Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Sprawdź ceny produktu

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej:
skutecznie oczyszcza i dodaje lekkości włosom,
odświeża włosy i skórę głowy na długo,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

Cudeńko!

Bardzo fajny szampon do mycia głowy. Pieknie myje zarówno włosy jak i skore głowy. Delikatny ale skuteczny.
Włosy świeże, miękkie, silne po jego użyciu.
Bardzo polecam!

Dobry szampon, godny polecenia

Jestem mile zaskoczona bo to pierwszy szampon do włosów przetłuszczających się, który u mnie przedłużył świeżość włosów o jeden dzień . A przy codziennym myciu włosów to jest dużo :-) ładny zapach, dobrze się pieni więc jest wydajny. Polecam

Słabo

U mnie się nie sprawdził. Jedyny plus to że bardzo ładnie pachnie i nieźle się pieni. Niestety mam bardzo kiepskie włosy po nim. Są suche, bez blasku, oklapnięte. Muszę przy nim używać mocnej odżywki, gdzie przy innych szamponach mogę używać lekkich. Przetłuszczają się tak jak przy innych szamponach. Liczyłam na więcej.

OK

Według mnie szampon jest średni. Oczyszcza w miarę ale zęby to było głębokie oczyszczenie które mam po np. head shoulders gdzie az czuć to wszystko. Co do samego myci, przy myciu na razy szamponem naprawdę jest różnica, włosy sa lekkie i puszyste, za to jesli umyjemy tylko raz to włosy sa przeciętne. Jak dla mnie nie widzę różnicy by włosy sie mniej przetłuszczały czy cos.

ŚREDNI

Oczyszcza rzeczywiście dobrze, ale jakoś moje włosy po nim były zmechacone. Może to ich wina, bo czytam dużo pozytywnych opinii. No, ale opinia ma dotyczyć szamponu ze względu na jego oczyszczenie a nie odbudowanie czy regenerację, więc będę sprawiedliwa ;)
Szampon rzeczywiście dobrze oczyszcza włosy z nieczystości i produktów do stylizacji. Ładnie pachnie i ten zapach nawet , nawet utrzymywał się na włosach. Jako szampon oczyszczający ok :)

nie zachwyca

Uwielbiam kosmetyki marki Nivea i raczej sie na nich nie zawiodłam niestety ten produkt mnie zupełnie nie nzachwycił, szmpon bym powiedziała zwyczajny, fakt moze i zapach ma ładny, konsysyetncja tez raczej mi odpowiadająca bo jest dość wydajny. Niestety dość cięzko mi się go dozuje podczas mycia mam wrażenie ze jednak nie myje, kiepsko się pieni i włosy jakby nie były odpowiednio oczyszczone, ponadto mam uczucie jakby po nim stawały się papierowe i nie przyjemne w dotyku, tylko dobra maska na włosy moze poprawic pożniejszy efekt. być może moje dośc mocno przesuszone włosy potrzebuja innego typu kosmetyku

Świetny

według mnie najlepszy szampon oczyszczający dostępny na polskim rynku a próbowałam bardzo wielu bardzo różnych, rzeczywiście włosy są w zupełności oczyszczone i przestają być przetłuszczone na cały dzień i oczywiście też jest przepiękny zapach, fantastycznie się pieni

Dobry szampon :)

Szampon ten kupiłam pod wpływem wielu pozytywnych recenzji w Internecie. Spodobała mi się formuła bez barwników, bez silikonow, bez parabenów oraz niska cena. :)

Szampon znajduje się w ogromnej butli wykonanej z przezroczystego plastiku. Pojemność to aż 400 ml, która wystarcza na długi czas. Produkt posiada delikatny, przyjemny zapach.

Bardzo podoba mi się przezroczysty kolor tego kosmetyku, a także jego gęsta konsystencja. Szampon spisuje się na moich włosach bardzo dobrze. Silnie oczyszcza i sprawia, że są lekkie. Nie podrażnia skóry głowy, ani nie wysusza włosów. :)

Skład co prawda opiera się na silnym detergencie jakim jest Sodium Laureth Sulfate, ale ze względu na brak ciężkich silikonów nie obciąża włosów i nie podrażnia mojej skóry głowy. Uważam, że od czasu do czasu warto użyć mocniej oczyszczającego szamponu, aby dokładnie zmyć wszystkie zanieczyszczenia, a także nadbudowane na włosach silikony czy inne składniki. Nie jest to z pewnością szampon do codziennego użytku, gdyż mógłby podrażnić, a nawet wysuszyć włosy :)

Mam wrażliwą skórę głowy i niestety klasyczny szampon Nivea to dla nich zabójstwo. Ten ze względu na stosunkowo prosty skład jak na tę markę sprawuje się u mnie bardzo dobrze i myślę, że chętnie wrócę do niego :)

nazbytDOBRZE oczyszczający szampon micelarny

Szampon zgodnie z obietnicami producenta, bardzo głęboko oczyszcza moje włosy i skórę głowy. Bardzo dobrze się pieni, przez co niewielka ilość wystarcza mi na jedno mycie. Pielęgnacja włosów przebiega początkowo bardzo przyjemnie. Natomiast po dokładnym oczyszczeniu skóry głowy, kiedy przechodzę do mycia włosów po długości, spotykam się z lekkim rozczarowaniem. Moje włosy już na etapie mycia stają się "suche/tępe" w dotyku, dlatego po każdym myciu muszę użyć odżywki na końcówki, inaczej po wysuszeniu bardzo mi się puszą. Zużyłam cały produkt z przyjemnością, ponieważ uważam że na mój przetłuszczający się skalp zadziałał idealnie - problem zniknął zupełnie i nie muszę już myć głowy codziennie. Jednak silne działanie oczyszczające dla włosów po długości - w moim przypadku kończy się przesuszeniem, co nie do końca mi odpowiada, bo nie zawsze mam czas na dodatkową pielęgnację.
Polecam osobom chcącym pozbyć się problemu z przetłuszczaniem się skóry głowy, natomiast trzeba uważać, żeby ich nazbyt nie przesuszyć. Z pewnością szampon dodaje włosom lekkości i odbija je od nasady (dzięki głębokiemu oczyszczeniu), i zauważyłam, że po regularnym stosowaniu tego produktu włosy łatwiej się rozczesują.

Najlepszy drogeryjny szampon

Mój ideał. Bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę, nie podrażnia, nie powoduje swędzenia głowy. Włosy są po nim odświeżone, bardzo dobrze się układają. Jeśli mam wybrać szampon drogeryjny - wybieram ten!

bardzo dobry szampon

Szampon micelarny nivea bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :). Jest to pierwszy szampon tego typu jaki przetestowałam jednak wiem, że będę do niego wracać. Moje przetłuszczające się cienkie włosy nie wymagały po nim codziennego mycia i były pięknie uniesione u nasady. Orzeźwiający cytrusowy zapach utrzymuje się po myciu co również jest dla mnie plusem.

Super szampon!

Posiadam przetłuszczające się włosy, jestem zmuszona myć je codziennie. Odkąd zaczęłam stosować szampon, mogę myć głowę co drugi dzień - wystarczy pomóc sobie suchym szamponem. Szampon świetnie oczyszcza skórę głowy, nie obciąża moich włosów, jest bardzo delikatny. Polecam!