Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o lilię wodną:
bardzo łagodnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy,
wzmacnia włosy by były bardziej elastyczne,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

nie ma szału

Szampon u mnie niestety nie zdał egzaminu. Włosy po wyschnięciu są jakby obciążone, źle się układają i szybko się przetłuszczają. Miałam problem z wypłukaniem szamponu. Ogólnie oczekiwałam czegoś nowego, a tu klapa.

Micele mi nie służą

Miałam problem z roczesaniem włosów. Bardzo szybko robią się nieświeże. Według mnie mocno obciąża włosy i nie są miekkie w dotyku, wręcz przeciwnie. Podrażniał skórę głowy. Mam pół butelki jeszcze, robiłam kilka krotne podejście do niego ale na mojej wrażliwej skórze głowy się nie sprawdził. Micele nie sprawdzają się na moje twarzy i myślałam że z szamponem będzie inaczej, ale niestety nie

Ostatnio mój ulubiony szampon

Szampon jest bardzo wydajny, przyjemnie się pieni. Mam wrazenie że włosy stały się bardziej błyszczące i lekkie. Szampon ma fajną konstystencję (bardziej żelową niż klasyczne), stąd łatwo się go nakłada.

Fajny

Bardzo delikatny szampon idealny dla wrażliwej skóry głowy. Ładnie oczyszcza włosy i nie ma po nim większego problemu w rozczesywaniu ich. Ładnie pachnie oraz jest bardzo wydajny.

Średniak

Opakowanie praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Szampon o ładnym zapachu i delikatnej formule. Włosy są oczyszczone i wygładzone, ale niestety w moim przypadku szybko tracą świeżość. Stają się oklapnięte i tłuste. Być może na moje suche i cienkie włosy jest zbyt ciężki.

Lubimy się :)

Ciężko mi znaleźć dobry szampon bo każdym swędzi mnie skóra głowy. Szampon Nivea bardzo łagodnie, a zarazem dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie plącze włosów i sprawia, że już w trakcie mycia są przyjemnie miękkie. Z drugiej strony, mimo iż dobrze oczyszcza, to nie przesusza dodatkowo moich i tak suchych i zniszczonych końcówek. Jest to ostatnio mój duży problem. Co dla mnie ogromnie ważne nie podrażnia mi skóry głowy. Nie powiem, że przestała mnie ona całkowicie swędzieć, bo bym skłamała. Jednak to swędzenie nie jest uciążliwe. Czasem zdarza się, że coś delikatnie mnie zaswędzi, ale to nic w porównaniu z tym, że szampony potrafią mnie tak podrażnić, że drapię się jak szalona cały czas i jedyne o czym marzę to ponowne umycie głowy.

Wysusza skalp

Używam tego szamponu na zmianę z innymi, bo mój skalp z nim nie wytrzymuje. Owszem szampon świetnie oczyszcza włosy, nie plącze ich, nie rozmiękcza i sprawia, że ładnie błyszczą, ale już po kilku godzinach od umycia swędzi mnie skalp jak szalony. Nie jest to reakcja na SLS, ale na coś innego w składzie, czego nie jestem w stanie zidentyfikować póki co. Niestety z tego powodu nie sięgam po niego często i nie kupię ponownie.

Dobry do codziennego stosowania.

Opakowanie praktyczne, z miękkiego plastiku. Łatwe w użytkowaniu.
Zapach - przyjemny, kwiatowy.
Konsystencja dość lejąca, dobrze pieniąca się,
Włosy są porządnie oczyszczone, sypkie, ale jednocześnie miękkie w dotyku. Nie przetłuszczaja się tak, jak po innych wzmacniających szamponach.
Kiepska wydajność.

Szampon do którego zawsze chętnie wracasz

Jestem właśnie po zużyciu pierwszego opakowania tego szamponu i ogarnia mnie smutek, bo pomimo wielu szamponów na mojej półce, do tego wracam najchętniej i ten najbardziej lubią moje włosy i skalp. Posiada duże, wygodne w aplikacji i wydajne opakowanie. Po umyciu moje włosy są sypkie, odbite u nasady i dobrze nawilżone, a skóra głowy jest dobrze oczyszczona i złagodzona. Dodatkowo szampon posiada bardzo przyjemny zapach, taki lekki, kwiatowy. Zauważyłam również, że po umyciu tym szamponem moje włosy są świeższe i wytrzymują bez umycia dzień dłużej. Wprawdzie produkt posiada SLS przez co nie ma problemu z pienieniem się, ale za to nie posiada silikonów dzięki czemu, przynajmniej w moim przypadku nie obciąża włosów w połączeniu z odżywką.

Micel w takim wydaniu zupełnie mnie nie przekonuje

Uwielbiam płyny micelarne i od kiedy pojawiły się na rynku i pierwszy raz ich użyłam nie wyobrażam sobie bez nich codziennej pielęgnacji i oczyszczania twarzy - wszelkie mleczka poszły w odstawkę.
Tym bardziej zaciekawiła mnie nowość marki Nivea w postaci szamponów micelarnych, które równie dobrze miały oczyszczać i pielęgnować włosy a skórze zapewnić nawilżenie i łagodne traktowanie.

Ja zdecydowałam się na wersję wzmacniającą z zawartością lilii wodnej.
Szampon ma fajną buteleczkę - przypominającą mi tę, którą dobrze znam z produktów micelarnych do twarzy.
Okazało się że ten nowatorski dość kosmetyk całkiem przyzwoicie się pieni i ładnie pachnie.
Natomiast całkiem inną sprawą jest działanie tego szamponu na moje włosy.
Tutaj niestety wielu pozytywów nie zauważyłam.

Z jednej strony szampon nie zawiera parabenów i sztucznych środków myjących - więc powinien być lekki dla włosów - a wcale taki nie jest.
Przynajmniej dla moich nie - wyglądają po nim nieświeżo po prostu się przetłuszczają - mimo że normalnie nie mam do tego skłonności.
Produkt obciąża włosy i źle wpływa na fryzurę i jej wygląd - oklapnięte i przytłoczone włosy to nie jest to czego spodziewałam się po tego typu produkcie.
Konsystencja mimo że dość przyjemna i dobrze pieniąca też do końca do mnie nie przemawia - ja osobiście zdecydowanie bardziej wolę te kremowe i perłowe szampony.

Micele w tym wydaniu to wybitnie produkt również niekorzystny dla mojej skóry głowy - świąd, łuszczenie i lekki łupież to efekty stosowania tego szamponu i zdecydowanie nie na takie rezultaty stosowania czekałam.
W codziennym oczyszczaniu skóry z miceli z pewnością nie zrezygnuję ale szamponom w tym wydaniu mówię stanowczo NIE.

Pokochałam ten szampon od pierwszego użycia. Bardzo mocno pieni się ,dokładnie oczyszczając skórę głowy. Włosy po użyciu tego szamponu są miłe w dotyku i przepięknie pachną

Zawiedziona

Kupiłam ten szampon w Rossmannie z ciekawości. Przeceniłam jednak możliwości tego produktu. Po wielokrotnym myciu włosów tym szamponem moje włosy szybko się przetłuszczają. Przy dotychczasowym myciu głowy co 2 dni ten szampon nie daje rady. Szkoda - miałam nadzieję że micele lepiej będą myły głowę. Przy użyciu tego szamponu muszę myć głowę codziennie. Szkoda! Plus za wygodę dozowania i łatwość rozprowadzania szamponu. Efekty mycia marne...