Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej:
skutecznie oczyszcza i dodaje lekkości włosom,
odświeża włosy i skórę głowy na długo,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

nazbytDOBRZE oczyszczający szampon micelarny

Szampon zgodnie z obietnicami producenta, bardzo głęboko oczyszcza moje włosy i skórę głowy. Bardzo dobrze się pieni, przez co niewielka ilość wystarcza mi na jedno mycie. Pielęgnacja włosów przebiega początkowo bardzo przyjemnie. Natomiast po dokładnym oczyszczeniu skóry głowy, kiedy przechodzę do mycia włosów po długości, spotykam się z lekkim rozczarowaniem. Moje włosy już na etapie mycia stają się "suche/tępe" w dotyku, dlatego po każdym myciu muszę użyć odżywki na końcówki, inaczej po wysuszeniu bardzo mi się puszą. Zużyłam cały produkt z przyjemnością, ponieważ uważam że na mój przetłuszczający się skalp zadziałał idealnie - problem zniknął zupełnie i nie muszę już myć głowy codziennie. Jednak silne działanie oczyszczające dla włosów po długości - w moim przypadku kończy się przesuszeniem, co nie do końca mi odpowiada, bo nie zawsze mam czas na dodatkową pielęgnację.
Polecam osobom chcącym pozbyć się problemu z przetłuszczaniem się skóry głowy, natomiast trzeba uważać, żeby ich nazbyt nie przesuszyć. Z pewnością szampon dodaje włosom lekkości i odbija je od nasady (dzięki głębokiemu oczyszczeniu), i zauważyłam, że po regularnym stosowaniu tego produktu włosy łatwiej się rozczesują.

Najlepszy drogeryjny szampon

Mój ideał. Bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę, nie podrażnia, nie powoduje swędzenia głowy. Włosy są po nim odświeżone, bardzo dobrze się układają. Jeśli mam wybrać szampon drogeryjny - wybieram ten!

bardzo dobry szampon

Szampon micelarny nivea bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :). Jest to pierwszy szampon tego typu jaki przetestowałam jednak wiem, że będę do niego wracać. Moje przetłuszczające się cienkie włosy nie wymagały po nim codziennego mycia i były pięknie uniesione u nasady. Orzeźwiający cytrusowy zapach utrzymuje się po myciu co również jest dla mnie plusem.

Super szampon!

Posiadam przetłuszczające się włosy, jestem zmuszona myć je codziennie. Odkąd zaczęłam stosować szampon, mogę myć głowę co drugi dzień - wystarczy pomóc sobie suchym szamponem. Szampon świetnie oczyszcza skórę głowy, nie obciąża moich włosów, jest bardzo delikatny. Polecam!

przyjemny

Na początku byłam bardzo zadowolona z produktu. Dobrze oczyszczał skórę głowy i niwelował swędzenie skóry, które czasem się u mnie pojawia. Pozostawiał włosy dość tępe, ale to mi akurat nie przeszkadza, bo lubię taki efekt. Jednak po jakimś czasie skóra głowy zaczęła źle reagować - była jakby podrażniona. Produkt przyjemny, ale raczej do stosowania zamiennie z innym szamponem.

Fantastyczny

Jest bardzo wydajny dzięki jego żelowej konsystencji i dobremu pienieniu. Ma wygodną buteleczkę i otwarcie. Pachnie przepięknie (jak dla mnie grapefruitem). Świetnie doczyszcza skórę głowy i włosy. Mocno przedłuża świeżość. W moim przypadku nawet do 3-4 dni bez mycia. Moim zdaniem nie nadaje się jednak do codziennego stosowania (lub co każde mycie), ponieważ jest dość silny i może przesuszyć skórę głowy. Polecam z nim robić to samo co z innymi szamponami - rozpieniać w pojemniku z wodą❗❗ Po pierwsze, dzięki temu wasze włosy nie zostaną przesuszone, po drugie szampon starczy wam na dużo dłużej.

Idealne czyszczenie

Gdy ten szampon tylko pojawił się w Rossmanie od razu go kupiłam. Na wielu grupach "włosowych" nazywany jest on "rypaczem". Myjąc nim włosy muszę przyznać pieni się jak szalony, pachnie neutralnie.
Moje włosy po umyciu tym szamponem były uniesione u nasady i widać, że odświeżone.
Nie myje nim włosów zawsze ale sięgam co 2/3 mycie i jestem zadowlona.

Moje cudeńko

Pierwszy raz spotkałam się z szamponem micelarnym. Szampon jest na bazie składników micelarnych, bez szkodliwych parabenów i silikonów! Niewielka ilość wystarczy, żeby uzyskać bardzo przyjemną pianę, zapach jest delikatny. Bardzo cenię sobie w tym produkcie to, iż rzeczywiście włosy pozostają świeże dużo dłużej i ładnie "odbijają się" od skóry głowy.
5/5 Polecam wypróbować. Szczególnie posiadaczom łatwo przetłuszczających się włosów.

Ratunek na włosy

Skusilam się na ten szampon ponieważ był w promocji i zaciekawiła mnie do kupna etykieta na którj pisze ze szampon jest przeznaczony dla przetlyszczajacych się włosów.

Często bywa tak że takie produkty u moich włosów sprawiają że jeszcze szybciej przetlyszczajacych mi się włosy jednak ten produkt odmienił moje życie na dobre.

Szampon jest bardzo wydajny ponieważ nie trzeba go dużo a raczej tak odrobinkę a włosy pienia się jak oszalałe. Jego zapach jest wprost nie ziemski mój węch szaleje.

Włosy po wyschnięciu są bardzo lekkie i oczyszczone, wszystkie produkty do stylizacji zeszły. Włosy są również miękkie i wygładzone. Bardzo się cieszę że produkt nie ma parabenów. Ogólnie szampon nadaje się do włosów przetlyszczajacych i polecam z czystym sumienie osoba z tym problemem

Oczyszczenir

Świetny szampon dla osób szukających szamponu, który w delikatny sposób oczyścić włosy i skórę głowy. Bardzo cenię sobie w tym produkcie to, iż rzeczywiście włosy pozostają świeże duzo dłużej i ładnie Odbijają się od skóry głowy.

Mega oczyszczenie!

Szampon naprawdę głęboko oczyszcza skórę głowy przez, co przy regularnym/codziennym używaniu może delikatnie wysuszyć skórę, oraz włosy. Włosy po szamponie są bardzo miękkie i błyszczące, nie widać po nich, że miały kontakt z mocno oczyszczającym kosmetykiem. Moje włosy i skóra głowy potrzebowały tak dobrze oczyszczającego szamponu. Zapach produktu jest świetny i bardzo umila stosowanie kosmetyku. Dodatkowo podoba mi się sposób dozowania produktu i zamknięcie "na klik". Polecam.

Nivea szampon oczyszczający

Szampon jest idealny dla włosów przetłuszczających się ze względu na swoją lekką formułę która nie obciąża włosów. Po umyciu pozostawia zapach i uczucie świeżości na naprawdę długi czas! Super polecam i na pewno kupię ponownie :)