Mann & Schroeder, Dulgon, Mleczko do pielęgnacji ciała

Mann & Schroeder, Dulgon, Mleczko do pielęgnacji ciała

Intensywna pielęgnacja suchej i wrażliwej skóry, starannie dobrany hydrolipidowy kompleks w połączeniu z wysokowartościowymi komponentami nawilżającymi intensywnie pielęgnują i chronią skórę przed wysuszeniem, czyniąc ją elastyczną i gładką. Witamina E wzmacnia funkcje obronne skóry utrzymując jej naturalną strukturę. Przyjemnie i łatwo się rozprowadza oraz szybko wchłania.

Skład: aqua, isopropyl palmitate, ethylhexyl stearate, sorbitol, polyglyceryl 2 dipoly-hydroxysteararte, hexyldecanol, hexyldecyl laurate, sorbitan oleate, urea, tocopheryl acetate, magnesium sulfate, parfum, aluminium stearates, alcohol, tocopherol, citric acid, glyceryl laurate, potassium sorbate, benzyl alcohol, phenoxyethanol

dla mnie niedobry

Kupiłam skuszona ceną i to był błąd.Mleczko dziwnie pachnie i mi to nie odpowiada.Ma gęstą konsystencje i zostawia tłusty film a o dziwo skóra po 2 godzinach jest znowu niep0rzyjemnie sucha i sciągnieta.Zero efektu.Nie polecam

ok

duza butla,swietnie nawilza nawet bardzo sucha skore,jest troche tlustawy ale nie za bardzo,wydajny i nie ma intensywnego zapachu jak niektore mleczka do ciala,odejmuje jedna gwiazdke za tą lekko tlustawa konzystencje ale ogolnie to jest bardzo dobry i POLECAM:)

niesie pomoc ;)

do całego ciała to ja nie mam tyle czasu, zeby sie z nim bawic :D ogólnie jest ciezki - tępy ? ;) taki mooocno zawiesisty :D ale spełnia swoje zadanie, jako ratunek na te partie ciała, gdzie jest za sucho ;) łydki,łokcie, kolana, ramionka..wtedy mocno natłuszcza i odzywia :D albo po opalaniu, gdy przesadzimy ze słoncem- wpływa kojąco i regenruje :D na lato jako jedyny balsam do ciała nie jest godny polecenia, bo jest zbyt ciezki, ale sam w sobie potrafi dorażnie pomóc, wiec lubie go miec na półeczce :D strrrasznie ciezko sie wchłania i rozprowadza na ciele, ale dzieki niemu funduje sobie masaz przy okazji :D dobry duszek, jak moja wysuszona skóra ( słoncem, wiatrem, wodą, klima, etc..) potrzebuje wsparcia :D

Niewidoczna kreska na powiece

niezły,ale bez rewelacji

Używałam ze 3 lata temu gdy jeszcze nie odkryłam Garniera. Ten balsam jest gęsty i strasznie ciężko się wchłania,ale miałam poczucie,że zmiękcza moją przesuszoną skórę łydek. Bardzo ekonomiczne, duże opakowanie.

a mnie się podobał

nie jest to może jakaś rewelacja, szczególnie w porównaniu z kremami do ciała tej firmy, ale ja byłam zadowolona.Kupiłam duże opakowanie 400 ml w jakiejś promocji za około 8 zł.Jest wydajny, gęsty przez co trochę ciężko go rozprowadzać,ale za to jest to pretekst do masażu. Trzeba trochę odczekać zanim się wchłonie, ale potem efekt nawilżenia utrzymuje się długo.Nie jest to kosmetyk super ekskluzywny, ale przy braku gotówki pozwala przetrwać, pełni swoje funkcje.

taki sobie

Fajnie, migdałowo pachnie, ale ciężko się go rozprowadza i słabo wchłania, jest stanowczo zbyt gęsty. Skóra długo jest trocxhę tłustawa i błyszczy się. Lepiej kupić coś innego.