L`Oreal Dermo-Expertise, Ideal Balance (Tonik orzeźwiający)

L`Oreal Dermo-Expertise, Ideal Balance (Tonik orzeźwiający)

Opracowany z myślą o potrzebach skóry normalnej i mieszanej. Wzbogacony w Hydra - Claryl, czynnik o podwójnym działaniu, aby przywrócić optymalną równowagę skóry, tonik tonizuje i oczyszcza skórę usuwając wszelkie zanieczyszczenia, rozjaśnia i rozświetla skórę usuwając nadmiar martwych komórek, przywraca równowagę i zwęża pory w częściach twarzy z tendencją do przetłuszczania się.

Skład: aqua, alcohol denat., glycerin, pentylene glycol, peg-60 hydrogenat-ed castor oil, panthenol, disodium edta, methylparaben, ci 19140/yellow 5, ci 42090/blue1, parfum, hexyl cinnamal, linalool, butylphenyl methylpropional, limonene.

Cena: ok. 19zł / 200ml

bardzo na tak :)

bardzo go lubię, mój najlepszy tonik jaki używałam, świetny! polecam go bardzo do wypróbowania, moja skóra po nim świetnie chłonie krem i inne kosmetyki. wart zakupu :)

W porządku

+ Tonik faktycznie orzeźwia skórę, a więc spełnia swoją główną funkcję,
+ nadaje jej wręcz blask,
+ usuwa delikatnie resztki po demakijażu,
+ zapach wg. mnie bardzo przyjemny, świeży i nie wyczuwam w nim alkoholu;

ale tak poza tym to:

- nie zwęża porów,
- skóra też NIE jest po nim gładsza.

Minimalnie matuje, u mnie nie obejdzie się bez dodatkowego kremu na dzień.

Ogółem przyjemny i efekt jest widoczny po użyciu, ale szukam czegoś, co bardziej oczyściło by mi cerę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

bez rewelacji

Kupiłam go, bo miałam nadzieję, że marka L\'oreal to dobra marka i tonik na pewno sprawdzi się na mojej skórze. Oczyszcza dobrze, skóra jest odświeżona, ale alkohol w składzie wysusza moją skórę, powodując, że mocniej się świeci. Wolę kosmetyki delikatniejsze.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Cellulit składniki

Przyzwoity.

Tonik niczego sobie.
Odświeża, orzeźwia skórę.
Jest wydajny, delikatny, nie podrażnia, nie ściąga ani nie wysusza.
Ale prawdę mówiąc, podobny efekt mam używając toników Ziaja, które są 4 razy tańsze, więc wybór jest prosty.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

mieszane uczucia...

tonik bardzo dobrze oczyszcza, tonizuje i odświeża skórę. nie mam suchej cery, także kosmetyk nie przesuszył mi twarzy, ale ze względu na alkohol w składzie może wysuszać. bardzo wydajny. zapach typowo alkoholowy. nie podrażnia.

Używam tego produktu od: kiedyś

Nieeeee.....

Nieprzyjemny w użyciu, po prostu śmierdzi. Dużo alkoholu, ale marny efekt odświeżenia! Nie zauważyłam żadnego działania. Poprzednio używałam toniku różanego Ziajii i było o niebo lepszy i efektywniejszy w pielęgnacji.

Używam tego produktu od:miesiąca

alkohol

Mam dwa wypróbowane, ulubione toniki-naprawdę nie wiem dlaczego zdarzają mi się skoki w bok :) Ten tonik mnie rozczarował. Po pierwsze-alkohol tak wysoko w składzie i to naprawdę czuć...aż odrzuca ten zapach. Tonik nawet nieźle działał na moją cerę ale takze ją podsuszył więc przerwałam stosowanie i wróciłam po jakimś czasie. Faktycznie matuje ale przy tej mocy wysuszania podziękuję mu.

Używam tego produktu od:pół roku

średniaczek.

Eh... ciężko... dostałam go w tamtym roku na gwiazdkę, użyłam przez zimę może ze 2 razy... Niestety, wysuszył i tak suchą skórę. Więc sięgnęłam po niego latem, kiedy to moja skóra świeci się jak żarówka, sprawdził się prawie bardzo dobrze. Ładnie matowił, oczyszczał, ogólnie bez zastrzeżeń, gdyby nie ten alkohol... Strasznie wyczuwalny i trochę podrażnia...

Używam tego produktu od: troche zimą, resztę latem.

miał orzeźwiać i orzeźwia

Lubie go. Trafiłam przypadkiem. Szukałam czegoś do skóry mieszanej. Nie na twarz, na plecy. Dobrze trafiła, zaprzyjaźniliśmy się. Odswieża, delikatnie chłodzi, będzie doskonały na upały. Czy nawilża nie jestem pewna, napewno niweluje uczucie ściągnięcia. Ładnie pachnie i na długo starcza.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2

Taki sobie....

Tonik delikatny, nie podrażnia, nie wysusza, ładnie odświeża i pięknie pachnie (przyjemny w stosowaniu). Lecz mimo tych zalet żadnej poprawy w wyglądzie skóry nie zaobserwowałam...no może troszeczkę później zaczyna się świecić gdy mam makijaż?? ale nie wiem czy to zasługa tego toniku czy raczej nowej bazy... potrzebuje czegoś bardziej oczyszczającego i ściągającego pory...ten jest po prostu dla mnie za słaby, może osoby z cerą normalną będą faktycznie zadowolone, ale z tłustą raczej nie..Może kiedyś, gdy poprawi mi się cera jeszcze go kupię, teraz raczej nie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:3/4

Bardzo dobry.

Bardzo przyzwoity tonik. Ładnie odświeża twarz, na prawde rozjaśnia, co do nawilżania bym sie spierała ;). Matuje też troszeczke, ale przede wszystkim- orzeźwia tak jak obiecuje producent. No i ten zapach.. Kiedyś byłam nim niezmiennie zachwycona, teraz jakoś emocje opadły ;) kiedy zaczęłam szukać swojego tonika KWC. Jednak jest to jeden z lepszych jakich używałam. Godny polecenia dla cery tłustej i mieszanej. Może kiedyś do niego wrócę, narazie jednak nie.

Używam tego produktu od:używałam ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

bardzo dobry

dobry tonik. nawilza, jednoczesnie matujac. skora jest swieza, orzezwiona i czysta. delikatna i gladka. dobry pod krem. polecam!!!
nei wiem co mam jeszcze napisac, bo nie chce mi zapisac recenzji z tym co juz mam;p

Używam tego produktu od:3miesiecy