Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Sprawdź ceny produktu

Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o lilię wodną:
bardzo łagodnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy,
wzmacnia włosy by były bardziej elastyczne,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

Bardzo dobry !

Szukając czegoś nowego dla moich rozjaśnianych włosów natrafiłam na ten szampon w promocyjnej cenie i jestem ogromnie zadowolona z tego wyboru. Szampon jest idealny dla suchych włosów i wrażliwej skóry głowy. Nie plącze, nawet bez zastosowania odzywki po, włosy w trakcie mycia są cudownie miękkie. Włosy po umyciu są gładkie, nie puszą się, łatwo je rozczesać, skóra głowy nie jest podrażniona, co dla mnie również jest bardzo istotne. Cieszę się,że na niego trafiłam i polecam :)

Rewelacja

Uwielbiam te szampony do włosów z tej lini.
Produkt świetnie myje włosy i skore głowy. Pieknie pachnie. Włosy świeże i zdrowe! Bardzo lubię pielęgnacje tego szamponu!
Jedyny minus to opakowanie ciężko otworzyć górę.

Super!

Myslalam ze na moje rozjasnione wlosy nie pomoze juz nic. Zrobily sie dziwnie posklejane i tluste nawet po dokladnym myciu. Niech nie zmyli was fakt ze szampon jest micelarny a wiec tak wymyje glowe ze bedziecie mialy siano.. szampon idealnie dba o wlosy, wyplukuje wszystkie oblepiacze maski itp, moje wlosy zyja. Polecam!!

Dla przesuszonych włosów

Szampon micelarny? Pierwszy raz słyszałam o czymś takim, bardzo mnie zaintrygował nowy produkt Nivea.
Na początku trochę się go obawiałam, bo aktualnie mam włosy trochę przesuszone po poprzednim szamponie i myślałam, że jak jeszcze dogłębnie oczyszczę je micelami to już w ogóle będę miała kopę siana na głowie.
Zaryzykowałam i nie żałuję! Nie mogłam bardziej się mylić, bo ten szampon jest świetny.
Oczyszcza bardzo dokładnie, ale nie naruszając naturalnej bariery ochronnej. Nie wysusza, nie pobudza wydzielania sebum, nawilża i wygładza.
Do tego świetnie się pieni, jest bardzo wydajny i pięknie pachnie, ekstra!

Fajny, ale nie do codziennego stosowania

To mój pierwszy szampon micelarny, ale już mogę powiedzieć, że jestem zaskoczona. Jeszcze żaden szampon nie domył tak moich włosów jak szampon micelarny NIVEA. Przy pierwszym myciu piana była szaro-bura. Po zabiegu włosy super świeże, lekkie.

Szampon jest bardzo wydajny, dobrze się pieni, ma super konsystencje i delikatny zapach, który nie jest podobny do typowego zapachu NIVEA. Ma bardzo fajne opakowanie, widać ile produktu nam jeszcze zostało.

Co prawda szampon dobrze oczyszcza moje włosy, ale i trochę je wysusza, więc konieczna jest pielęgnacja maską lub odżywką bezpośrenio po myciu - inaczej bym ich nie rozczesała.
Ze skórą głowy nic sie nie dzieje, nie wysusza jej, ale ze względu na stan włosów po myciu nie polecam go do codziennego stosowania - raczej tak raz w tygodniu w celu oczyszczenia włosów z resztek kosmetyków.

Ideał <3

Kupiłam go, bo zachwycił mnie wcześniej ten sam szampon, ale w wersji zielonej z melisą cytrynową i kupowałam go non stop. Szampon z różową zakrętką wzbogacony o lilią wodną jest również boski i jest moim ulubieńcem.

Pokochałam go od pierwszego użycia. Przezroczysty, o gęstej konsystencji, cudownie pachnie kwiatami. Pieni się dobrze, ale nie przesadnie. Czyści włosy z dosłownie wszystkiego. To te micele przyciągaja chyba tak brud. :) Pozostałości lakieru, suchych szamponów czy po prostu brudu, znikają od razu! Jako jedyny nie plącze moich włosów, nawet pod prysznicem mogę przeczesać je palcami. Bez problemu i szybko się go spłukuje, współgra z każdą odżywką.

Po umyciu włosy są jak marzenie.. Puszyste, lekkie, miłe w dotyku i jest ich dużo więcej. Z moich cienkich, słabych włosów robi bujną czuprynę. Wyglądają na zdrowsze, błyszczą się. Po umyciu nie ma problemów z rozczesaniem. Dodatkowo włosy świetnie się układają po wysuszeniu.:)

Opakowanie świetne, przypomina mi płyn do demakijażu. Widać zużycie, a gdy się kończy, wystarczy odwrócić do góry nogami i postawić na płaskiej zakrętce.

Wzmacniający szampon micelarny Nivea

Jak dla mnie ten szampon to hit. Nigdy nie wierzyłam w cudowne działanie szamponów, wydawało mi się, że tylko odżywki 'mogą zrobić robotę' na włosach, ale tutaj bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Włosy nabrały objętości, wcześniej były oklapnięte od silikonów w szamponach, a do tego wzmocniły się i przestały wypadać. Na pewno na jednej butelce się u mnie nie skończy.

Bardzo przeciętny

Niestety szampon nie spełnił moich oczekiwań. Mam włosy wysokoporowate, rozjaśniane i suche. Niby szampon mył włosy ale z olejami po zastosowaniu masek rozpuszczając olej już sobie nie radził. Poza tym włosy po umyciu były szorstkie i plątały się.

Fajny szampon ;)

Po pierwsze jest bardzo wydajny, jak dla mnie nawet za wydajny bo az czekam kiedy w koncu sie skonczy zebym mogla testowac inny :D Dobrze domywa skore glowy, swietnie sie pieni i ladnie pachnie. Nie szkodzi w zaden sposob, a to juz duzy plus :p Nie powoduje przetluszczania ani lupiezu. Sklad w sumie bez szalu, ale nie jest zly.Spelnia swoje zadanie.

Niestety nie

Szampon moze ladnie wyglada, ale to tyle z jego zalet. Zawiodlam sie strasznie. Wlosy po myciu sie placza niemilosiernie a skora glowy jest dosc napieta i niestety przesuszona co spowodowalo pojawienie sie u mnie lupiezu. To niedopuszczalne! Jesli chodzi o zapach, wiele kobiet go chwali, mi natomiast nie spasowal.

Cudowny szampon

Szampon na prawdę cudowny. Włosy po umyciu idealne, bardzo wzmocnione. Polecam go każdemu, kto borykał się z zniszczonym końcówkami. Kupię go ponownie.

oj nie...

Wydawało mi się, że szampon będzie bardzo delikatny i jak obiecuje producent zadba o skórę głowy. Niestety... Bardzo przesusza włosy i skórę, powoduje uczucie ściągnięcia. Włosy bardzo się plączą i bez odżywki nie da się ich rozczesać a puszą się masakrycznie. Szampon nie nadaje się do częstego stosowanie, bo robi spustoszenie na głowie.