Soraya Professional, Zabieg silnie dotleniająco-przeciwzmarszczkowy, Skoncentrowany krem na dzień z SPF 10

Skoncentrowany krem na dzień to specjalistyczny preparat o wysokiej zawartości składników przeciwzmarszczkowych i ujędrniających, charakteryzujący się bardzo wysoką aktywnością. Przeznaczony jest do przeprowadzenia zabiegu kosmetycznego w domu (jest częścią kosmetków z serii Zabieg silnie dotleniająco-przeciwzmarszczkowy). Regularnie stosowany pozwala uzyskać trwały efekt dotlenienia i głębokiego nawilżenia. Dzięki zaawansowanej recepturze i nowatorskiemu połączeniu składników aktywnych (Chronodyn®, Lipomoist 2022®, Bioprotectyl®) krem zapobiega procesowi starzenia się i poprawia sprężystość skóry. Oligo Koral i Alga Różowa wzmacniają i uszczelniają barierę hydro-lipidową oraz chronią przed nadmierną utratą wody z naskórka. Wnikają głęboko w skórę i dostarczają jej tlenu. Wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry i chronią ją przed destrukcyjnym działaniem zanieczyszczonego środowiska. Preparat błyskawicznie likwiduje oznaki zmęczenia i suchości, przywraca utraconą elastyczność i jędrność. Sprawia, że skóra nabiera zdrowego kolorytu i blasku oraz staje się jedwabiście gładka.

Cena: 17-20zł / 50ml

Bardzo dobry produkt:)

Uzywałam kiedyś serii dotleniającej Sorayi i byłam bardzo zadowolona, stąd zakup " ulepszonej wersji" tych kremów. Ponadto skusiła mnie wizja " domowego gabinetu kosmetycznego". Krem ma dość treściwą, jakby maślaną konsystencję, ale równocześnie bardzo dobry poslizg przy rozsmarowywaniu. Mimo swojej gęstości, wchłania się znakomicie, nie błyszczy się ani nie zostawia tłustego filmu na twarzy. Zapach, rzeczywiście jak stwierdziły poprzednie recenzentki intensywny, kojarzący się z proszkiem do prania, ale mi się podoba:) Przede wszystkim ogromny plus za świetne nawilżanie. Już po wklepaniu czuję, że skóra jest nasycona wilgocią. Poza tym krem ładnie wygładza i nadaje zdrowy koloryt ( może to to obiecywane przez producenta dotlenienie?) Podoba mi się również opakowanie- ładny, plastikowy słoiczek z niebieskimi napisami ładnie prezentuje się na łazienkowej półce.
Niestety, jak poinformowała mnie miła pani w drogerii- Soraya wycofuje się z produkcji tej serii:( Chyba trzeba będzie zrobić zapas.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

najlepszy na dzień

Najlepszy na dzień ze wszystkich kremów, jakich do tej pory używałam! Jako jedyny poradził sobie z wysuszaniem skóry w ciągu dnia.
Tzn zwykle zimą było tak, że po nałożeniu kremu rano, a później makijażu, po południu czułam suchość skóry, nieprzyjemne ściągnięcie, nadwrażliwość. A kremik Sorayi potrafi utrzymać nawilżenie buzi przez cały dzień. I ten wyczyn kwalifikuje o do KWC.
Jest bardzo treściwy i choć naprawdę dobrze się wchłania myślę, że w okresie letnim będzie za ciężki. Ale zrobię zapas na zimę (tak na wszelki wypadek, gdyby za pół roku chcieli go wycofać) Używam tego produktu od: 4 mce

interesujący

Krem oceniam bardzo dobrze z następujących względów:
- dobrze nawilża skórę
- idealny na lato, zawiera filtr przeciwsłoneczny
- mimo że mam mieszaną skórę moja twarz po użyciu tego kremu nie błyszczy się, jest matowa
- widoczne, choć delikatne działanie przeciwzmarszczkowe
- moim zdaniem jest to produkt wydajny
Jedyny mankament tego kosmetyku to zapach, potwornie intensywny, chemiczny, przypominający proszek do prania.
Ponadto efekt dotlenienia skóry - nic takiego nie zaobserwowałam, i szczerze mówiąc nie wiem na czym on niby miał polegać.
Używam tego produktu od: 6 msc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 4

Smokey eyes H&M

na poziomie

Kupiłam krem, zachęcona filtrem SPF10 i oczywiście wizją domowego salonu kosmetycznego;D

oczywiście spdziewałam się, że to "pic na wode", oczekiwałam jednak działania przeciwzmarszczkowego i filtra.

Krem ma dość treściwą konsystencję co początkowo mnie przeraziło, bo myślałam, że będę się świecić jak choinka(mam mieszaną cerę) . I świecę się, ale tylko chwilę, krem szybko się wchłania i zamiast tłustej powłoczki zostawia gładką skórę bez filmu.

minus za zapach, moim zdaniem zbyt intensywny i przypuszczam, że to zabójcza dawka substancji zapachowych lekko mnie uczuliła.
Na szczęście skóra się przyzwyczaiła;D

Generalnie polecam, kremik całkiem na poziomie:)Używam tego produktu od:kilka m-cy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1