Styling Volume, Big Finish Volume Spray (Spray zwiększający objętość)

Styling Volume, Big Finish Volume Spray (Spray zwiększający objętość)

Spray zwiększający objętość z technologią FlexShine. Sprawia, że włosy wydają się grubsze i mocniejsze. Optycznie zwiększa się ich objętość. Spray wyraźnie podnosi słabe i cienkie włosy. Dzięki technologii FlexShine preparat rewelacyjnie zwiększa elastyczność i sprężystość włosów, nadaje superpołysk. Długotrwały efekt. Wskaźnik utrwalenia: 3.

KWC

na moich poldlugich wlosach sprawdza sie swietnie :)
wlosy sa wyraznie uniesione u nasady i efekt utrzymuje sie przez caly dzien
naprawde warto go kupic
szczegolnie polecam dziewczyna z dosc cienkimi i oklapnietymi wlosami , tutaj zdziala cuda :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

Jest efekt

Jest to pierwszy kosmetyk mający za zadanie dodać objętości włosom jakiego używam, więc nie mam porównania, ale mogę powiedzieć, że rzeczywiście działa, aż jestem zadziwiona. Włosy po spryskaniu unoszą się do góry, tworzy się taka lekka bombka. ;) A muszę tutaj dodać, że mam ciężkie, gęste włosy, niepodatne na układanie. Jednak ten efekt nie utrzymuje się specjalnie długo, raczej nie będzie to cały dzień... Spray lekko utrwala, usztywnia, niestety kosmyki są trochę sklejone, włosy wyglądają jakby "sucho". Całkiem ładny zapach.
Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo pewnie będę chciała wypróbować inne produkty tego typu, ale ogólnie polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500 ml