Be Bronze, Self Tanning Cream For Face SPF 6 (Samoopalacz do twarzy `Pocałunek słońca`)

`Pocałunek Słońca" to samoopalacz przeznaczony specjalnie do skóry twarzy. Zawiera filtr przeciwsłoneczny o faktorze 6. Uzupełnia samoopalacz tej samej seri do ciała.

Cena/Pojemność: 19,90zł / 50ml

ok

nie kupie go, bo juz go nie ma ;d ale ogólnie bardzo fajny jest. mam jego końcówkę, używałam go na zimę, bo mam jasną karnację. był fajny, ale trzeba się trochę namęczyć żeby go ładnie rozprowadzić + ma dziwny zapach. ;d

Używam tego produktu od: rok

Raczej średni

Samoopalacz nawilza. Zastepuje krem. Niestety zapycha i buzia sie po nim świeci niemilosiernie. Krem pozostawia tlustą warstwę. Co do nadania opalenizny, to niestety, na efekty trzeba poczekac do ok. trzeciego razu, ale juz po pierwszym uzyciu widac leciutkie zbrązowienie, ale ja mam mega jasną karnacje. Krem dobrze sie rozprowadza, z poślizgiem, rownomiernie, w konsystencji jest raczej rzadki. Ma poręczną, solidną tubkę. Kosmetyk wydajny i niedrogi.

b. dobry

dobrze się nakłada, raczej nie pozostawia plam. równo nałożony wygląda ok. Co do efektu to opala bardzo powoli po dwóch zastosowaniach jest widoczny- oczywiści nakładając mała ilośc kosmetyku. zapach brzoskwiniowy, może lekko czuc samoopalaczem ale aroimat ten nie jest intensywny. cena niewielka a produkt bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:prawie całe jedno

Avon Mark - relacja

ten zapach samoopalacza...

Jeśli chodzi i jego właściwości brązujące to jest ok... Po godzince, moze poltorej buzka przybiera ładny brunatny kolorek ale zapach...:/ okropny:( wszedzie go czuje, strasznie odpycha przed kolejnym zastosowaniem.

Używam tego produktu od:roku