Lancome, Miracle Women

Lancome, Miracle Women

Lekki zapach na co dzień, do pracy, na spacer, spotkanie przy kawie, zakupy, słodkawy i orzeźwiający, ale ani nie słodki, ani nie ogórkowy, ani nie duszący. Bardzo, bardzo ładny.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lili oraz płatków frezji. Dalej pojawia się aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbrowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra i piżmo.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Uwielbiam

Drugi mój ulubiony zapach (przypadek, że też różowy? ) Jestem zaskoczona niską oceną tutaj, ale to dobrze, że każdy ma inny gust ;)
Swego czasu używałam go naprzemiennie z innym moim hitem - trudno mi zdecydować, który kocham bardziej. Zapachy te dodają mi pewności siebie, poprawiają nastrój.

Zapach dnia mojego ślubu :)

Zapach ten znam od dawna ale miałam przerwę u używaniu po czym kupiłam na swój ślub i teraz korzy i się z tym pięknym dniem :) jednak zapach ten lubię nie tylko z sentymentu, Miracle to piękna subtelna kompozycja zapachowa dla szczęśliwej i spełnionej kobiety. Pasuje w zasadzie na każdą okazję i zawsze przyciąga uwagę. Kwiatowo-owocowy ja najbardziej czuję w nim frezję , jaśmin i jakiś słodki owoc. Uwielbiam.

uwielbiam

znam ten zapach od 14lat, wtedy po raz pierwszy go dostalam i przez chyba 3 lata nie umialam sie z nim rozstac.niedawno gdzies go znow wuczylam i zatesknilam. piekny letni zapach. bardzo milo mi sie kojarzy i mam nezwykly sentyment do niego. mimo ze jestem fanka ciezkim orientalnych perfum ten jest w pierszej trójce moich naj naj naj. niby slodki noby delikatny ale ma w sobie to magiczne COŚ. szkoda ze cena jest jaka jest no ale warto.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Zapach mojego życia

Odkryłam tę wodę około 15 lat temu, gdy byłam jeszcze na studiach i odtąd stale mi towarzyszy . Mało który zapach mi się podoba, a ten akceptuję w stu procentach. Po rozpyleniu czujemy kwiaty - frezje, które uwielbiam, dalej ten kwiatowy aromat rozwija się, zmienia, ale wciąż pozostaje podobnie czarujący , klimatyczny i jedyny w swoim rodzaju. Może nie jest na mnie nachalny, bo jest zapachem dziennym, ale gdy zarzucę włosami lub zawieje wiatr, daje o sobie znać i natychmiast wiem, że jest tak, jak ma być, a życie jest piękne.
Mój mąż wie, że ten zapach to ja i dba o to, żeby mi go nigdy nie zabrakło...
Jest to jeden z większych hitów Lancome, więc mam nadzieję, że go nigdy nie wycofają.
Oczywiście używam go na zmianę z innymi kompozycjami, bo nos się przyzwyczaja i dawno już bym go nie czuła, ale gdy mam przed sobą ciężki, długi dzień, lub odwrotnie-gdy idę na imprezę i chcę zabłysnąć, a przy tym czuć się pewnie i po prostu być sobą, aplikuję go i wyruszam w świat...

Takie sobie śweżo-owocowe COŚ

Miracle jest zdecydowanie kwiatowo owocowe. Bardzo delikatne perfumy idealne na upały. Niestety, zapach ten bardzo krótko pachnie, szybko znika z skóry. Swą świeżość jak i rześkość nadają Miracle - liczi, które to zdecydowanie po rozcięciu mają świeży delikatny zapach. Dodatkowo perfumy te pachną magnolią,mandarynką, jaśminem i frezją. Zdecydowanie w bazie można wyczuć bardzo delikatne piżmo. ale brak w Miracle wspomnianych przez producenta: pieprzu, imbiru i ambry. zdecydowanie są to bardzo delikatne perfumy, idealne dla romantyczek. Zapach ten przynajmniej mnie nie uwiódł i z pewnością nigdy ich nie kupię. Swoją buteleczkę oddałam komu innemu, nie zużyłam do końca.

Wykorzystała: kilka próbek

Zapach ładny, nic więcej

Próbowałam kilkakrotnie polubić Miracle. Ale jest coś, co mi w nim nie pasuje. Jaśmin? Bo lilię, frezję, magnolię uwielbiam. A jednak coś jest nie tak. Zapach jest przyjemny, ale nic więcej nie czuję. Może nuty korzenno-imbrowe zupełnie mi nie odpowiadają? Trwałość też nie zachwyca. Flakonik - prosty, jak piersiówka, tyle, że różowa.

Nie bardzo

Zużyłam 5 ml tej wody, miniaturę zakupioną w zestawie perfum Lancome.
Nie przypadł mi do gustu ten zapach, jest.. nijaki!
Jest świeżakiem do pracy, z marną projekcją kilku godzin, bliskoskórny. Nie jest w ogóle intrygujący, nikt nie pochwali nas, że pięknie pachniemy, stapiamy się z tłumem podobnych zapachów.
Nawet flakon wygląda jak manierka, a nie jak opakowanie perfum ekskluzywnej marki.

Jest to kolejny zapach Lancome, który mnie rozczarował. Lubię ich kosmetyki pielęgnacyjne, ale perfum będę unikać. Nie polecam.

Używa produktu od: próbka

sentymentalne mydełko

Legendarne Miracle, podobno idealny kobiecy zapach i wabik na mężczyzn. Podobno. Jak dla mnie to raczej mdły, mydlany aromat z delikatnym akordem białych kwiatów i piżma w tle. Ale... mam do niego sentyment. Psiknęłam się nim przed jedną z moich pierwszych imprez, jak do tej pory najlepszą. Wystarczy kropelka Miracle, żeby ożywić wspomnienia i przenieść się do tamtego dnia. Dla mnie już na zawsze ta kompozycja- chociaż średnio udana i raczej nie w moim stylu-będzie esencją młodości, wolności, dobrej zabawy i beztroskiej naiwności. Dałabym 2,5 gwiazdki, ale niestety KWC uległo niekorzystnej transformacji.

Owocowo

Zapach kupiłam za namową ekspedientki, w sklepie mi się spodobał... W rezultacie zapach jest bardzo przyjemy, owocowo- kwaśny. Dobrze się go nosi nie w upały, tylko jak na dworze jest chłodniej. W upały, miałam wrażenie,że bardziej kwaśnieje na mojej skórze... Nie mniej jednak polecam. Nie jest to typowy słodziak, których wiele na ulicy. Ten ma pazura ;3 Gwiazdkę odjęłam za trwałość. Na tą cenę trzyma się 4 godziny, po czym znika.

Używam tego produktu od: 2 miesięce

Fajny zapach na wiosne , lato

Lubie, uzywam na wiosne i lato. Jest to zapach lekki , niezobowiazujacy, swidrujacy, kwaskowaty, pozytywny i mily. Jak w opisie - frezja piwonia i magnolia przelamana korzennymi przyprawami, a wiec lekki pazurek.
Zapach na codzien do pracy , na zakupy, ale i na popoludniowe wyjscia.
Nie denerwuja otoczenia, dodaja uczucia czystosci, rzeskosci, lekkosci.
Nawet dosc trwale jak na edt. 4-5 godzin , na apaszkach dluzej.
Minusem jest wygorowana cena- no klasyk Lancome

Ale warto.Ja uzywam z przerwami od jakis 5 lat. Zawsze do nich wracam.To taka serdecznosc , przyjazn, jak do fajnej kolezanki. Na pewno nie namietna wielka milosc.

Ilość zużytych opakowań: 1, 5

Cudowne, wspaniałe!

Jest nie wiele zapachów, które lubię...A w tym zapachu zakochałam się od pierwszego powąchania :) Dawno temu dostałam je jako prezent na 18-ste urodziny i od tamtej pory muszę je mieć. Fakt nie należą do najtańszych, jednak nie mogłabym znieść faktu, że na mojej półeczce nie stoją Miracle-najwspanialszy, najcudowniejszy, najseksowniejszy itp itd zapach na świecie :) Używam tych perfum szczególnie na wyjątkowe okazje, ale pasują do pracy, na randkę, na imprezę itp. Jak dla mnie są bardzo wyjątkowe :)

Ilość zużytych opakowań: 10 sztuk

Zapach może być dla niektórych \'duszący\'.

Zapach byłby całkiem przyjemny gdyby nie pieprz, który jest sercem perfum. Zapach dosyć intensywny i długotrwały. Kupiłam go w ciemno nie czytając wcześniej opisu produktu - mój błąd. Jeśli komuś nie odpowiada wyczuwalny zapach pieprzu w perfumach to naprawdę go nie polecam.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Trzy razy użyty