Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

AA Prestige Nutri Aqua Complex 35+, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF6

AA Prestige Nutri Aqua Complex 35+, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF6

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 70,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem o bogatej konsystencji zawiera innowacyjny kompleks Aqua-Lipid, który dostarcza niezbędne dermolipidy, niwelując suchość skóry oraz pobudza wytwarzanie czynników wiążących wodę w skórze, zapewniając głębokie nawilżenie. Redukuje zmarszczki poprzez ich wypełnienie. Cząsteczka GP4G, otrzymywana z ekstraktu z planktonu, zwiększa ochronę DNA, dostarcza energię do komórek skóry oraz chroni je przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

spełnia oczekiwania

Dla mnie krem świetny, łagodzi zmarszczki, szybko się wchłania zostawia delikatną powłokę ochronną na skórze, utrzymuje się całydzień, miły zapach i konsystencja. W komplecie z kremem na noc efekty świetne - zmarszczki mniejsze :)
Jedyna wada to duże opakowanie na którym pojawiły się nieestetyczne pęknięcia.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: 2

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nie podoba mi się:(

No niestety nie mogę tego kremu ocenić wysoko ( choć cena i pewnego rodzaju ekskluzywność wskazywałyby, że to dobry kosmetyk). Produkt ma dość lekką, maślaną konsystencję i przyjemny zapach. I na tym koniec jego zalet. Wchłania się bardzo długo, pozostawiając na twarzy nieestetyczny film, do tego w dość nieprzyjemny sposób ściąga skórę. Mając go na buzi wręcz czułam dyskomfort, a po kilku tygodniach cera wyglądała gorzej niż przed rozpoczęciem uzywania kremu- była wysuszona i wyraźnie domagała się nawilżenia. O działaniu przeciwzmarszczkowym nie ma co pisać, bo skoro krem wysuszył skórę na wiór- to trudno, aby zapobiegał tworzeniu się zmarszczek. Opakowanie niby estetyczne, ale za duże i niefunkcjonalne a ponadto po miesiącu w brzydki sposób starły się napisy ze słoiczka i wyglądał jak obrapany:( Za taką kwotę spodziewałam się więcej , a to zwykły bubel w bublowatym opakowaniu:(

Używam tego produktu od:przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  358
  recenzji

  4
  pochwał

  9,63

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking