Eveline, Młode Dłonie, Odmładzające serum do rąk

Eveline, Młode Dłonie, Odmładzające serum do rąk

Ekskluzywne serum z unikalną formułą odmładzającą pomaga zminimalizować oznaki starzenia się skóry rąk. Jest szczególnie polecane do suchych i zniszczonych dłoni. Zawarte w nim składniki regenerujące odbudowują zniszczony naskórek, przywracając dłoniom gładkość i delikatność. Serum zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, czyniąc skórę bardziej elastyczną bez oznak upływu lat. Lekka nietłusta konsystencja sprawia, że serum szybko się wchłania i błyskawicznie przynosi uczucie komfortu, a skóra dłoni staje się aksamitna, gładka i znacznie młodsza na długi czas.

NOWA FORMUŁA 10% urea - działa od pierwszego użycia :-)

Moje dłonie były mega przesuszone między palcami, w wyniku częstego moczenia, sprzątania po remoncie (gładzie, pyły, szorowanie podłogi z farb)... tak wiem, powinnam była zakładać rękawiczki... ale nie zrobiłam tego i w końcu przyszedł dzień, że przestałam poznawać swoje dłonie, a tak być nie może ...
popędziłam do rossmana, postanowilam dać szanse eveline ;-)

nie lubie kremów, którymi posmaruje się, a one się wchłoną do zera i nic nie czuć.. nie widać też efektów..

z drugiej zaś strony serum eveline wchłania się długo - ale coś za coś, jestem mu wdzięczna, że już po pierwszym użyciu dłonie (po całkowitym wchłonięciu, które u mnie trwa ok 10 - 15 min) wyglądały o niebo lepiej , po suchościach nie było znaku, skóra pojaśniała i była mięciutka w dotyku :-)
teraz stosuje go tak jak zaleca producent, po każdym myciu rąk, tooo uzależnia :-) bo efekt jest.
w moim przypadku przebija wszelkie neutrogeny itd.... bo nie pamiętam by tak na mnie działały.

Brawo Eveline!

nie wspomniałam jeszcze o zapachu :->
ciii... musze posmarować... niuch niuch ... taaaaki hmmmm jakby mandarynkowy, cytrusowy :-)
mi bardzo odpowiada.

Polecam osobom które mają czas na posmarowanie rąk i odczekanie aż się wchłonie, bo efekt murowany.

Jeśli ktoś oczekuje od kremu ,że posmaruje i będzie mógł od razu wrócić do zajęć , wsiąść do auta itp... to takie osoby nie będą zadowolone... wszędzie będą odciski kremu ;-)

Używam tego produktu od: tygodnia

EDIT:

przepraszam bo dopiero zwrócilam uwagę, że to serum które mam to jest to samo ale z ulepszoną formuła wzbogaconą 10% urea (mocznik), może dlatego moja recenzja jest zgoła odmienna od pozostałych :-)

bubel

Kiedyś zdarzyło mi się stosować oś podobnego ale tylko raz i byłam pod wrażeniem. Więc kiedy zobaczyłam go na pólce w sklepie odrazu kupiłam. Byłam zdziwiona bo niby to był ten sam środek a jednak to nie było to! Poprostu opakowanie jest łudząco poodbne do wielu innych opakowań tej firmy. Po posmarowaniu niby wszystko jest ok lez po chwili na dłoniach robi sie ulepek kiedy już się wchłonie jest uczucie wysuszenia ostateznie to serum po kilku dniach stosowania wysuszyło mi troszkę dłonie. Jesli chodzi o inne efekty które miały być młodsze dłnie, jasniejsza skóra bla bla bla...nic z tych rzeczy. Serum jest okropne! Czekam aby go wykończyć i kupić jakis krem który naparwde mi pomoże ale nie będzię odgrywać iluzje ,że niby dłonie są nawilżone aż do kolejnego mycia i zmycia kremu-makijażu. To serum przynajmniej nie oszukuje jak inne kremy tutaj odrazu jest bark nawilżenia i efekt wysuszenia zanim się go zmyję wodą i to chyba jedyny plus....

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dla mnie całkiem dobry

Na pewno nie jest to serum, a krem i to lekki, nie do suchych i bardzo zniszczonych dłoni ;)

+ ma piękny, cytrynowy zapach - delikatny
+ dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
+ wygodne opakowanie
+ cena
+ dostępność

- do normalnych dłoni się sprawdzi, ale nie dla wymagających ;)
- nie zauważyłam (ani ja, ani moja mama) jakichś właściwości odmładzających dłonie :PPP

Ogólnie fajny, ale lekki kremik ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Nie warto.

W kremie podoba mi się tylko zapach i nic więcej. Krem ten wcale nie nawilża i nie regeneruje rąk, gdy go nakładam to za chwilę mam wrażenie jakbym wcale go nie nakładała, nawet gruba warstwa kremu nie pomaga. Miało być to serum, a nie jest nawet zwykłym kremem. Kupiłam go ze względu na firmę, ale jednak na darmo, myślałam, że zadziała jakoś na moje dłonie. Gwiazdkę daję za zapach.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Okropność !!! Wizyta u dermatologa w cenie kremu

Po smarowaniu rąk kremem wystąpiła u mnie (po raz pierwszy w życiu) bardzo silna reakcja alergiczna, która musiała się zakończyć u lekarza i stosowaniem różnych maści. Poschodziła mi skóra z całych dłoni !!! Okropność !!! Nigdy wiecej

fajny zapach...

Tak, jak koleżanka poniżej twierdzę, że to żadne serum.
Nie robi nic.
- nie nawilża
- nie natłuszcza
- nie odmładza
- nie chroni
Po nałożeniu (nie wiem, czy minie 5 minut) trzeba smarować ręce na nowo.
Nawet zapachu po sobie nie zostawia.
Chyba paruje w całości.
Kompletnie be sensu.
Nie wiem dlaczego go kupiłam.
Chyba sugerowałam się firmą.
Lubię Eveline.
Ale ten krem - serum to jakaś dziwna porażka.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Serum?

Pierwszy raz widzę krem, który dobrze się rozprowadza, błyskawicznie wchłania i po trzech minutach ... można smarować się od nowa, potem znowu i znowu i dalej nic. Żadnego efektu. Autentycznie, zrobiłam eksperyment i przez godzinę smarowałam się co kilka minut. Za każdym razem krem nie wiem, chyba wyparowywał i ręce były z powrotem suche i pomarszczone. Co to w ogóle jest? Ponieważ muszę dać pół gwiazdki, dam za zapach - ciasta pomarańczowego i solidne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

NIE

- w nawilża, nie natłuszcz,a nie robi prawie nic!
- po kilku minutach znowu dłonie są suche i takie jakby napięte- spragnione prawdziwej wilgoci:/
- średnio pachnie
- rzadka konsystencja
- niewydajny
- NIE POLECAM

Używam tego produktu od: 1m-ca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

bardzo dobry

Z serii 3 kremów do rąk Eveline ten tylko lubię, za to bardzo. :) Nie natłuszcza, nie mam poczucia, że muszę go natychmiast zmyć. Ładnie się wchłania i doskonale nawilża suchą skórę. Kupiłam w promocji większą tubkę dla siebie i dla mamy i obie jesteśmy zachwycone. Kupię ponownie!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

nie jest zły

Krem, zdecydowanie ! gdyż nie pełni roli serum.. a szkoda. Jednak jako krem sprawdza się całkiem nieźle. Ma dość specyficzny zapach, ale za to pozostawia uczucie "gładkich" dłoni. Myślę, że nie jest najgorszy i z pewnością lepszy od niektórych kremów.

Słaby

Dostałam ten krem w prezencie. Sama bym nie kupiła, ze względu na dośc nieciekawy skład. Postanowiłam jednak że przetestuję. Krem jest słaby, prawie w ogóle nie nawilża ani nie chroni, za to bardzo długo się wchłania i niemiłosiernie lepi. Na temat działania odmładzającego nie wypowiadam się, bo moje 22 letnie dłonie jeszcze go nie potrzebują a ja nie wymagam. Poza tym krem pogłębia podrażnienia, jeśli jakieś są na dłoniach. Drażni mnie zapach - coś jakby mandarynka ale bardzo chemiczna. Jedyną zaletą tego kremu jest wydajność, chociaż biorąc pod uwagę działanie, nie jestem pewna czy to zaleta :(

bardzo słaby krem nie polecam

Krem kupiłam po poleceniu przez Panią sprzedawczynię z drogerii jednak okazało się że to w ogóle krem nie dla mnie, piszę krem bo na serum to mi to nie wygląda, mam bardzo suchą skórę która potrzebuje nawilżenia a po wsmarowaniu tego moje ręce czerwienieją występuje reakcja alergiczna pewnie na któryś ze składników poza tym nie nawilża moje ręce zaraz są suche, najgorszy krem do rąk jaki kiedykolwiek używałam, nie polecam

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: <1