Sensual Rose, Shower Cream Oil (Kremowy olejek - żel pod prysznic)

Sensual Rose, Shower Cream Oil (Kremowy olejek - żel pod prysznic)

Otul się zmysłowym zapachem róży i zadbaj o wyjątkową pielęgnację skóry, dzięki unikalnej formule myjącej na bazie naturalnych olejków i wyciągu z kwiatów róży.
Testowany dermatologicznie. pH neutralne dla skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu, olejów silikonowych.

Cudak

Sama nie wiem dlaczego kupiłam ten produkt. Drogeryjnych płynów i żeli unikam jak ognia. Obecnie używam naturalnych lub prawie naturalnych produktów Naturativ, Natura Siberica, Organic Shop czy Tołpy.
Natomiast uwielbiam zielony olejek Fenjal i może to mnie skusiło :)

Pomimo SLSu to jest chyba najbardziej nawilżający żel do mycia. Ma niesamowicie kremową konsystencję, naprawdę nawilża skórę( przeszedł test rąk :) czyli myję nim ręce i nie mam potrzeby smarowania ich kremem).

W składzie znajdziemy olejek z pestek winogron oraz ekstrakt z róży.

Produkt wyróżnia cudny zapach, prawdziwie różany.

Moja skóra się z nim polubiła nie mniej niż nos i nie mniej niż inne zmysły. Przypadkowo odkryty zostanie moim kąpieloumilaczem na dłużej.

mocno kremowy żel

Kupiłam go, bo spodobało mi się opakowanie. Ale też miałam już kilka kosmetyków z tej firmy i postanowiłam spróbować także żelu pod prysznic. Zapach okazał się za bardzo kwiatowy jak dla mnie. Oczywiście kwestia gustu. Wydajność była średnia. Za to konsystencja przyjemnie mocno kremowa. Żel także nie wysusza skóry. Zapach utrzymuje się długo na skórze.

Wyróżnia się wśród żeli drogeryjnych

Właściwie nie zdaża mi się wracać do żeli pod prysznic, jest tyle zapachów do spróbowania..:) ale do tego co jakiś czas wracam bo :
- ma piękny zapach niemal prawdziwych róż pnących, w połączeniu z gorącą wodą daje kilka minut relaksu, zapach nie jest sztuczny, raczej jak w kosmetykach dobrej jakości
- nie wysusza skóry nawet zimą
- stosowany z gąbką dość dobrze się pieni i jest wydajny, nie polecam stosowania na same dłonie bo szybko się skończy

Wady to:
- niestety zapach nie utrzymuje się na skórze
- opakowania nie da się "postawić na głowie" żeby wydobyć końcówkę produktu

Stosowałam inny z żeli tej firmy i był zupełnie przeciętny a ten ma w sobie coś wyjątkowego.

Używam tego produktu od: 2 lat od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 4 butelki

pierwsza depilacja bikini

Mocna róża

Zapach bardzo mocno różąny, taki duszący, jak to róża potrafi być. Dla osób lubiących pławić się w takich aromatach. Choć w wodzie delikatnie się rozmywa to i tak jest to specyficzny i głeboki zapach. może i czuć, że nie jest on z płatków róż tylko z jakiegoś tam czegoś chemicznego, ale dość dobrze naśladuje. Ma w składzie jakieś ekstrakty różane. Płyn pieni się tak średnio (i bardzo dobrze bo nie lubię mega piany), jest kremowy, w kolorze takim rózowawym delikatnym. Rozpuszcza się w odzie szybko i nadaje jej ten rózany aromacik. Mi się podoba i fajnie ta woda pachnie. Skóra jest po takiej kąpieli dość miła i chyba nic złego się nie dzieje (w sensie uczulenia czy suchość nadmierna).

Zniewalająco sensualny

zostawia aksamitnie gładką skórę , pachnącą płatkami róży .
pięknie pachnie
nie wysusza
wydajny
praktyczne opakowanie

zawsze zabieram w podróż i na wakacje!

hit!, w dodatku z dobrym skladem

a sklad jest dla mnie najwazniejszy.
Jak pewnie kazda z nas - mialam zachlysniecie sephorowymi i innymi drogeryjnymi "cudami", ktore pieknie pachna...i to tyle. Odkad jednak odkrylam kilka lat temu globalne oszustwo, manipulacje i mydlenie nam oczu - wyrzucilam 5 reklamowek chlamu (doslownie - wyladowaly pod koszem - niech inni maja "radosc").
Nie jestem jakims wojujacym ekologiem, ale zbyt duzo wiem, by byc krolikiem doswiadczalnym przyszlych pokolen. Mowie NIE!!! wszelkim swinstwom w kosmetykach i jedzeniu (blagam! wezcie to powaznie, poczytajcie!)

Fenial jest jedna z tych firm, ktore dbaja o sklad swoich produktow, a ten kremowy olejek pod prysznic po prostu uwielbiam ;) najbardziej za zapach i konsystencje.
Mam taka praktyke (sprawdzone), ze do zelu, przed nalozeniem na mokra skore, dodaje kilka kropel naturalnych olejkow - kokosowego, arganowego, co mam pod reka (do szamponu za to - jedna kropelka rycyny - superrrr!). Wtedy nie mam takiego cisnienia na nakladanie balsamu po prysznicu. Po prostu nie istnieje taki zel, ktory zostawia moja skore nawilzona.... ale Fenial jest blisko ;)
Jest cudownie gladki, rozowy i pachnacy. Pieni sie... nie wiem jak to okreslic... w taki zdrowy sposob - jakby rzeczywiscie byl polaczeniem zelu i kremu do ciala. Szybki prysznic staje sie rytualem. Mydle sie i mydle, jest tak jedwabiscie i rozano, ze nie chce mi sie wychodzic ;) a potem zmywac tego z siebie ;))
Musze jednak zmyc, ale zawsze zaluje, ze nie ma balsamu, czegokolwiek do wysmarowania sie, o tym samym zapachu. Ale i tak skora pachnie jeszcze dlugi czas po myciu - kremowa roza ;)

Znam cala linie produktow Fenial, nawet zamawialam z Niemiec, dla porownania, ale nie wiem czy byly lepsze. Mozna zreszta i u nas spotkac te z Niemiec i zrobic sobie test ;)
Ten zel moge polecic bez wyrzutow sumienia, jest dostepny w drogeriach (Rossmann, Natura itp), ale nie we wszystkich. Czasem tez w molochach typu Auchan.

Butelka jak butelka, nie mam specjalnych uwag, dziwnie mi zreszta pasuje do tej firmy, jest jakas taka... anatomiczna ;P Fajny pastelowy kolor, latwe otwieranie. Kojarzy sie z lagodnoscia, delikatnoscia zawartosci, i tak jest w istocie.

Ja tam jestem zakochana w tym zelu (to niewlasciwe slowo dla niego). Zawsze mam w lazience, a jesli kupie jakis inny, to tylko raz, bo zawsze wracam do Fenial Sensual Rose.
Bo sensual to on jest na maxa ;)

Używam tego produktu od: kilku lat, znam od dziecka.
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Róża i wspomnień czar...

O Dżizusie, ten zapach!!!! Najpiękniejszy, najcudowniejszy i najwspanialszy zapach róży!! Wybaczcie tak spontaniczną reakcję i ten ogromny zachwyt, ale musiałam. Lubię różę, to fakt. Jednak nie szaleję za nią aż tak bardzo. Wyjątek stanowi ten właśnie żel pod prysznic.

Mój bezgraniczny zachwyt wynika z faktu, że DOKŁADNIE taki sam zapach miały mjoe pierwsze w życiu perfumy. Dostałam je dawno, dawno temu na Mikołajki od moich rodziców (chociaż wtedy to ja byłam jeszcze święcie przekonana, że to kochany Święty Mikołaj tak hojnie mnie obdarował :D). Byłam wtedy jeszcze słodkim przedszkolaczkiem więc ucieszyłam się niezmiernie kiedy tylko zobaczyłam co Mikołaj mi przyniósł. Były to właśnie perfumki o zapachu róży. Byłam nimi tak strasznie zachwycona, że po prostu MUSIAŁAM je wziąć ze sobą do przedszkola. Chociaż mądra mama mówiła, że to nie jest dobry pomysł... No i nie był. Do domu przyniosłam z powrotem może 1/4 zawartości buteleczki, gdyż jak się okazało nie tylko mnie się MÓJ prezent spodobał... :D Niestety nie pamiętam ich nazwy. Pamiętam jedynie ten zapach no i mgliście przelatuje mi obraz ich buteleczki. Przez lata potem szukałam perfum, które pachniałyby tak samo jak te moje pierwsze. Perfum co prawda nie znalazłam, ale znalazłam żel Fenjal Sensual Rose.

Żel również dostałam od mamy i kiedy tylko powąchałam, zatkało mnie. To TEN zapach. Dokładnie TA róża! :D Żałuję strasznie, że nie mogę nigdzie znaleźć balsamu o tym samym zapachu. Nie wiem czy firma w ogóle nie ma go w swojej ofercie, czy może to u mnie w drogerii nie jest dostępny...

Oprócz niewątpliwie najpiękniejszego różanego zapachu świata, żel ma również świetną kremową konsystencję. Nieźle nawilża, chociaż użycie balsamu jest raczej konieczne jeśli ktoś ma suchą skórę.

Ja kupię ponownie na pewno. Ze względu na zapach. Na nic więcej. Bo to jest zapach jednego z moich najpiękniejszych wspomnień :)

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Pachnie pięknie, to fakt...

Uwielbiam zapach róży i wręcz nałogowo "wypatruję" go w kosmetykach. Zatem i po ten żel pod prysznic sięgnęłam z entuzjazme. Nie żałuję o tyle, że zapach jest naprawdę prześliczny - prawdziwie różany, naturalny, subtelny. Ale zapach to niestety największa zaleta tego produktu.
Jak na mój gust, to żel - a w zasadzie krem - jest zbyt gęsty, wyjątkowo tępo rozprowadza się na skórze, bardzo słabo się pieni, trudno się spłukuje. Do tego jak na kosmetyk, który ma w nazwie "olejek" nawilża i natłuszcza zdecydowanie zbyt słabo. Do tego cena dość wysoka jak na kosmetyk pod prysznic, który zużywam się bardzo szybko.
Nie podrażnia i to jest dla mnie duży plus.
Opakowanie poręczne.
Ale za przyjemność stosowania w związku z zapachem dajęaż 43 gwiazdki, bo rzadko trafiam na tak udaną różaną kompozycję :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ukojenie dla suchej skóry

Skusiłam się, bo uwielbiam różane kosmetyki. Nie jest to wprawdzie klasyczna, szlachetna róża, a jej dzika siostra. Pachnie bardziej intensywnie. Zostaje długo na skórze i przebija się przez balsam.

Mimo SLS w składzie, moja wrażliwa skóra bardzo polubiła ten olejek. Cudownie nawilża i koi przesuszoną skórę. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Jest kremowy i gęsty. Nie ucieka z dłoni i łatwo się rozprowadza.

Super!

Żel jest moją alternatywą dla DOVE. Używam żeli i olejków bez SLSu i innych detergentów, ale czasem dla urozmaicenia robię wyjątek.

Wadą jest tylko zawartość SLSu. Za to odejmę pół gwiazdki, ponieważ uważam, że producent mógłby zastąpić to jakimś łagodniejszym detergentem.

Poza tym żel ma same plusy:

- cudowny zapach, który utrzymuje się na skórze
- przyjemna konsystencja
- jest wydajny
- w Niemczech ogólnodostępny
- cena to 1,95 €, w zestawach jeszcze korzystniej
- nie uczula, nie podrażnia, skóra jest wypielęgnowana i mogę nawet zrezygnować z oliwki
- bardzo fajne i estetyczne opakowanie, produkt dobrze się dozuje

Polecam ten żel i pozostałe tej firmy :-)

Ilość zużytych opakowań: 2 x 200 ml

UWIELBIAM

To mój ulubiony żel pod prysznic.

Cudownie gęsty, aksamitny, wydajny i ten zapach.. urzekający i utrzymujący się na skórze baaaaaaaaardzo długo. Żałuję że nie mogę dostać takiego balsamu.

Jest baardzo zmysłowy i ogromnie przyjemny w stosowaniu. Skóra po nim jest aksamitna ale umówmy się balsam do ciała i tak jest obowiązkowy:) Żaden żel nie nawilży skóry tak jak porządna emulsja:)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5? conajmniej:)

Piękny zapach polnej róży

Kupiłam ten olejek w Rossmanie, z tym że na opakowaniu jest troszkę inna nalepka (też róża ale inna) Uwielbiam zapach róży, a ten olejek pachnie taką prawdziwą polną różą; gdy byłam mała zbierałyśmy z mamą płatki takiej dzikiej róży na Boże Ciało i tak właśnie pachnie ten olejek. Jest gęsty, kremowy i ma śliczny jasnoróżowy kolor. Nie wiem czy jest wydajny bo nie używam go codziennie, na co dzień mam żele pod prysznic. Sięgam po niego gdy mam ochotę się zrelaksować, zapach jest niezwykle odprężający i zmysłowy. Ja po jego użyciu nie nakładam już balsamu. Na pewno kupię jeszcze nie raz, bo jako maniaczka różanych zapachów rzucam się na kosmetyki o zapachu róży i rzadko się zdarza żeby zapach był tak wiernie oddany.