Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o lilię wodną:
bardzo łagodnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy,
wzmacnia włosy by były bardziej elastyczne,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

Ideał <3

Kupiłam go, bo zachwycił mnie wcześniej ten sam szampon, ale w wersji zielonej z melisą cytrynową i kupowałam go non stop. Szampon z różową zakrętką wzbogacony o lilią wodną jest również boski i jest moim ulubieńcem.

Pokochałam go od pierwszego użycia. Przezroczysty, o gęstej konsystencji, cudownie pachnie kwiatami. Pieni się dobrze, ale nie przesadnie. Czyści włosy z dosłownie wszystkiego. To te micele przyciągaja chyba tak brud. :) Pozostałości lakieru, suchych szamponów czy po prostu brudu, znikają od razu! Jako jedyny nie plącze moich włosów, nawet pod prysznicem mogę przeczesać je palcami. Bez problemu i szybko się go spłukuje, współgra z każdą odżywką.

Po umyciu włosy są jak marzenie.. Puszyste, lekkie, miłe w dotyku i jest ich dużo więcej. Z moich cienkich, słabych włosów robi bujną czuprynę. Wyglądają na zdrowsze, błyszczą się. Po umyciu nie ma problemów z rozczesaniem. Dodatkowo włosy świetnie się układają po wysuszeniu.:)

Opakowanie świetne, przypomina mi płyn do demakijażu. Widać zużycie, a gdy się kończy, wystarczy odwrócić do góry nogami i postawić na płaskiej zakrętce.

Wzmacniający szampon micelarny Nivea

Jak dla mnie ten szampon to hit. Nigdy nie wierzyłam w cudowne działanie szamponów, wydawało mi się, że tylko odżywki 'mogą zrobić robotę' na włosach, ale tutaj bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Włosy nabrały objętości, wcześniej były oklapnięte od silikonów w szamponach, a do tego wzmocniły się i przestały wypadać. Na pewno na jednej butelce się u mnie nie skończy.

Bardzo przeciętny

Niestety szampon nie spełnił moich oczekiwań. Mam włosy wysokoporowate, rozjaśniane i suche. Niby szampon mył włosy ale z olejami po zastosowaniu masek rozpuszczając olej już sobie nie radził. Poza tym włosy po umyciu były szorstkie i plątały się.

Fajny szampon ;)

Po pierwsze jest bardzo wydajny, jak dla mnie nawet za wydajny bo az czekam kiedy w koncu sie skonczy zebym mogla testowac inny :D Dobrze domywa skore glowy, swietnie sie pieni i ladnie pachnie. Nie szkodzi w zaden sposob, a to juz duzy plus :p Nie powoduje przetluszczania ani lupiezu. Sklad w sumie bez szalu, ale nie jest zly.Spelnia swoje zadanie.

Niestety nie

Szampon moze ladnie wyglada, ale to tyle z jego zalet. Zawiodlam sie strasznie. Wlosy po myciu sie placza niemilosiernie a skora glowy jest dosc napieta i niestety przesuszona co spowodowalo pojawienie sie u mnie lupiezu. To niedopuszczalne! Jesli chodzi o zapach, wiele kobiet go chwali, mi natomiast nie spasowal.

Cudowny szampon

Szampon na prawdę cudowny. Włosy po umyciu idealne, bardzo wzmocnione. Polecam go każdemu, kto borykał się z zniszczonym końcówkami. Kupię go ponownie.

oj nie...

Wydawało mi się, że szampon będzie bardzo delikatny i jak obiecuje producent zadba o skórę głowy. Niestety... Bardzo przesusza włosy i skórę, powoduje uczucie ściągnięcia. Włosy bardzo się plączą i bez odżywki nie da się ich rozczesać a puszą się masakrycznie. Szampon nie nadaje się do częstego stosowanie, bo robi spustoszenie na głowie.

Dobry szampon

Kupiłam ten szampon ze względu na wysoką ocenę na Wizaż.pl. Szukałam czegoś delikatnego na lato i akurat wpadł mi w ręce. Musze przyznać, że szampon micelarny to dla mnie całkowita nowość w pielęgnacji, ale świetnie się sprawdza.
Szampon ma przyjemną formułę, dobrze się pieni i łatwo wypłukuje z włosów. W moim odczuciu naprawdę dobrze domywa resztki kosmetyków i pozostawia skórę głowy i włosy świeże i czyste, nie podrażniając ani nie wysuszając. Jestem na tyle zadowolona, że już kupiłam drugą wersję.

Sredniak

Bardzo przecietny szampon. Przy moich cienkich, oklapnietych wlosach nie zdzialal nic ciekawego. Po komentarzu mojej kolezanki z pracy "Czy twoje wlosy nie sa ciansze ostatnio?" przestalam miec nadzieje, ze w koncu i u mnie ten szampon zacznie dzialac cuda... (nigdy nie uzywam produktow do stylizacji/nadawania objetosci)
Nie wiem na czym ma polegac wzmocnienie moich wlosow, kiedy po jego uzyciu wygladaja bardzo smetnie.

Nie.

Na początku byłam nim zachwycona...jednak po czasie coś się zepsuło. Muszę powiedzieć, że moje włosy od razu wyczuwają sztuczne kosmetyki, są obciążone, oblepione/tłuste. Myjąć wlosy tym szamponem musiałabym je myć codziennie.

tak!

Super lekki, swietnie myje, spłukuje w moim przypadku oleje z włosów. Włosy po nim są świeże, lekkie, puszyste, mają wiecej objętości niż zazwyczaj. Ale nie wiem czy to nie zasługa odżywki po szamponie.

nie ma szału

Szampon u mnie niestety nie zdał egzaminu. Włosy po wyschnięciu są jakby obciążone, źle się układają i szybko się przetłuszczają. Miałam problem z wypłukaniem szamponu. Ogólnie oczekiwałam czegoś nowego, a tu klapa.