Źródło Urody, Kompleksowy preparat oczyszczający do demakijażu cery suchej i odwodnionej

Mleczko o lekkiej konsystencji doskonale oczyszcza skórę, usuwa makijaż, nie naruszając jej naturalnej równowagi. Aktywny składnik Hydractive gwarantuje niemal natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry. Zawartość kwasu hialuronowego wpływa na poprawę elastyczności i sprężystości skóry. D-pantenol wnika w najgłębsze warstwy naskórka, doskonale nawilża skórę, nadaje jej miękkość i gładkość. Mleczko pozostawia skórę świeżą i zregenerowaną.
Polecany dla każdego rodzaju cery 25+.

Cena: 8,50zł / 200ml

kiepsko!

Postanowilam ze skoncze wszystkie kosmetyki ktore rozpoczelam kiedys uzywac,zanim kupie sobie ten,ktorego uzywam na codzien. Jednym z nich byl ten preparat do demakijazu. Szczerze jestem bardzo rozczarowana. Slabo usuwa makijaz,jak dostanie sie przez przypadek do oka to plakania na 20minut. Mozliwe ze nawilza ale pozostawia na skorze lekki film,co nie za bardzo mi pasuje. Dozowanie kosmetyku tez jest ciezke. Nie widze plusów.

Używam tego produktu od:miesiaca

Jeden z lepszych

Mimo nieprzychylnych recenzji ja oceniam ten kosmetyk bardzo wysoko. Nie mam mu nic do zarzucenia. Bardzo cenię kosmetyki kolastyny i to mleczko również mnie nie zawiodło. Przyjemnie i delikatnie pachnie, ma świetną konsystencję, nie za gęstą ani nie za rzadką. Ładne opakowanie, z którego nic przypadkowo nie wypływa. Można wylać na wacik tyle kosmetyku ile potrzeba.
Mleczko bardzo dobrze oczyszcza cerę również z fluidu. Po przetarciu twarzy mleczkiem kolejny wacik jest czysty co oznacza że wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte. Co do zmywania makijażu oczu ten kosmetyk nie jest do tego przeznaczony więc nic dziwnego że po dostaniu się do oka może szczypać. Producent wyraźnie zaznaczył że jest to preparat do skóry twarzy i dekoltu, o oczach nie ma żadnej wzmianki. Mnie to zresztą nie przeszkadza bo do tego celu mam inny kosmetyk.
Po użyciu skóra jest gładka, miękka i świeża. Ja polecam ten produkt z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Mleczny horror.

Przez ostatni miesiąc cierpiałam boleśnie z powodu dołka finansowego i zmuszona byłam do używania tego co było pod ręką. No i niestety nie wspominam tego miesiąca dobrze. Zacznę może od tego, że generalnie nienawidzę mleczek do demakijażu, ale to przebiło wszelkie tego typu produkty, z jakimi miałam do czynienia w całym moim krótkim życiu.
Mam cerę suchą i wrażliwą, niepodatną na zapychanie - mogę używać dowolnie bogatych kremów i nic złego nie powinno mi się stać, a to mleczko dokonało rzeczy przedziwnej. Używałam go tylko do demakijażu oczu (z czym radzi sobie zresztą fatalnie, ale o tym zaraz), bo twarz zmywam emulsją SVR i zapachało mnie w okolicy oczu. Koszmar. Raz po raz krostki na delikatnej skórze wokół oczu. W życiu coś takiego mnie wcześniej nie spotkało.
Kolejny minus: okropnie nieprzyjemne. Toporne w stosowaniu, niewydajne, niedelikatne - pieczenie i łzawienie oczu gwarantowane, jeżeli przypadkiem mleczko się do oka dostanie. Nawet po przemyciu oczu czystą wodą dyskomfort pozostaje.
No i na koniec najważniejsze. Wiadomo, że preparatom do demakijażu można wiele wybaczyć (chociaż oczywiście nie wszystko i napewno nie wszystkie zbrodnie, jakich dopuściło się to mleczko), jeżeli tylko są skuteczne. A to dziadostwo nie jest. Średnio radzi sobie z cieniem na powiekach, nie wspominając nawet o tuszu do rzęs czy eyelinerze. Mocny makijaż imprezowy wymaga zmywania baaardzo długo, bardzo wieloma wacikami z bardzo dużą ilością preparatu. A to nie jest szczególnie przyjemne z wyżej wymienionych powodów.

Zalety? No cóż. Kłamstwem byłoby powiedzieć, że kompletnie ich nie ma. Ma jedną sporą - nie wysusza i nie ściąga skóry, ale to dla mnie i tak za mało, żeby dać mu więcej niż *.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Cellulit składniki

zdecydowanie bez szału...

Miałam zamiar zgłosi ten produkt, ale jak widać ktoś mnie ubiegł ;)
PIerwszy kontakt z tym preparatem jest bardzo pozytywny - miły delikatny zapach, konsystencja odrobinę lżejsza niż tradycyjnego mleczka i bardzo przyjemne poczucie odświeżenia po uzyciu.
Nie uczula, nie podrażnia, powiedziałabym, że nawet nawilża. Problem jednak w tym, że nie spełnia swojego podstawowego zadania tj. nie usuwa dobrze makijażu (a nie uzywam wodoodpornych produktów). Czasem zdarzał sie, że zmywałam nim twarz nawet trzy razy, a i tak po przetarciu skóry tonikiem pojawiały sie na waciku resztki podkładu :(
Podsumowując: tylko do zmywania tzw. "naturalnych zanieczyszczeń" z innymi sobie zdecydowanie nie radzi :(

Używałam tego produktu: około 3 miesięcy (jest wydajny)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie