Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lancome, Miracle Women

Lancome, Miracle Women

Cena już od 238,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lekki zapach na co dzień, do pracy, na spacer, spotkanie przy kawie, zakupy, słodkawy i orzeźwiający, ale ani nie słodki, ani nie ogórkowy, ani nie duszący. Bardzo, bardzo ładny.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lili oraz płatków frezji. Dalej pojawia się aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbrowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra i piżmo.
Cena: ok. 220-260 zł / 50 ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Zapach mojego życia

Odkryłam tę wodę około 15 lat temu, gdy byłam jeszcze na studiach i odtąd stale mi towarzyszy . Mało który zapach mi się podoba, a ten akceptuję w stu procentach. Po rozpyleniu czujemy kwiaty - frezje, które uwielbiam, dalej ten kwiatowy aromat rozwija się, zmienia, ale wciąż pozostaje podobnie czarujący , klimatyczny i jedyny w swoim rodzaju. Może nie jest na mnie nachalny, bo jest zapachem dziennym, ale gdy zarzucę włosami lub zawieje wiatr, daje o sobie znać i natychmiast wiem, że jest tak, jak ma być, a życie jest piękne.
Mój mąż wie, że ten zapach to ja i dba o to, żeby mi go nigdy nie zabrakło...
Jest to jeden z większych hitów Lancome, więc mam nadzieję, że go nigdy nie wycofają.
Oczywiście używam go na zmianę z innymi kompozycjami, bo nos się przyzwyczaja i dawno już bym go nie czuła, ale gdy mam przed sobą ciężki, długi dzień, lub odwrotnie-gdy idę na imprezę i chcę zabłysnąć, a przy tym czuć się pewnie i po prostu być sobą, aplikuję go i wyruszam w świat...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465127].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie śweżo-owocowe COŚ

Miracle jest zdecydowanie kwiatowo owocowe. Bardzo delikatne perfumy idealne na upały. Niestety, zapach ten bardzo krótko pachnie, szybko znika z skóry. Swą świeżość jak i rześkość nadają Miracle - liczi, które to zdecydowanie po rozcięciu mają świeży delikatny zapach. Dodatkowo perfumy te pachną magnolią,mandarynką, jaśminem i frezją. Zdecydowanie w bazie można wyczuć bardzo delikatne piżmo. ale brak w Miracle wspomnianych przez producenta: pieprzu, imbiru i ambry. zdecydowanie są to bardzo delikatne perfumy, idealne dla romantyczek. Zapach ten przynajmniej mnie nie uwiódł i z pewnością nigdy ich nie kupię. Swoją buteleczkę oddałam komu innemu, nie zużyłam do końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408731].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach ładny, nic więcej

Próbowałam kilkakrotnie polubić Miracle. Ale jest coś, co mi w nim nie pasuje. Jaśmin? Bo lilię, frezję, magnolię uwielbiam. A jednak coś jest nie tak. Zapach jest przyjemny, ale nic więcej nie czuję. Może nuty korzenno-imbrowe zupełnie mi nie odpowiadają? Trwałość też nie zachwyca. Flakonik - prosty, jak piersiówka, tyle, że różowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279356].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Nie bardzo

Zużyłam 5 ml tej wody, miniaturę zakupioną w zestawie perfum Lancome.
Nie przypadł mi do gustu ten zapach, jest.. nijaki!
Jest świeżakiem do pracy, z marną projekcją kilku godzin, bliskoskórny. Nie jest w ogóle intrygujący, nikt nie pochwali nas, że pięknie pachniemy, stapiamy się z tłumem podobnych zapachów.
Nawet flakon wygląda jak manierka, a nie jak opakowanie perfum ekskluzywnej marki.

Jest to kolejny zapach Lancome, który mnie rozczarował. Lubię ich kosmetyki pielęgnacyjne, ale perfum będę unikać. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256031].usefull || 0 }}% pomocna.

sentymentalne mydełko

Legendarne Miracle, podobno idealny kobiecy zapach i wabik na mężczyzn. Podobno. Jak dla mnie to raczej mdły, mydlany aromat z delikatnym akordem białych kwiatów i piżma w tle. Ale... mam do niego sentyment. Psiknęłam się nim przed jedną z moich pierwszych imprez, jak do tej pory najlepszą. Wystarczy kropelka Miracle, żeby ożywić wspomnienia i przenieść się do tamtego dnia. Dla mnie już na zawsze ta kompozycja- chociaż średnio udana i raczej nie w moim stylu-będzie esencją młodości, wolności, dobrej zabawy i beztroskiej naiwności. Dałabym 2,5 gwiazdki, ale niestety KWC uległo niekorzystnej transformacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223273].usefull || 0 }}% pomocna.

Owocowo

Zapach kupiłam za namową ekspedientki, w sklepie mi się spodobał... W rezultacie zapach jest bardzo przyjemy, owocowo- kwaśny. Dobrze się go nosi nie w upały, tylko jak na dworze jest chłodniej. W upały, miałam wrażenie,że bardziej kwaśnieje na mojej skórze... Nie mniej jednak polecam. Nie jest to typowy słodziak, których wiele na ulicy. Ten ma pazura ;3 Gwiazdkę odjęłam za trwałość. Na tą cenę trzyma się 4 godziny, po czym znika.

Używam tego produktu od: 2 miesięce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033339].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny zapach na wiosne , lato

Lubie, uzywam na wiosne i lato. Jest to zapach lekki , niezobowiazujacy, swidrujacy, kwaskowaty, pozytywny i mily. Jak w opisie - frezja piwonia i magnolia przelamana korzennymi przyprawami, a wiec lekki pazurek.
Zapach na codzien do pracy , na zakupy, ale i na popoludniowe wyjscia.
Nie denerwuja otoczenia, dodaja uczucia czystosci, rzeskosci, lekkosci.
Nawet dosc trwale jak na edt. 4-5 godzin , na apaszkach dluzej.
Minusem jest wygorowana cena- no klasyk Lancome

Ale warto.Ja uzywam z przerwami od jakis 5 lat. Zawsze do nich wracam.To taka serdecznosc , przyjazn, jak do fajnej kolezanki. Na pewno nie namietna wielka milosc.

Ilość zużytych opakowań: 1, 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019338].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowne, wspaniałe!

Jest nie wiele zapachów, które lubię...A w tym zapachu zakochałam się od pierwszego powąchania :) Dawno temu dostałam je jako prezent na 18-ste urodziny i od tamtej pory muszę je mieć. Fakt nie należą do najtańszych, jednak nie mogłabym znieść faktu, że na mojej półeczce nie stoją Miracle-najwspanialszy, najcudowniejszy, najseksowniejszy itp itd zapach na świecie :) Używam tych perfum szczególnie na wyjątkowe okazje, ale pasują do pracy, na randkę, na imprezę itp. Jak dla mnie są bardzo wyjątkowe :)

Ilość zużytych opakowań: 10 sztuk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015861].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach może być dla niektórych \'duszący\'.

Zapach byłby całkiem przyjemny gdyby nie pieprz, który jest sercem perfum. Zapach dosyć intensywny i długotrwały. Kupiłam go w ciemno nie czytając wcześniej opisu produktu - mój błąd. Jeśli komuś nie odpowiada wyczuwalny zapach pieprzu w perfumach to naprawdę go nie polecam.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Trzy razy użyty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994127].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny zapach

Uwielbiam ten lekki i delikatny zapach, który idealnie stapia się z moją skórą.

I choć ma kolor różwoy a mi podoba się większość perfum w kolorystyce białej lub niebieskiej, ten trafia idealnie w mój gust.

Zawiera wszystkie kwiaty które uwielbiam: jaśmin, frezje, magnolie i lilie - lubię intensywnie pachnące kwiaty, i ku mojemu zaskoczeniu z takich zapachów można zrobić coś delikatnego co przyprawione piżmem daje tak zniewalający zapach.

Uwielbiam i co jakiś czas wracam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszzego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991028].usefull || 0 }}% pomocna.