Effect.net, Wilgotny żel

Effect.net, Wilgotny żel

Produkt do włosów kręconych i prostych, krótkich, półdługich i długich. Przyjemnie pachnący żel, tworzy efekt supermokrych, błyszczących włosów. Do stosowania na kilka sposobów. Tworzy efekt supermokrych, błyszczących włosów. Doskonale układa każdą stylową fryzurę. Pozwala na podkreślanie szczegółów. Akcentuje pojedyncze kosmyki.

Wygodne w użyciu opakowanie w kolorystyce charakterystycznej dla całej serii.

Cena: 6,50zł / 150g

Liczyłam na więcej

Linia produktów effect.net bardzo mi się spodobała i z rozpędu kupiłam również ten żel. Niestety ładne opakowanie i ciekawy opis kryje średniej jakości produkt. PLUSY: zapach - nie jest może oszałamiający, ale całkiem przyjemny, szczególnie na włosach; opakowanie - stabilne, ładne, poręczne, żel łatwo się wyciska ale w odpowiedniej ilości; przystępna cena; dostępność; po nałożeniu na wilgotne włosy fajnie się je przeczesuje i układa; jeśli ma się z natury kręcone włosy to dzięki temu żelowi można ułożyć naprawdę ładne skręty i fale; dobry do podkreślania pojedynczych kosmyków; konsystencja - odpowiednia; wydajność; nie czyni włosów sztywnymi - po nałożeniu nadal są miękkie. MINUSY: nie do nakładania na suche włosy; nawet stosunkowo niewielka ilość obciąża włosy i bardzo szybko robią się "nieświeże" (szczególnie u nasady), szybciej się przetłuszczają; następnego dnia po użyciu włosy są szorstkie, sztywne i właściwie trzeba je umyć. PODSUMOWUJĄC: ogólnie żel jest niezły (chociaż nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle innych). Ja go będę czasem stosować na wielkie wyjścia. Do częstego używania go nie polecam, chyba, że ktoś i tak myje głowę każdego dnia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni