Elseve Citrus CR, Szampon pielęgnacyjny Energia

Elseve Citrus CR, Szampon pielęgnacyjny Energia

Szampon opóźnia proces przetłuszczania się włosów, poszostają one bardzo czyste i lekkie na dłużej, przeznaczony do włosów normalnych z tendencja do przetłuszczania się.

Cena: ok. 11 zł / 250 ml

To nie to

Pomimo tego, że lubię firmę L\'Oréal, ten szampon nie zadowolił mnie, ze względu na to, że włosy przyzwyczajały się do tego szamponu i przez to bardziej się przetłuszczały, a przecież miały działać przeciw :( Dość ładny zapach i dobra konsystencja.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

NIE.

Ma konsystencję szamponu, pieni się jak szampon, pachnie jak chemiczny, cytrynowy szampon. Czy to szampon?
Jeśli tak, to na pewno nie jeden z lepszych.
Mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się, po nim było jeszcze gorzej. Ucierpiały nie tyle włosy, a skóra głowy. Okropne przetłuszczanie, swędzenie, łupież. Taka skorupka wręcz ;x
Wracam do szamponów dla dzieci, zmienianych czasem na jakieś nieinwazyjne drogeryjne szampony.Używam tego produktu od:to był krótki epizod, o którym chcę zapomnieć ;x
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe.

cytrynowa kosta do WC

Mialam szampon kiedys kiedys, gdy byla to nowosc. Zmagalam sie wtedy (jak to nastolatka)z przetluszczajacymi sie wlosami. Szampon w ogole nie zapobiegal nadmiernemu przetluszczaniu, za to obciazal za bardzo jak wszystkie szampony Elseve. Smierdzial jak cytrynowa kosta do WC. Teraz myje wlosy co 2 dni i od dawna nie kupuje szamponow do przetluszczajacych sie wlosow, bo za bardzo wysuszaja.

Używam tego produktu od:jak tylko sie pojawil na rynku
Ilość zużytych opakowań:1 cale

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Prawie ideał

Bardzo mnie dziwi tyle nieprzychylnych opinii na temat tego szamponu. Dla mnie jest prawie idealny. Włosy po jego użyciu zdrowo wyglądają, są gładkie, miękkie, sypkie, lśniące, śliskie, świeże, pachnące. Mam włosy z tendencją do przetłuszczania. Nie oczekuję cudów jeśli chodzi o zachowanie świeżości. Myję głowę co drugi dzień. Przy innych szamponach myłam codziennie. Szkoda, że powoli zostaje wycofywany ze sprzedaży.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

ciężki do oceny..

Mam włosy skłonne do przetłuszczania i bardzo wybredne na szampony. Ten wydawał mi się bardzo ok - zapach na plus, pienił się dobrze, nie plątał moich za ramiona włosów. Nie przetłuszczał za bardzo (były inne, gorsze) ale też nie wydłużał czasu świeżości. I tak sobie nim myłam włosy aż po jakiś 2-3 tygodniach pojawił mi się mega łupież! Nie miałam z tym nigdy problemów. Odstawiłam od razu szampon i wróciłam do swojego innego niezawodnego (również loreal) i po łupieżu ani widu, ani słychu.

Więc z jednej strony był ok, mogłam go używać, ale pojawienie się łupieżu jest niewybaczalne. Jeszcze żaden szampon u mnie tego nie spowodował.

Niestety, nie wrócę do tego szamponu. Szukam dalej.

Używam tego produktu od:2-3tyg
Ilość zużytych opakowań:mniej niż 1

kiepski

po renomowanej marce posiadającej swoją linie profesjonalnych kosmetyków spodziewałam się więcej...
szampon jest po prostu kiepski w działaniu, dobrze oczyszcza ale w składzie ma dużo silikonów które nie pomagają przy przetłuszczaniu skóry głowy, plącze włosy i nie nawilża. na plus: jest wydajny i dobrze się pieni

Używam tego produktu od:miesiąca

Kiepski

Niezły, ale używałam lepszych. Nawet przy długim stosowaniu włosy nie są na tyle lekkie, jak bym chciała. Pod wieczór włosy są tłuste na tyle, że widzę to i po rozczesaniu dalej widać.
Przy cieple efekt czystych włosów znika nieco szybciej.
Raczej nie kupię go ponownie, ponieważ używając szamponu do brązowych włosów osiągam lepszy efekt.

Używam tego produktu od: kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Raczej kiepski

Szampon absolutnie nie spełnia obietnic producenta. Nie opóźnia przetłuszczania się włosów, nie są dłużej świeże. Ale po drogeryjnym szamponie nie ma co się spodziewać takich efektów, zresztą na tym polu zawiodłam się na drogich kosmetykach aptecznych. Po prostu zwykły szampon o gęstej konsystencji. Ładny zapach, cytrusowy. Wydajny. Wolę tańsze szampony których producenci nie obiecują gruszek na wierzbie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś miesiąc temu

elegancki

Ten szampon
ładnie pachnie,
jest porządny i włosy dzięki niemu są gładsze
tylko, że
nadal się przetłuszczają
(może nie umiem myć?!!)
heh...
cena jak to cena...

Używam tego produktu od:nie pamiętam od kiedy

Ciężki

Wysusza włosy, ale nie sprawia, że dłużej utrzymują świeżość (muszę je myć co 1-2 dni). Konsystencja ciężka, przypomina szampony z odżywką 2w1, słabo się pieni. Na moje włsy działa niekorzystnie, źle się układają i elektryzują.
Poprzednio stosowałam szampon nawilżający Matrix Biolage, włosy dłużej utrzymywały po nim świerzość niż po tym rzekomo do przetłuszczająceych się. Odradzam. Jedynie zapach jest przyjemny.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

wciaż szukam..,

Używam tego szamponu bo nie znalazłam lepszego, choć nie uważam że jest cudowny. Lubie jego zapach konsystencję, ale niestety włosy szybko się przetłuszczają :(

Dobry

Plusy:
- jest tani
- slicznie pachnie
- dobrze się pieni i jest wydajny
- ładne, estetycznie opakowanie
- włosy po umyciu są świeże i sypkie i ładnie pachną

Ale poza tym to bez rewelacji. Zwykły szampon.

Ilość zużytych opakowań: kilka dużych