Express, Mini Oasis, Pocket-sized Water Mist Spray ((Mgiełka wodna w formacie kieszonkowym)

Orzeźwiająca i tonizująca mgiełka do twarzy w wydaniu kieszonkowym. Do stosowania przy wielu okazjach -rankiem, w biurze, w podróży, podczas ćwiczeń. Odpowiednia także dla kobiet w ciąży oraz do higieny związanej z niemowlęciem.

• Aqua,
  • Nitrogen composition moyenne (en mg/l): Calcium : 8; Sodium : 2,
  • 1; Potassium : 2; Magnesium : 1,
  • 7; Sulfates : 1

niemal idealna

Bardzo dobra woda termalna do zraszania twarzy, szyi i dekoltu.

Nie powoduje ściągnięcia skóry twarzy, nadaje się do używania zamiast toniku rano oraz po zmyciu makijażu.

Zawiera cenne minerały, które warto uzupełniać zwłaszcza w czasie upałów.

Rozpylana z dużej odległości nie powoduje zniszczenia makijażu, dlatego po delikatnym odciśnięciu na chusteczce papierowej nie trzeba wykonywać całego makijażu od początku, wystarczą małe poprawki.

Służy dobrze w ciągu dnia i na imprezach.

Mały format sprayu to bardzo dobry pomysł, można taką wodę zabierać w dowolne miejsce, nawet gdy mamy małą torebeczkę.

Wydajność bardzo dobra, zaskakująco pozytywny zakup, polecam i ja też noszę się z zamiarem ponownego nabycia.

Używam tego produktu od: rok temu

dobra na upały i nie tylko

Bardzo fajny produkt Sephory. Używałam w czasie tegorocznych upałów i jestem zadowolona. Mgiełka jest delikatna, nie podrażnia. Bardzo lubię jej delikatny zapach-jakby czystości. Świetny atomizer-dzięki niemu mgiełka nie jest bardzo "pyłkowa" tylko bardziej rześka, fajnie orzeźwia. Wymiary opakowania w sam raz do torebki, kosmetyk jest wydajny. Na pewno jeszcze kupię bo i cena jest przyjazna.

Używam tego produktu od:3 miesięcy