Nature Hair Care, Wild Rose & Cotton, Protecting Conditioner (Ochronna odżywka do włosów z bawełną i dziką różą)

Odżywka przeznaczona do włosów farbowanych.
Bawełna odżywia i wygładza włosy, dzika róża wzmacnia i chroni je przed utratą blasku.

Ujdzie

Uwielbiam zapach bawełny. Kupiłam zestaw szampon+ odżywka.

Plusy:
-świetny zapach
-cena
-włosy nieźle nawilżone

Minusy:
-działa fajnie, ale tylko w połączeniu z innym szamponem
-za rzadka
-na mocno przesuszone włosy po prostownicy za słaba

Ciekawostka: mój facet użyj jej jako "zmiękczacz" do swojej brody ;) i był zadowolony ;-).

Słaba, ale lepsza od szamponu z tej serii

Na fali zachwytu wszystkim co różane kupiłam szampon i odżywkę z tej serii. Czytałam wcześniej KWC, ale zaryzykowałam i mam za swoje.

Szampon jest wielką porażką, ale w duecie z odżywką daję jakoś radę ich używać.
Odżywka jest średnia, mało konkretna konsystencja, słabo odżywia i nawilża, typowy przeciętniak. Zapach ładny, ale niestety nie utrzymuje się długo.

Jako codzienna odżywka nadaje się, ale moim farbowanym włosom (w całkiem niezłej kondycji) nie wystarcza.

bardzo dobra

Odżywka wraz z z szamponem nadaje moich włosom wyjątkowej miękkości. Jest dużo bardziej wydajna niż szampon. Jedna z najlepszych jakie używałam do tej pory.
Największym jednak plusem jest to, że słabo wypłukuje farbe z włosów. I jeszcze pięknie pachnie.
Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

Manicure - kolorowy french

Nie dla mnie

Plusy:
+włosy łatwo się rozczesują,

Minusy:
-nie zauważyłam efektu odżywienia ani nawilżenia włosów,
-bardzo nie wydajna,
-wodnista konsystencja,

Osiągnięcie jakiegokolwiek efektu wymaga nałożenia dużej ilości odżywki oraz długiego trzymania na włosach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Kiepska

Jak dla mnie to słabiutka jest ta odżywka - jeśli w ogóle można nazwać ją odżywką, bo ja odżywienia nie zauważyłam.

Minusy:

- nie nawilża
- nie sprawia, że włosy są gładsze
- o łatwym rozczesaniu nie ma mowy
- zapach przypomina mi...mokrego psa ;)
- włosy po wysuszeniu się puszą

Plusy:

+ włosy odrobinę bardziej się błyszczą (za to dodaje jedną gwiazdkę)

Jak dla mnie rewelka!!

No wię kupiłam tą odżywkę wraz z szamponem tak o w sumie to ze względu na niską cene (cały zestaw na promocji kosztował mnie śmieszne 13 zł) i choć nie miałam w sumie żadnych oczekiwań co do tego produktu to jestem zachwycona.
Mam długie,siegające do połowy pleców, gęste włosy, które niemiłosiernie się plączą ( są zniszczone). Odżywka ładnie pachnie choć może dla niektórych zapach będzie raczej mdły - mi odpowiada. Ma dobrą konsystencje i jest wydajna (uzywalam jej przez jakies 2 miesiace, myjac glowe co 2-3 dni), nakładałam taka kulkę wielkości bombonierki. Włosy były mięciutkie i co najważniejsze mogłam czesać je palcami!!!! Nie plątały się tak bardzo i były bardziej głatkie.
Ze spokojnym sumieniem mogę polecić ten produkt. Jesli tylko pojawi się w katalogu - Kupie napewno!!

Używam tego produktu w czasie wakacji miałam opakowanie
Ilość zużytych opakowań:1 (nie mogę trafić zeby był w katalogu)

Niezły ;D

Dla mnie spełniła swoje zadanie :) włoski po umyciu i po nałożeniu tej odżywki były takie gładziutkie... ten zapach... mmm ;D i takie też były po wychnięciu :)) wogóle moje włosy zaczęły błyszczeć :) konsystencja mi odpowiadała :) może troszeczke za gęsta ale co tam :) ogólnie same plusiki :) może jeszcze sobie ją kupie :)) ale polecam :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 :)

Przeciwieństwo dobrej odżywki

Nie liczyłam na wiele, nastawiłam się przede wszystkim na zapach. Miałam nadzieję że będzie ładny, a nawet tego nie mam. Pacnie jakoś dziwnie, tak cierpko. Ale do rzeczy. Odżywka nie spełnia nawet wymaganego minimum. Jest bardzo rzadka, spływa z włosów, trzeba użyć jej na prawdę dużo by to się jakoś trzymało na włosach. Przez to jest niewydajna, a mam krótkie włosy. Włosy NIE są: ani gładkie, ani miękkie, ani odżywione, ani błyszczące. Tak jakbym jej w ogóle nie użyła. Nie polecam, jest to totalne przeciwieństwo dobrej odżywki.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1/4