AA Prestige Nutri Aqua Complex 35+, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF6

AA Prestige Nutri Aqua Complex 35+, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF6

Krem o bogatej konsystencji zawiera innowacyjny kompleks Aqua-Lipid, który dostarcza niezbędne dermolipidy, niwelując suchość skóry oraz pobudza wytwarzanie czynników wiążących wodę w skórze, zapewniając głębokie nawilżenie. Redukuje zmarszczki poprzez ich wypełnienie. Cząsteczka GP4G, otrzymywana z ekstraktu z planktonu, zwiększa ochronę DNA, dostarcza energię do komórek skóry oraz chroni je przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

spełnia oczekiwania

Dla mnie krem świetny, łagodzi zmarszczki, szybko się wchłania zostawia delikatną powłokę ochronną na skórze, utrzymuje się całydzień, miły zapach i konsystencja. W komplecie z kremem na noc efekty świetne - zmarszczki mniejsze :)
Jedyna wada to duże opakowanie na którym pojawiły się nieestetyczne pęknięcia.

Używam tego produktu od: grudnia

Nie podoba mi się:(

No niestety nie mogę tego kremu ocenić wysoko ( choć cena i pewnego rodzaju ekskluzywność wskazywałyby, że to dobry kosmetyk). Produkt ma dość lekką, maślaną konsystencję i przyjemny zapach. I na tym koniec jego zalet. Wchłania się bardzo długo, pozostawiając na twarzy nieestetyczny film, do tego w dość nieprzyjemny sposób ściąga skórę. Mając go na buzi wręcz czułam dyskomfort, a po kilku tygodniach cera wyglądała gorzej niż przed rozpoczęciem uzywania kremu- była wysuszona i wyraźnie domagała się nawilżenia. O działaniu przeciwzmarszczkowym nie ma co pisać, bo skoro krem wysuszył skórę na wiór- to trudno, aby zapobiegał tworzeniu się zmarszczek. Opakowanie niby estetyczne, ale za duże i niefunkcjonalne a ponadto po miesiącu w brzydki sposób starły się napisy ze słoiczka i wyglądał jak obrapany:( Za taką kwotę spodziewałam się więcej , a to zwykły bubel w bublowatym opakowaniu:(

Używam tego produktu od:przez 2 miesiące