładnie pachnie. Delikatnie pudrowo, odrobinę różowo, dzieciaczkowo. Subtelnie.
Wygodna miękka tuba i ... przyjemny w dotyku matowo-gumowy plastik.
Wracam co jakiś czas.
Krem ok, ale obietnica 24 godzinnego nawilżenia to nadużycie. Łagodniej mówiąc kogoś poniosła wyobraźnia.

Nawilża
Szybko się wchłania
Przyjemny zapach
Dostępny
Niska cena
Wydajny
Zapach delikatny
Polecam u mnie sprawdza się dobrze.
Stosuję najczęściej latem
Minusów nie widzę

kosmetyk do rąk, który kocham!

Krem do rąk 24-godzinnne nawilżenie kupiłam po raz pierwszy rok temu w jednym z hipermarketów i ... zakochałam się w jego działaniu, zapachu, opakowaniu! Jest dla mnie idealny, ponieważ doskonale nawilża dłonie, a przy tym wspaniale pachnie. Noszę go ze sobą zawsze w torebce i jestem od niego uzależniona :D dawniej zmagałam się z przesuszoną skórą rąk, a odkąd go stosuję mam gładkie dłonie. Jest baaardzo wydajny - jedno opakowanie starcza mi na 1,5 m-ca przy codziennym stosowaniu: już mała porcja nawilża bardzo dobrze. Jestem z niego zadowolona, bo jeszcze żaden inny krem dedykowany do rąk nie nawilżył mi ich tak świetnie, jak Johnson &Johnson :) Producent nie blefował pisząc na opakowaniu "gładka skóra dłoni". Polecam!