[C-6] Tlenowy gommage do cery dojrzałej

[C-6] Tlenowy gommage do cery dojrzałej

Delikatny krem o właściwościach złuszczających likwiduje obumarłe komórki oraz wyrównuje powierzchnię skóry. Nadaje skórze gładkość i elastyczność, nie uszkadzając jej. Lekki masaż poprawia miejscową mikrocyrkulację.

Aktywne składniki:

- Aquaftem-protect - zawiera przeciwutleniacz nowej generacji - propofol (specjalna postać witaminy E), którego skuteczność jest dziesięciokrotnie wyższa od witaminy E w czystej formie. Propofol blokuje powstawanie wolnych rodników. Aquaftem nasyca skórę tlenem, poprawia koloryt, potęguje działanie substancji aktywnych.

- Witamina C stymuluje syntezę kolagenu oraz neutralizuje wolne rodniki.

- Wyciąg z mango i papai zawiera kompleks enzymów oraz kwasów organicznych, które delikatnie oczyszczają skórę oraz stymulują intensywną odnowę komórek skóry.

Gommage???

Gommage???

Stosuję go razem z mamą Zmiękcza i nawilża cerę - to fakt. Ale problem polega na opisie producenta. Bo ja nie wiem czy to maseczka czy gommage?!?!?
Chyba jednak łagodna maseczka - tak go przynajmniej stosujemy. Świetna dla suchej cery, bo oczyszcza bardzo delikatnie, a po zabiegu skóra dosłownie "pożera" krem.

Używam tego produktu od:

Nie dziala

Tlenowy Gommage bardzo plynny ,kremowy,szybko zasycha ,cos w rodzaju maseczki,bardzo trudno go zetrzec na sucho ,niewydajny jak sie chce nalozyc grubsza warstwe aby latwiej go zastosowac u mnie zdnego dzialania,nie kupowlam w prpmocji i cena jakza taka jakosc bardzo wysoka.Przy cerze mieszanej zadnego dzialania nie ma ,moze osoby z sucha i delikatna skora beda zadowolone.

Używam tego produktu od:6mies

dla mnie KWC

Pomoc dla mojej skory przy wiekszosci problemow.
Peeling jest delikatny i skuteczny. Dokladnie tak jak jego poprzednia wersja. Roznia sie poza opakowaniem konsystencja. Akutalnie jest o bardziej płynna - co umowliziwa lepsze rozprowadzenie i mniejsze zuzycie.
Naprawde wystarczy niewielka ilosc, pare minut poczekac i potem delikatnie pocierajac palcami buzie usuwamy martwy naskorek. Buzia po tej aplikacji jest gladka w dotyku, napięta, pory wyczyszczone i zmniejszone. Nie powoduje alergii! To wazne bo u mnie wszytsko wywoluje ostatnio alergie ;)
Jest wydajny i ma dobra cene - ciagle jest w promocji.
Napewno z niego nei zrezygnuje. Dalej o niebo lepsze efekty od drazniacych preperatow do mikrodermabrazji czy wizyty u skometyczki. do tego jest tani!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie