AA Prestige Nutri Aqua Complex 35+, Krem przeciwzmarszczkowy na noc

AA Prestige Nutri Aqua Complex 35+, Krem przeciwzmarszczkowy na noc

Silnie skoncentrowany krem zawiera innowacyjny kompleks Aqua-Lipid, który dostarcza niezbędne dermolipidy, niwelując suchość skóry, oraz pobudza wytwarzanie czujników wiążących wodę w skórze, zapewniając głębokie nawilżenie. Dzięki obecności odpowiednio dobranych alg krem walczy ze zmarszczkami hormonozależnymi. Skóra jest stale stymulowana do odnowy dzięki obecności składnika mikropeelingującego. Mikrokolagen wnika w skórę i docierając do fibroblastów, stymuluje je do produkcji kolagenu, zapewniając znaczącą redukcję (-67,8%) całkowitej powierzchni zmarszczek.

Bardzo fajny

Ten kremik to przede wszystkim bardzo dobry krem nawilzajacy i odzywczy.Wystarczyl na okolo 6 tygodni. Uwazam, ze cena proporcjonalnie do zawartosci nie jest wygorowana. Mam cere mieszana, na ktorej pojawily sie pierwsze zmarszczki.Po jego zastosowaniu buzia rano wygladala na wypoczeta i dobrze nawilzona.Krem nie podraznia, a wrecz lagodzi podraznienia i przepieknie pachnie! Nie zauwazylam zmniejszenia sie zmarszczek, ale po 1 opakowaniu to chyba niemozliwe...

Dla mnie to bardzo dobry krem na noc, ktory z powodzeniem moze konkurowac z duzo drozszymi kremami "perfumeryjnymi".

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1, zamowione 2.

lubię

To krem trafiający w moje potrzeby.
Ma dość rzadką konsystencję przez co błyskawicznie można go rozsmarować i równie szybko o nim zapomnieć, poniewaz wchłania się świetnie. Nie zapycha porów, nie powoduje podrażnień (wręcz łagodzi te istniejące), nie przetłuszcza skóry, rano twarz jest wypoczęta, zmarszczki rozkurczone.
Ponadto zapewnia bardzo porządną pielęgnację mojej mieszanej skórze - nawilża, odżywia, wygładza.
Chętnie do niego kiedyś wrócę.

Używam tego produktu od:miesiąca

Taki sobie

Używałam wraz z jego odpowiednikiem na dzień, ale niestety nie zachwycił mnie ( choć za taką kwotę powinien). Krem ma przyjemną, lekko maślaną konsystencję, delikatnie pachnie, bez problemu rozsmarowuje. Niestety nie wchłania się, na twarzy pozostaje jakiś dziwny film, który ściąga cerę i powoduje dyskomfort. Przez noc nic nie robi z twarzą, nie zauważyłam ani oznak wypoczęcia, ani wygładzenia ani " mikropeelingu". Ładne opakowanie, ale tak jak i w przypadku kremu na dzień trochę za duże.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe