Uroda, Active 90, Nawilżający krem ochronny do rąk

Uroda, Active 90, Nawilżający krem ochronny do rąk

Nawilżający krem do codziennej ochrony i pielęgnacji skóry rąk z wyciągiem z żeń szenia, olejem z pestek słonecznika i gliceryną.Wspomaga naturalny proces odnowy skóry, wygładza i uelastycznia skórę.

Cena: ok. 5zł/ 75ml

przyjemny krem

Jeden z moich ulubionych kremów ochronnych do rąk:
+ dobrze, wystarczająco nawilża suchą skórę dłoni;
+ pomaga zregenerować się dłoniom; tworzy warstwę ochronną na skórze; dobry w okresie zimowym;
+ wygładza skórę, która staje się elastyczna i odporna na uszkodzenia;
+ przyjemna konsystencja, która dobrze się wchłania;
+ niska cena;
+ wydajność;
Minusem jest nietypowy zapach, który na początku mi przeszkadzał, ale później przyzwyczaiłam się, ponieważ efekt bardzo mnie zadowala; Na minus również dostępność - trudno go dostać;

Ratunek dla suchych dłoni

Zgadzam się z poprzedniczkami, krem jest świetny - pięknie się wchłania, nie zostawia tłustego filmu i rzeczywiście działa. Dla mnie bardzo ważne jest jego pozytywne działanie na paznokcie - moje są suche i mają tendencję do rozdwajania, łamania się, łuszczenia i innych podobnych nieprzyjemnych procesów. Regularne stosowanie tego kremu zdecydowanie poprawiło stan dłoni i paznokci (czego nie udało się żadnej dotychczas odżywce). Polecam.

bardzo dobry kremik

Produkt naprawdę zasługujący na uwagę i godny polecenia.Niedrogi,a dla dłoni czyni wiele! :-) Nawilża,wygładza,wyraźnie odżywia.Ponadto krem nie spłukuje się też przy myciu rąk razem ze swoim efektem.Wchłania się bardzo dobrze.Polecam zdecydowanie.

Używam tego produktu od:zeszłego roku

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Dobry.

Tak jak pisała moja poprzedniczka, ten krem również do mnie trafił przypadkiem.Bardzo przypadł do gustu mojej mamie i od tej pory czasami go kupujemy.Wcześniej był w takiej niebieskiej tubce z jakimiś różowymi elementami i wtedy moim zdaniem był troszkę lepszy(tzn.naprawdę było czuć to nawilżenie).Teraz troszkę się zmienił, ale naprawdę nie dużo- w dalszym ciągu potrafi "uratować"dłonie, nawet gdy są one już w bardzo złym stanie, szybko się wchłania, pachnie calkiem znośnie.
W dodatku nie jest taki bardzo drogi, więc jak najbardziej polecam;)

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami

dobry za tak niską cenę!

Ten krem zagościł u mnie przypadkowo jednak było to nowe odkrycie! Wspaniale pachnie, kojarzy mi się z czyms ale nie potrafie tego sprecyzowac... bardzo ładnie nawilża (dla mnie lepiej od Garnierów). Bardzo polecam ten kremik.

Używałam tego produktu dawno temu