[SPA-2x] Zero Kalorii, Żele pod prysznic o zapachach deserów

[SPA-2x] Zero Kalorii, Żele pod prysznic o zapachach deserów

Smaczne desery do kąpieli: bogata kremowa konsystencja, puszysta piana, wyszukany aromat. Kremowe żele pod prysznic "Zero Kalorii" doskonale nawilżają, odżywiają i zmiękczają skórę, poprawiają nastrój i darują poczucie komfortu.

Dostępne w trzech zapachach ulubionych deserów:

[SPA-26] Deser jagodowy:

Świeży aromat zebranych przed chwilą jagód, przypomni Ci dni spędzone na łonie natury i wczesne letnie poranki. Jaskrawy bukiet wiśni, malin i jeżyn podaruje nowe siły i rześkość.

[SPA-27] Czarny las:

Subtelne i wyrafinowane nuty czekolady, zachęcający aromat wiśni i miękka piana zlikwidują niepokój i dodadzą optymizmu!

[SPA-28] Jabłko z cynamonem:

Energetyzujące nuty cynamonu ogrzeją i przegonią smutek. zaś aromat jabłka, symbolu piękna i młodości, orzeźwi oraz poprawi samopoczucie.

kwasne jabluszko

Wybralam zapach jablko z cynamonem majac nadzieje na cieply relaksujacy zapach. Tymczasem mimo, ze cynamon jest bardzo wyrazny, to jednak tlem dla niego jest zdecydowanie kwasny zapach jablka. Calosc tworzy raczej odswiezajacy efekt i zapachoo odpowiada mi srednio. Natomiast reszta w prozadku: dobrze sie pieni, ejst wydajny, delikatnie myje i pozostawia skore gladka. Moze skurze sie na pozostale zapachy.

Używam tego produktu od:2 msc

Bombonierka mniam mniam

Miałam Czarny las o aromacie czekolady i wiśni. Zapach ciekawy, ale trochę sztuczny. Mnie osobiście kojarzy się raczej z bombonierką, nie z deserem;) Miał kremową konsystencję, delikatnie się pienił, nie wysuszał skóry i o dziwo zapach pozostawał na skórze przez jakiś czas po kąpieli... Oczywiście do momentu nałożenia balsamu;)
Ps. Miałam swego czasu ochotę wypróbować pozostałe "deserki", ale jakoś się nie udało - póki co.. Poza tym ktoś kiedyś powiedział, że ten "szarlotkowy" pachnie jakimś WINEM i to mnie zniecheciło...

pyszny zapach :)

Miałam wersję "Deser jagodowy".

Piękny malinowo-jagodowy zapach, doskonała, kremowa, dosyć lejąca (ale nie za rzadka) konsystencja, obfita puszysta piana.
Właściwości pielęgnacyjne "średnie" - nie wysusza nadmiernie, ale też nie nawilża.
Butelka praktyczna i zgrabna, dosyć prosta.

Żel jest średnio wydajny. Zapach utrzymuje się na skórze przez jakiś czas.

Ogólnie szczerze polecam ten żel dla wielbicielek jadalnych zapachów :), ja na pewno skuszę się jeszcze na wersję "Jabłko z cynamonem" :)

Miałam okazję wąchać "Czarny las", który naprawdę pachnie jak wiśnie w gorzkiej czekoladzie :DUżywam tego produktu od: kilku tygodni

Manicure - pastelowe paski

fajne

Mam wszystkie zapachy. Jak poprzedniczka wspominała, zapachy trochę są sztuczne, ale delikatne i fajne. Myją ok. Co do wydajności to nie wypowiem się, bo używałam ich razem z innymi naprzemiennie. Może kiedyś jakiś jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 2-3 m-ce

ok

Posiadam wersję Czarny las, rzekomo o aromacie czekolady i wiśni. Cóż, zapach całkiem inny niz się spodziewałam po wiśniowo- czekoladowej mieszance. Trochę sztuczny, ale faktycznie kojarzy się z jakimś deserem. Dla mnie to jakis zapach z cukierni:). I mimo że spodziewałam się innego, to ten też całkiem przyjemny i niespotykany. Co do właściwości myjacych, to jest w porządku-delikatna, kremowa konsystencja, nie wususza, pozostawia skórę miękka i pachnącą. Może wypróbuję inny zapach.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:poczatek pierwszego