Rajska Oliwka, Mleczko oczyszczająco - kojące

Rajska Oliwka, Mleczko oczyszczająco - kojące

Delikatne mleczko do demakijażu oczu, twarzy, szyi oraz dekoltu. Zawarty w produkcie olejek bawełniany i awokado łagodzą podrażnienia, uspokajają i wygładzają skórę. Oliwka z oliwek i witamina E poprawiają kondycję skóry, zapobiegając jej przedwczesnemu starzeniu się oraz pomagają w walce z pierwszymi oznakami mijającego czasu. D-pantenol łagodzi i koi podrażnienia, sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna.
Efekty stosowania:
- skóra bez podrażnień
- wygładzona, miękka skóra
- skóra elastyczna i jędrna w dotyku

Cena: 8,50zł / 200ml

świetna

Świetne, łagodne mleczko, które delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej.
NIe powoduje wyprysków.
Nie wysusza.
Mam skórę mieszaną i wrażliwą, a mleczko świetnie sobie z nią radzi:)
Nie nadaje się do usuwania cieni wodoodpornych.
Podsumowując - świetna jakość za niską cenę.

CZytając wcześniejsze recenzje zauważyłam, że niektórzy nie spłukują wodą mleczka.. moim zdaniem jest to ogromny błąd. W ten sposób nie zmywacie zanieczyszczeń tylko wtłaczacie je wgłąb skóry. Mleczko powinno się nanosić na wilgotna twarz, delikatnie ją masując, a następnie usunąć płatkami kosmetycznymi zwilżonymi wodą ( najlepiej przegotowaną!)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

podrażniacz

Mleczko kupuję przede wszystkim do demakijażu oczu, ale czasem zmywam też nim całą twarz. Ten produkt kupiłam z trzech powodów: 1)jest przeznaczony dla cery suchej 2) nadaje się do demakijażu oczu 3) łagodzi podrażnienia. Niestety żaden z tych trzech punktów nie został spełniony w takim stopniu, żebym mogła przyznać dobrą ocenę.
Mleczko dość dobrze usuwa makijaż (ja wolę dodatkowo umyć twarz żelem), ma odpowiednią konsystencję. Niestety zostawia po sobie film, który dla mnie jest nieprzyjemny. Jeśli mam choć trochę podrażnioną cerę, mleczko wcale tego nie łagodzi- skóra zaczyna szczypać. Najgorzej jest z demakijażem oczu. Jeśli nałożę na płatek zbyt mało mleczka muszę demakijaż powtarzać kilka razy. Jeśli nałożę trochę więcej, wystarczy odrobina w oku i dramat gotowy (pieczenie, łzawienie, mgła). Ponieważ noszę soczewki i zdarza się, że muszę zmyć makijaż wciągu dnia to szybkie, ponowne ich założenie jest mocno utrudnione.

Bardzo lubię to mleczko

To mleczko naprawdę działa kojąco na moją skórę. Używam go tylko wieczorem, nie spłukuję go i nie nakładam kremu, a rano moja cera jest miękka, delikatna w dotyku i nie błyszczy się!!! To mleczko jest jak łagodzący podrażnienia krem. Myślałam, że dla mojej cery (mieszana) nie będzie odpowiednie, ale jestem z niego zadowolna.

Dodatkowy plus za bardzo ładne opakowanie.
Nie wiem czy kupię, bo chcę wypróbować jeszcze inne mleczka Kolastyny.

depilacja rąk

a ja lubię

Ponieważ lubię ten film nawilżenia, który pozostawia na mojej twarzy, nawet czasem po nim nie nakładam już kremu. Czyści dobrze, nie podrażnia, łagodnie zmywa makijaż oczu. Czego chcieć więcej od mleczka?

Używam tego produktu od: 1 butelka

niezbyt

Osobiście nie podoba mi się to mleczko.
Jest bardzo cięzkie, mocno zapycha i pozostawia dość tłusty film na skórze. Skóra jest taka "cięzka" i przytłoczona. Może dla suchej skóry byłoby ok, ale dla normalnej lub tłustej- odradzam.
Do demakijażu oczu nie nadaje się. Mleczko "wciska się" do oczu i powoduje pieczenie, nie zmywa dokładnie tuszu, trzeba porządnie się nagimnastykowac, żeby oczyścić oczy.
Raczej polecałabym do oczyszczania i przecierania suchej buzi.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

słaba trójczyna

Zgłosiłam, więc wypada ocenić, obecnie jestem w trakcie jego używania i choć jest przeznaczone do skóry suchej a taką posiadam to jednak o wiele bardziej odpowiadało mi mleczko z ekstraktem z wiesiołka, które jest przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry.To jest jakoś tłuściejsze, mi akurat nie zatyka porów, ale trzeba go trochę użyć żeby zmyć makijaż choć nie używam ciężkich podkładów, po za tym nie nadaję się do demakijażu oczu, w ogóle nie jest w stanie usunąć zwykłego tuszu. Początkowo zaskoczyło mnie, bo po jego użyciu trochę piekła mnie twarz, teraz już to minęło, ale i tak myślę, że więcej go nie kupię, mimo, że cena bardzo przystępna.Plusem jest też to, że nie wysusza skóry i jest po nim dosyć gładka.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

totalne dno i zapychacz

To mleczko kupiłam z myślą o zmywaniu makijażu oczu... z tego zadania nie wywiązuje się najlepiej... trzeba troche trzec aby tusz mógł zejsc(a nie używam wodoodpornego!). Ogólnie mam cerę z wypryskami. Kiedys chciałam lekko ukoic swoją cerę po wszystkich maściach na wykwity. Podobno miała oczyszczac i koic jak jest napisane na etykiecie. Niestety... moja twarz po przetarciu tym mleczkiem cała się świeciła oraz zaczela sie dusic pod tą "tłustą warstwą" co na drugi dzien zauwazylam poprzez... kolejne wypryski! Nigdy nie kupie już tego mleczka... nie dosyc ze na twarz sie nie nadaje to i na demakijaz oczu także. Totalne dno!Używam tego produktu od dawna i na szczęscie się już kończy
Ilość zużytych opakowań 1