Pollena-Ewa, Eva Natura Len, Żel pod prysznic nawilżająco-kojący z biokompleksem lnianym

Łagodnie myje i odświeża skórę. Specjalna formuła żelu nie tylko chroni skórę przed wysuszeniem podczas kąpieli, ale również znacznie podwyższa jej naturalny potencjał nawilżenia. Po kąpieli skóra jest oczyszczona, gładka i elastyczna. Żel pozostawia na skórze przyjemny delikatny zapach, dodając jej witalności i komfortu. Polecany do każdego typu skóry, w tym także skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Cena: ok. 6 zł / 300 ml

Fajniuchny

Miałam kiedyś jeden jedyny raz i już go nie mogłam nigdzie dostać i nie mogę do tej pory, a do Polleny- Evy mi się nie chce jeździć. Żelik ma przyjemny zapach, fajną, żelową konsystencję, i te kapsułeczki. Czuć taką czystosc i delikatnosc biorąc z nim prysznic. Szkoda, ze juz go nigdzie nie moge znalezc.

Po prostu żel

Jest fajny. Ale nie rewelacyjny. Pachnie ladnie, pieni sie dobrze, na skore chyba nijak nie dziala, bo czego oczekiwac po kosmetyku, ktory sie od razu z siebie splukuje?<BR>Do moich ukochanych zeli Yves Rocher troche mu brakuje, ale i tak jest bardzo przyjemny.

super

Kupiłam go przez przypadek na wakacjach, bo nie było akurat w sklepie kosmetyków pod prysznic takich firm, którym bym zaufała. Zel ma fajne opakowanie z rączką do powieszenia, łatwo można dozować. W żelu są kapsułki witaminowe. Po umyciu się nim skóra jest gładka i nawilżona. Moja skóra po nim nie potrzebuje właściwie nawet balsamu.