Miss Sporty, Fabulous Sorbet Lip Gloss

Miss Sporty, Fabulous Sorbet Lip Gloss

Błyszczyk do ust w tubce dostępny w kilku dość transparentnych odcieniach. Nadaje ustom "mokry" wygląd oraz połysk. Nie zawiera drobinek ani brokatu. Zawiera formułę "non-sticky" - nie klei się. Lekko aromatyzowany.

Cena: ok. 10zł / 10ml

Zwykły błyszczyk o pięknym zapachu

Kupiłam ten błyszczyk bardzo niedawno i był w normalnej sprzedaży,więc nie nazwałabym go kosmetykiem zapomnianym ;) Mam wersje pomaranczową.Lubię takie błyszczyki w tubkach.Może nie wyróznia się niczym specjalnym,ale używa się go bardzo przyjemnie.Blyszczyk bardzo łądnie pachnie,ma nieco rzadką lejącą się konsystencję.Daje ustom ładny blask,nie wysusza ich,wyglądają apetycznie.Fajne uzupełnienie kolorowych pomadek.Do tego mam wrażenie że ma lekkie działanie nawilżające.Cena bardzo niziutka.Wydajny.Na minus muszę jednak zaliczyć jego trwałość na ustach,nie utrzymuje się zbyt długo.Kupiłabym go ponownie :)

Używam tego produktu od: znam go kilka lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4tego

Jak ja za nim tęsknię!

Och, strasznie żałuję, że nie można go już nigdzie dostać(przynajmniej ja nigdzie nie widziałam), bo z chęcią ponownie bym go kupiła. No ale tak to już jest, że się docenia, jak już nie ma :D Trudno, trzeba za to powychwalać i powspominać z nostalgią. Otóż:

Opakowanie: wygodne, lubię takie opakowania jeśli chodzi o smakowe błyszczyki, zwłaszcza te bezbarwne. Proste, nieskomplikowane, nie można się pogubić. Niestety to nie było dopracowane i można było zbyt łatwo wylać zbyt dużo błyszczyka, kiedy chciało się mniej. Ogromny minus za to. I w zasadzie tylko za to. To jedyny minus, jaki ten błyszczyk, wg mnie miał.

Cena: Zapłaciłam za niego te kilka dobrych lat temu do 10 zł, chyba było to jakieś 6 zł, więc jak dla mnie świetna cena.

Dostępność: Kupiłam go w Rossmannie i nie wiem, czy gdziekolwiek jeszcze można go spotkać było. Teraz niestety nie ma go nigdzie. Bu ;(

Konsystencja: Nie za rzadka, bardziej w stronę gęstej. Mnie odpowiadała idealnie. Świetnie się rozprowadzał i pozostawał na ustach jakiś czas nie sklejając ich.

Smak: Mniam! Pyyyyyyszny! Wiadomo, że błyszczyków się nie je, ale czasami obliże się człowiek przez zapomnienie albo coś się z opakowania wydmuchnie i przynajmniej nie trzeba było w panice w takiej sytuacji rozglądać się żeby wypluć jakiś gorzki posmak. Nic z tych rzeczy. Był słodziaaaaszny.

Zapach: Patrz w górę. Pachniał słodko i owocowo, ale nie mdląco. Smacznie i kusząco. Nawet się zrymowało ;)

Działanie: Moje usta wiecznie są przesuszone, było tak odkąd tylko pamiętam. Ten błyszczyk nie dość, że nadawał im połysk i miękkość, to i ochraniał przed wyniszczającym wpływem środowiska. Używałam go w okresie wiosenno-letnim i sprawdził się wtedy idealnie.A w dodatku nie wyrządził żadnych szkód. Nie dość, że ochraniał, to i pielęgnował. No po prostu ideał.

W skrócie:
plusy
- słodki smak
- owocowy, nie mdlący zapach
- ochronne działanie
- ładne, schludne graficznie opakowanie
- nawilżające i pielęgnujące działanie
- nie wysuszał
- cena/wydajność - 6 zł/miesiąc
- ułatwiająca użycie konsystencja
minusy
- niedopracowane opakowanie, z którego czasem wylewało się zbyt wiele kosmetyku

Ja chcę go z powrotem!

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez miesiąc

Dla nastolatek.

PLUSY:
+ ładny zapach (owocowy)

MINUSY:
- wodnista konsystencja
- praktycznie bezbarwny
- nie nawilża
- trochę się klei

Ogólnie rzecz biorąc - wodnista mazia do ust. Za małolata używałam i wystarczało. Teraz oczekuję zdecydowanie czegoś więcej :/

Używam tego produktu od: kiedyś

Makijaż Maybelline

Jestem na nie

Błyszczyk kupiłam ponad 4 lata temu w Londynie. I mam go do tej pory, leży w szafce i się kurzy, bo jest totalnie beznadziejny!

+dostępność
+przyjemny zapach
+lubię formę opakowania w tubce

-na ustach trzyma się jakieś 15min, z tak słabą trwałością jeszcze się nie spotkałam
-chemiczny posmak
-klei się, dziwna konsytencja
-zupełnie niewydajny, użyłam go ze 4 razy a ubyła mi prawie połowa opakowania
-bezbarwny, nie wiem wogóle po co jest gama kolorystyczna

Zakup szczerze odradzam!

Słabo wypadł

Przede wszystkim wady :
- za żadka konstystencja, trzeba nakładać bardzo cienką warstwę
- mojich ust nie nawilżył

Zalety
- ładnie pachnie, ale to zależy niektóre pachną sztucznie i bardziej chemie przez nie czuć.

Używam tego produktu od: kilka dni, dawno temu

Jak ładnie pachnący olej w miłym opakowaniu.

Miałam ten błyszczyk jakieś 5 lat temu. Teraz już raczej nie można go dostać, ale nie żałuję, bo i tak bym go nie kupiła, a to za sprawką jednej, ale bardzo poważnej wady - chodzi o konsystencję. Błyszczyk ten był megarzadki - dosłownie "wylewał się" z ust (o tym jak wylewał się z tubki to już nie wspomnę). Miałam wrażenie, że smaruję się olejem! Wiem, że nie można spodziewać się zbyt wielkiej trwałości makijażu ust po błyszczyku, ale to przekroczyło wszelkie granice: nałożony błyszczyk znikał z warg w przeciągu pięciu minut, a tym samym wydajność jego spadała drastycznie - cała tubka skończyła się w ekspresowym tempie. Byłabym skłonna wybaczyć to wszystko gdyby błyszczyk był tańszy, tak powiedzmy ok. 4-5 zł, ale niecałe 10 zł za takie coś? Oj, nie!

Jest kilka zalet: zapach, nawilżenie, ładna tubeczka.. i za to wszystko zapracował sobie na 2 gwiazdki. Więcej dać nie mogę.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Super

Kupiłam go skuszona słodkim, poziomkowym zapachem.
Ładnie nawilżał usta, faktycznie nie kleił się.
Wygodne, ładne opakowanie. Żałuję, że teraz nie widać go w drogeriach

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Przyjemny:)

Kupiłam przez przypadek.
Uwielbiam błyszczyki,mam ich naprawdę dużo-stwierdziłam więc,że kolejne mazidełko nie zaszkodzi;)

Mam odcień 006 Lily-w opakowaniu delikatny róż z drobinkami( na ustach nie widać koloru).
Pięknie rozświetla usta,daje tzw \\\'\\\'efekt tafli wody\\\'\\\'a jednocześnie nie skleja ich.
Jest niesamowicie lekki,w ogóle nie czuję,żebym miała czymś pomalowane wargi.
Slicznie pachnie-mam ochotę go zjeść;)
Jeśli chodzi o nawilżenie,to powiem tak:nawilża bardzo słabo,ale krzywdy również nie robi.
Raczej wydajny,bo używam go jakieś 2 razy dziennie,od 3 tyg,a widzę niewielki ubytek.
Trwałość-średnia,w moim przypadku po godzinie zostaje po nim tylko wspomnienie i...ten piękny,owocowy zapach.
Szkoda,bo jest naprawdę super,i gdyby nie ta kiepska trwałość,to zostałby moim ulubieńcem.
No,ale polecam,szczególnie za taką cenę(ja zapłaciłam 7.99 zł)-wg mnie jest idealnym poprawiaczem humoru:)

Bardzo dobry produkt

Kupiłam go jakieś trzy lata temu, jak nie lepiej. Naprawdę urzekł mnie zapachem i nie tylko. Nie przepadam jakoś specjalnie za firmą Miss Sporty, ogólnie za kosmetykami sygnowanymi tą marką...

Mam kolorek 004 Tulip i pewien problem. Strasznie chciałabym go kupić ponownie (może nie dlatego, że jest jakoś wybitnie dobry, ale po prostu wiąże się z nim trochę miłych wspomnień i sentymentów...) i nigdzie go nie mogę znaleźć. Wiem, że nie powinno się tutaj zadawać pytań, ale mimo wszystko spróbuję. Czy może któraś z Was Drogie Dziewczyny wie gdzie mogę znaleźć ten błyszczyk w tym kolorze? Jeśli tak, to proszę o jakieś info.

Co do samego produktu:
- śliczny zapach, który od razu urzeka,
- nie ma chemicznego posmaku,
- nie klei się,
- nabłyszcza usta,
- nie wysusza ust.
Wady:
- jest bardzo bardzo nietrwały, po kilku, w porywach kilkunastu minutach nie ma po nim śladu, ale zapach jeszcze czuć :)

O wydajności niestety nic nie powiem, gdyż mało go używałam ze względu na sentyment haha ;D

Ale ogólnie polecam, w takiej cenie warto go mieć.

Używam tego produktu od: trzech lat, jak nie dłużej
Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

Uwielbiam Go!!!

Dziewczyny naprawde cudowny kosmetyk.Nie moge teraz znalezc go w drogeriach szkoda niestety bo to naprawde siwetny blyszczyk.Jest to naprawde jeden z lepszych blyszczykow jakie mialam.Cudownie pachnie ,dobrze sie rozprowadza ma fajne opakowanie,usta sa blyszczace i miekkie.Gorąco polecam

Używam tego produktu od: ok.5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 i mam nadzieje ze kupie kiedys nastepne:)

Rewelacja!

Nie klei się, ładnie rozprowadza, i prześlicznie pachnie! Niezbyt trwały niestety. Nie koloryzuje mocno, prawie wcale. Posiadam 003 poppy, jest rewelacyjny, polecam!

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Idealny.

Jeden z moich ulubionych kosmetyków. Jednym minusem jest opakowanie. Czasami się wylewa (bardzo rzadko), klei się.
Jest wydajny, pięknie pachnie, mało kosztuje, jest gęsty, nie ma drobinek; nie robi się czerwony/różowy na ustach, tylko subtelny kolor czerwieni/różu (w zależności jaki kolor wybierzemy).