Christian Dior, Higher Energy EDT

Christian Dior, Higher Energy EDT

Higher Energy to zapach dla mężczyzn marki Dior, który został stworzony przez kobietę - Natalie Cetto, która chciała stworzyć zapach świeży i zmysłowy. Aby nadać mu ciepły charakter zastosowała tradycyjne i szlachetne zapachy drewna, takie jak wetiwer (palczatka) oraz drzewo sandałowe połączone z kadzidłem. Idealnie współgrają ze składnikami syntetycznymi, które nadają perfumom nowoczesny i świeży akcent. Zapach elegancki, pełen wdzięku, powabu i charyzmy. Dla panów o silnej osobowości, nowoczesnych. Oryginalna konstrukcja wokół Absyntu, używanego jako przewodnik energii witalnej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jałowiec, grejfrut
nuta serca: gałka muszkatołowa, pieprz, kadzidło
nuta bazy: wetiwer, drzewo sandałowe, piżmo.

Rozczarowanie...

Przed przetestowaniem Higher Energy chyba za bardzo się napaliłem. Liczyłem na coś, co stanie w szranki z Bleu de Chanel, mało tego, na coś, co będzie godnym przeciwnikiem dla Bleu. No cóż, Higher Energy takim zapachem nie jest.

Nie będę się rozwodzić na temat składu. W tym przypadku nie ma to absolutnie sensu. Ten zapach ma trzy minusy: kompozycję, parametry oraz cenę. Pachnie pospolicie, wręcz generycznie. Trochę cytrusów, odrobinę jałowca, szczypta pieprzu - i ot cała kompozycja.

Rzeczona trwałość jest żałosna - 3 godziny, w porywach do 4ech, przy znikomej projekcji.

Gdybym miał zgadywać, kto skomponował Higher
Energy, odpowiedziałbym: nie wiem, ale na pewno nie był to Francois Demachy. I zgadza się.

Protoplasta tegoż, noszący nazwę Higher, też mnie nie zachwycił. Ale przynajmniej nie jest totalną porażką.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Testy naskórne w perfumerii

rewelacja

Pobudzający pełen zmysłowości zapach. Kiedy mój facet się nim spryska to moje zmysły wariują. Zapach zdecydowanie dedykowany dynamicznym, aktywnym mężczyznom. Świeży, cytrusowy,letni , uwodzicielski ....nie sposób przejść koło niego obojętnie.

Używam tego produktu od: 8mc

Niewypał...

Dior Higher to zapach typowo letni. Po samej marce powinno się oczekiwać w kwocie ok 300 zł czegos powalającego. Higher oczywiscie powala, ale w złym tego słowa znaczeniu. Zapach moim zdaniem pachnie jak płyn do naczyń cytrynowy do którego wrzucono cos korzennego, dzięki czemu chwilami wydobywa z siebie pewnego rodzaju ciepło. Ma się wrażenie, że jest jakis niedokonczony, robiony na szybko.Z wydajnoscią też nie za różowo. Krótko trzyma na skórze, szybko staje się niewyczuwalny ( chociaż to na "plus" z drugiej strony).
Moim zdaniem w tej kwocie warto dać sobie spokój. Nie wart swej ceny i naprawdę nie czarujmy się za 300 zł można mieć dwa 100ml zapachy, które będą o niebo lepsze od Highera

Mexx Look up now

niby fajny ale..

nie dorownuje pierwotnej wersji higher-a.. zarowno pod katem zapachu jak i flakonu.. nawet ok ten aromacik, swiezy, taki na dzien, na lato.. ale to niedokonca to mimo wszystko.. choc obleci ;)

Używam tego produktu od: :*
Ilość zużytych opakowań: :*

fajniutki:)

Odkryłam go w trakcie poszukiwania prezentu dla taty :)

Świezy, zwraca na siebie uwage:)
Ma w sobie bardzo ciekawą nutke, trwałosć chyba też nie do zarzucenia ( tak wynika z moich obcerwacji :) )

Czy kupie produkt ponownie ?? ja- pewnie nie :)
ale będąc facetem na pewno bym się kolejny raz skusiła:)

Używam tego produktu od:stycznia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

kolejny świeżak

Zapach jest bardzo świeży, rześki, nie wybijający się z pośród innych " tego typu" woni. Nie jest brzydki, ale nie sądzę by mnie jakoś szczególnie oczarował, jest taki "codzienny", mam też wrażenie, że jest bardzo podobny do znanych mi już od lat, bardzo popularnych zapachów. Niby ma coś z klasycznego highera, ale to już nie to samo. Ogółem całkiem fajny, ale po Diorze spodziewałem się czegoś oryginalniejszego.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: testy