24h Transparent roll-on (Dezodorant w kulce)

24h Transparent roll-on (Dezodorant w kulce)

Fa Transparent to dezodorant w kulce który pozostawienie białych śladów na ubraniu ogranicza do minimum. Szybko wysychająca formuła, łagodny dla skóry. Działanie 24h.

Cena: ok. 10zł / 50ml

BYŁ NAJLEPSZY ...

PLUSY:
+nie brudzi ubrań
+zapach ok
+nie szczypie
+działa ( u mnie to jedyny antyperspirant który 12 godzin trzyma- jedyny)
+szybko schnie
+jest całkiem przezroczysty

MINUSY:
-już go nie produkują - nie ma go nigdzie już

Używam tego produktu od: od bardzo dawna.
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam już ile ich zużyłam

jeden z najlepszych dla mnie

Mój ulubiony. Jak do tej pory nie znalazłam lepszego.

Plusy:
+ nie zostawia białych smug na ubraniach (co potrafi naprawdę niewiele dzodorantów nawet tych specjalnych bezpiecznych dla ubrań)
+ wchłania się dobrze, szybko schnie
+ ładny, subtelny zapach, który odczuwam dłużej, niż w przypadku innych dezodorantów (a przez to faktyczne poczucie świeżości)
+ niezacinająca się kulka (przy obecnie używanym dezodorancie Soraya szlag mnie przez kulkę trafia..)

Minusy: (niewielkie w porównaniu do zalet)
- mógłby byc bardziej wydajny
- gdy opakowanie jest odwrócone (choćby troszkę), często kosmetyk wydostaje się po powierzchni kulki i zbiera pod nakrętką, ale to raczej wada fabryczna niektórych sztuk opakowań, niż samego kosmetyku
- ostatnio coraż trudniej jest mi go kupić (w żadnej drogerii Rossmann, Natura, ani żaden Carrefour, Real... Po prostu nigdzie!) obawiam się, że mogli przestać go produkować i jego dni sa policzone... :/

Ilość zużytych opakowań: sporo

średni

Szybko się wchłania (jak na inne roll-on, które miałam) i kulka mu się nie zacina, ale nie daje rady w lato i "zagłusza" perfumy. Jak nie zaczeka się z włożeniem koszulki aż on kompletnie wyschnie, to jest do prania. Że nie wspomnę o tym, żeby się później nie pocić xD. Więcej minusów, niestety.

depilacja jak się przygotować

Dno!

Gorszego dezodorantu jeszcze nie mialam! Wchlania sie dlugo, przez co zakladajac bluzke duza czesc pozostaje na niej. Fakt, sladow nie zostawia i tylko za to ma u mnie jedna gwiazdke.
Nie dziala, bo pocilam sie przy nim strasznie, smierdzi i jest zbyt kleisty. Pozostane przy tradycyjnych dezodorantach. Ten kupilam w biegu i jak widac co nagle, to po diable.:D
No i przy tym jest bardzo niewydajny.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

nic do zarzucenia

Plusy:
+nie zostawiał białych smug na ubraniach
+szybko się wchłaniał
+ładny, subtelny zapach cytrynowy
+nie zacinająca się kulka
+używałam go teraz na nawie temperatury jesienne się sprawdził..nie wiem jak sprawdził by się w lato..dlatego zapobiegawczo 5*

Nie dostrzegam minusów... ..Używam tego produktu od:miesiąc i właśnie go kończę
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Jeden z ulubionych :)

Dezodorant ten bardzo mi przypadl do gustu :) Rzeczywiscie chroni przed poceniem/przykrym zapachem prawie przez caly dzien. Nie podraznia skory i ladnie pachnie. Ale najbardziej go cenie za to, ze nie przesiaka on (zapach denodorantu) na miejsca materialu pod pachami! Zawsze do szalu doprowadzalo mnie, gdy pod koniec dnia jak sciagalam bluzke (mimo iz sie nie spocilam) to bluzka (w miejscu pod pachami) pachniala/smierdziala dezodorantem. Zawsze wtedy wrecz zbieralo mi sie na wymioty (tak juz mam:P) i wg mnie bluzka juz byla nieswieza i do prania. Z tym dezodorantem tak nie jest :) Pod koniec dnia bluzka nie jest ani troche przesiaknieta jego zapachem.
Jedyny minus to to, ze troche dlugo schnie, ale przy tak duzej ilosci plusow wybaczam mu to :)

Porządny dezodorant :P

Nie pozostawia śladów na ubraniu, choć dość długo schnie. Używałam na skórę zaraz po depilacji i nic się nie podrażniło.
B. wydajny - używam go codziennie od czerwca i jeszcze mam 1/3. Czasami trzeba użyć go więcej, lub ponownie w ciągu dnia, dla większego komfortu, ogólnie jednak dobrze chroni przed "zapaszkiem".

Używam tego produktu od:4 miesiące

Nie brudzi ubrań ale...

podrażnia skórę- nie ma podanego składu w opisie, ale z tego co pamiętam (stosowałam dość dawno) zawiera alkohol i niestety- po depilacji szczypie okropnie- z tego powodu nie kupiłam go więcej. Na plus- nie zostawia śladów oraz jest dość skuteczny.

Używam tego produktu od:kilka ms temu

dziwny

Ciężko mi ocenić ten dezodorant. Widzę wiele minusów-po pierwszym powąchaniu niemiłosiernie zajeżdża alkoholem, co prawda potem ten zapach się ulatnia ale producent nie zadbał o jakiekolwiek złagodzenie tego zapachu. Wcale nie jest taki łagodny dla skóry-aplikacja po depilacji to pewne swędzenie i pieczenie. Średnio z jego działaniem przeciwpotowym-sprawdza się w te chłodniejsze dni. Jednak co mnie przy nim trzyma-nie brudzi. Faktycznie po raz pierwszy mam czarne bluzki bez białych śladów. Raz tylko zagapiłam się, dałam za dużo i był smugi które jednak łatwo się zmyły. Opakowanie jest całkiem poręczne. Będę go używać póki nie znajdę lepszego deo niebrudzącego.

Używam tego produktu od:kilku tygodni