Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Cena już od 7,12 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

Dobry krem

Krem ma przyjemną w nanoszeniu na dłonie konsystencję, lekką, ale nie lejącą, szybko się wchłania. Daje ukojenie przesuszonym dłoniom, chociaż nie nawilża długotrwale, za co tylko 4 gwiazdki. Tworzy warstewkę ochronną na dłoniach, ale nie jest ona denerwująco tłusta. Ma ładny, delikatny zapach. Cena również atrakcyjna. Wydajny. Polecam, warto wypróbować, chociaż nie jest to produkt który nawilża długotrwale.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

To bardzo dobry krem i rzeczywiście świetnie nawilża.
Ma śliczny, delikatny zapach i bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu.
Jest wydajny i dobrze dostępny i tani. Bardzo dobra jakość w niskiej cenie. U mnie się sprawdził. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312671].usefull || 0 }}% pomocna.

Codzienniak z głową w chmurach. Różowych.

Lubię go.
To krem dla niewymagających dłoni.Lekki, kremowy. Nie tłuści, ani tez nie pokrywa ich wodną warstwą. Nie klei się. Dość szybko się wchłania.
Do tego bardzo ładnie pachnie. Delikatnie pudrowo, odrobinę różowo, dzieciaczkowo. Subtelnie.
Wygodna miękka tuba i ... przyjemny w dotyku matowo-gumowy plastik.
Wracam co jakiś czas.
Krem ok, ale obietnica 24 godzinnego nawilżenia to nadużycie. Łagodniej mówiąc kogoś poniosła wyobraźnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309836].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

Dostępny
Niska cena
Wydajny
Zapach delikatny
Polecam u mnie sprawdza się dobrze.
Stosuję najczęściej latem
Minusów nie widzę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272436].usefull || 0 }}% pomocna.

kosmetyk do rąk, który kocham!

Krem do rąk 24-godzinnne nawilżenie kupiłam po raz pierwszy rok temu w jednym z hipermarketów i ... zakochałam się w jego działaniu, zapachu, opakowaniu! Jest dla mnie idealny, ponieważ doskonale nawilża dłonie, a przy tym wspaniale pachnie. Noszę go ze sobą zawsze w torebce i jestem od niego uzależniona :D dawniej zmagałam się z przesuszoną skórą rąk, a odkąd go stosuję mam gładkie dłonie. Jest baaardzo wydajny - jedno opakowanie starcza mi na 1,5 m-ca przy codziennym stosowaniu: już mała porcja nawilża bardzo dobrze. Jestem z niego zadowolona, bo jeszcze żaden inny krem dedykowany do rąk nie nawilżył mi ich tak świetnie, jak Johnson &Johnson :) Producent nie blefował pisząc na opakowaniu "gładka skóra dłoni". Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264893].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy :)

Stosuję ten krem regularnie od wielu lat, chociaż po raz pierwszy kupiłam go w ciemno - jako dziecko uczulały mnie produkty tej firmy. Teraz jednak bez przeszkód mogę je stosować, a ten krem to jeden z najlepszych, jakie miałam okazję stosować.
- doskonale nawilża, szczególnie zimą. Gdy nie założę rękawiczek na mróz chociaż raz, wieczorem moja skóra na kostkach niemal pęka - ten krem radzi sobie z tym świetnie
- szybko się wchłania, nie lubię kremów do rąk, które zbyt długo na nich pozostają. Drażni mnie to i zazwyczaj po takim kremie zaraz lecę umyć ręce
- leciutki, ale treściwy, sprawia, że skóra dłoni jest miękka, elastyczna, doskonale nawilżona i gładka
- świetny zapach, uwielbiam :-)
- bardzo wydajny, jednego opakowania potrafię używać wiele tygodni, choć kremuję ręce czasami kilka razy dziennie.
Moje cudo :)

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121906].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny kremik

Uwielbiam kremy do rąk, testuje ich naprawdę dużo. Ten dostałam w prezencie.

Plusy:
- szybko się wchłania,
- ładny zapach,
- dobrze nawilża i wygładza skórę,
- ładne opakowanie.

Minusy:
- cena,
- jeśli się za dużo nałoży to wałkuje się na dłoniach,
- trzeba rozciąć opakowanie, żeby całkowicie wyjąć krem,
- nawilżenie nie utrzymywało się za długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088016].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec moich dłoni

Nigdy nie miałam kremu, z którym zostałam na dłużej. Zawsze coś mi nie pasowało, zmieniałam jak tylko się skończył, by wypróbować inne, nowe marki. Aż do zakupu tego kremu. Od tej chwili nie zamieniam go na żaden inny.
Plusy:
- świetne nawilżenie, efekt utrzymuje się przez cały dzień, nawet po wielokrotnym myciu rąk,
- przyjemny zapach,
- świetna konsystencja, nie za gęsty, nie za rzadki, w sam raz, przez co ekonomiczny,
- cena.
Mały minus za ciężkie wydobycie końcówki produktu z opakowania, ale wystarczy je przeciąć, by zużyć produkt do samego końca.
Używam nieprzerwanie od kilku miesięcy, serdecznie polecam, także na zimę i do wymagających dłoni.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086931].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję ale nawilżenie trwa bardzo krótko. Kupiłam go na wypróbowanie bo był w promocji 1+1 gratis i męczę się by oba wykończyć xD

Ilość zużytych opakowań: prawie 2 całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083431].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry krem do rąk

Dobry, solidny krem do rąk.
Nawilża moje dłonie, pozostawia lekki film i ładnie pachnie.
Często nosze go przy sobie w torebce.
Idealnie sprawdza się zarówno zimą, jak i latem. Uważam, że mogę z czystym sumieniem polecić ten krem każdej kobiecie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041741].usefull || 0 }}% pomocna.