AA Therapy Naczynka, Krem łagodzący do cery naczynkowej

AA Therapy Naczynka, Krem łagodzący do cery naczynkowej

Krem zapewnia kompleksową pielęgnację skórze podrażnionej, zaczerwienionej, z rozszerzonymi naczynkami. Krem zmniejsza intensywność zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry.

Skuteczność potwierdzona w badaniach na osobach z cerą naczynkową.

Produkt testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Nie zawiera barwników.

Nie powoduje podrażnienia spojówek. Z hypoalergiczną kompozycją zapachową. pH neutralne dla skóry.

Dostępny w aptekach.

Słabiutko

Ten krem to jakiś koszmarek. Poza dobrym nawilżaniem nie widzę w nim żadnych plusów. Jest strasznie tłusty - stosowałam go przez to tylko na noc. Przede wszystkim jednak kompletnie nic nie pomagał na moje problemy z naczyńkami - ani nie wzmocnił ich ani nie wyeliminował rumienia.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

Średni

Sama nie wiem co o nim sądzić. Pierwsze wrażenie zrobił okropne. Tłusty niemiłosiernie. Myślałam, że moja skóra zaeraguje dużą ilością niespodzianek i zatkanych porów ale tak nie było. I to było wielkie zaskoczenie. Na noc konsystencja jest w porządku jednak na dzień jest za tłusta. Można się po nim świecić.
Stan skóry nie zmienił się po nim jakoś specjalnie. Pozostała taka jak wcześniej, nie jest bardziej nawilżona an przesuszona. Najważniejsze, że nie spowodował wysypu pryszczy lub inncyh niespodzianek, co często się zdarza. A co do naczynek to jestem pewna, że trochę pomógł. Policzki nie są takie czerwone i nie pojawiają się nowe pajączki.
Żeby nie ta konsystencja byłyby to jeden z moich ulubionych kremów.
Jest mało wydajny

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

skuteczny tylko na początku

Najpierw stosowałam ten krem z otrzymanych w aptece próbek i byłam zachwycona jego działaniem, dlatego zdecydowałam się na zakup całego opakowania - i tu, jak to często bywa, nastąpiło rozczarowanie. Po raz kolejny okazuje się, że produkt jest znacznie lepszy w próbkach niż w całopaku... choć oczywiście możliwa jest też inna wersja: że krem był skuteczny na początku (tu: okres stosowania probek), a potem cera się przyzwyczaiła, co przypadło na okres stosowania całopaku. Łącznie (próbki+całość) stosowałam przez miesiąc i odstawiłam z powodu zaniknięcia pozytywnych efektów.

Co o samym kremie? Dość gęsty, o twardej konsystencji, co zimą nie stanowi problemu, lecz nie wyobrażam sobie stosować go latem. Bezpośrednio po nałożeniu twarz wygląda fatalnie - świeci się niemiłosiernie (oczywiście stosowałam potem podkład i puder, ale mimo wszystko nie podobało mi się to tłuste lśnienie na i tak tłustej skórze). No i najważniejsze: czy łagodzi zaczerwienienie? Przy próbkach miałam wrażenie że TAK, przy całopaku (lub, jeśli przyjmiemy drugą wersję, po upływie 2 tygodni od rozpoczęcia znajomości z kremem) - NIE. Wręcz przeciwnie - twarz stawała się nawet jeszcze bardziej czerwona...

Jak widać, słuszna jest zasada pisania recenzji po upływie min. miesiąca - w wypadku tego kremu moja recenzja po upływie 2 tygodni byłaby pewnie pełna superlatyw. Cóż, krem o tak krotkoterminowej skuteczności raczej odpada. Może sprawdziłby się jako tłusty krem ochronny na zimę, dla kogoś kto nie ma problemów naczynkowych. Albo może należy stosować go z przerwami - odstawiać i wracać po jakimś czasie, aby skóra nie przywyczajała się.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc i odstawiłam
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek i część opakowania

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

nigdy więcej

lubię produkty Oceanic ale do tego nie wrócę przenigdy.

+ lekkie nawilżenie, ale to może zrobić jakikolwiek krem

- naczynka w żaden sposób się nie zmniejszyły
- cera piekła
- raz przez przypadek posmarowałam nim ręce i po chwili zaczął mi schodzić lakier z paznokci, zamienił się w lepką maź i po prostu spłynął! tuba od razu poleciała do kosza, nikt mi nie wmówi, że jest "łagodny i delikatny" :/

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe opkowanie

Perełka :)

Krem dostałam razem z zestawem, podeszłam do niego sceptycznie, ale postanowiłam spróbować i nie żałuję. Mam bardzo duże problemy z moją hiper-wrażliwą skórą i policzkami, na których ciągle mam jakieś uczulenie...
Używam go na dzień, wieczorem - po zmyciu makijażu- skóra ma jednolity koloryt, jest ładnie nawilżona, bez wysypki. W ciągu dnia nie mam poczucia ściągnięcia.
Jest bardzo przyjemny w użyciu, zostawia początkowo tłustą warstwę (trzeba poczekać z nakładaniem makijażu), ale po paru minutkach się wchłania.
Jestem zaskoczona tym, że za tak niską cenę, można zrobić taki świetny krem. Do tej pory szukałam na wyższych półkach i zazwyczaj byłam zawiedziona, a tu taka perełka.
Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Super

Super krem. O wiele lepszy od Iwostinu, Ziaja Med, Flosleku czu bielendy.

+Cera jest bardzo dobrze nawilzona oraz natluszczona, nie ma uczucia napiecia skory.
+Zaczerwienienia oraz naczynka sa mniej widoczne
+ma przyjemny zapach i konsystencje
+Dobrze sie wchlania

jak na razie minusow nie zauwazylam, no moze ze ciezko znalezc w aptekach:/

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

nie dla mnie

jestem zawiedziona tym kremem.jego plusy:
- fajny skład
jego liczne minusy:
- podrażnia.moja skóra zaraz po jego nałożeniu reaguje pieczeniem.
- jest mega tłusty.skóra się pod nim dusi
ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

może być

Krem dobry na okres jesieni i wiosny ze względu na swoją konsystencję. Na zimę troszkę za lekki.
Dobrze nawilża, nie podrażnia.
Ciężko powiedzieć mi czy łagodzi podrażnienia.
Niestety nie leczy, jednak w czasie stosowania go nie pojawiły mi się nowe naczynka.

Jakość/do ceny jest bardzo dobra.

Używałam tego produktu przez: 3 miesiące

przeciętny

Kupiłam ten krem ze względu na zaufanie do marki AA. Żaden produkt gdy mnie nie uczulił, dodatkowo liczyłam, że seria apteczna jest mocniejsza od tradycyjnych kremów.
No cóż, używam go 3 tydzień i niestety chyba oczekiwałam zbyt wiele. Krem jak dla mnie jest "półtłusty", na jesień ok ale na zimę za słaby. Nie widać po nim jakiś optymistycznych efektów np. ukojenie czy "zbladzenie" twarzy. Taki sobie zwyklak pod makijaż. Na noc za słaby - rano nie widzę efektu "wypoczęcia".

Dodatkowo od kilku dni mam podrażnioną cerę, nie wiem czy od tego kremu czy z innego powodu...naczynka na nosie mega widoczne.

Na pewno zużyję tubkę do końca. Może po dłuższym okresie stosowania będą jakieś efekty...zmienię wtedy moją opinię :D

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/3

dobry ale tłuścioch.

Krem jest tłusty , nawet bardzo , mi to jednak nie przeszkadza gdyż stosuję go na noc, ładnie nawilża i uspokaja zaczerwienioną skóre, chamuje proces zaczerwienienia.Po użyciu tego kremu rano mam gładką i wypoczętą twarz.

Używam tego produktu od: tej zimy

świetnie regeneruje

Jak narazie to moj ulubiony krem do cery naczynkowej.
Owszem tłusty, ale mi to odpowiada, bo ostatnio mialam problem ze skórą , wysuszyła się lekko.
-Świetnie regeneruje
-Łagodzi podrażnienia
-Lekko jakby rozjaśnia skóre, koi
-Dobra relacja Cena/jakoś
Używałam wcześniej Iwostinu, ale ten jest trochę tańszy (wiadomo kryzys:))) i równie dobry na noc
Sprawdzałam skład INCI i jest ok
ogólenie nie można nic zarzucić

Używam tego produktu od:5m
Ilość zużytych opakowań:2-3

Niezbyt...

Na chwile obecna nie wyobrazam sobie zeby tego kremu zabraklo w mojej lazience. Owszem jest bardzo tlusty, ale ja go uzywam na noc. Krem genialnie nawilza, wygladza, odzywia a naczynka sa mniej widocznie i wyraznie ukojone a koloryt cery wyrownany! Nie zapycha, pieknie pachnie, ma higieniczne opakowanie i przystepna cene... Co najwazniejsze nie podraznie mojej skory, a wspaniale koi zaczerwienienia po demakijazu. Czego chciec wiecej? Polecam jako krem na noc! Na dzien raczej sie nie nadaje. A najbardziej to polecam popytac sie o probki w aptekach, bo ja tak wlasnie go poznalam, inaczej napewno bym nie kupila.Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 tubki

Edit: niestety musze obnizyc ocene, i to sporo. Po pierwsze po jakims czasie od uzywania tego kremu na oku wyskoczylo mi potworne uczulenie, dlugo nie moglam dojsc po czym, az w koncu odstawilam ten krem i wszystko wrocilo do normy.
Po drugie wlasnie kupilam krem do cery naczynkowej regenerujacy na noc AA, i ma dokladnie identyczny sklad. Ogromny minus za klamstwa - przeplacanie tylko za to, ze produkt jest sprzedawany w aptece. Krem dostepny w drogeriach kosztuje 7zl mniej.