Schwarzkopf 3 Weather Taft, Lycra Flex, Gel - Cream (Żel-krem do układania włosów)

Krem-żel przeznaczony jest szczególnie do włosów kręconych i falowanych. Ma za zadanie utrwalać fryzurę i zapewniać jej elastyczność bez sklejania włosów.

GENIUSZ!

Coś wspaniałego! Tylko on radzi sobie z moją grzywką na caaaaaaaały dzień! Albo i dłużej :D Nie wyobrażam sobie życia bez niego :)

-wydajny
-trwały(bardzo)
-nabłyszcza
-wygładza
-pięknie pachnie
-naprawdę na każdą pogodę

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 150ml

mój KWC

Najlepszy produkt do podkreślenie loków:) Nakładam go pod koniec suszenie włosów i efekt jest świetny. Bez tego żel-kremu nie potrafię ułożyć moich loczków. Bez niego nigdy nie porzuciłabym prostownicy i nie usłyszałabym tylu komplementów na temat moich kręconych włosków:D Gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:1,5 roku

Kruszy się ...

W sumie to nie spodziewałam się po nim wiele, ale po pierwszym użyciu mnie zaskoczył. I to zaletami:

+ bardzo dobrze utrwala fryzurę
+ nie skleja włosów, wręcz przeciwnie, sprawia, że są sypkie
+ ładnie podkreśla fale i loki
+ nie obciąża włosów
+ sprawia, że włosy lśnią i wyglądają zdrowo

A teraz jedna, ale za to potężna wada, która wpłynęła bardzo na ocenę: kosmetyk strasznie kruszy się na włosach. Już w godzinę po aplikacji włosy wyglądają na "zakurzone" - masa białego pyłu, widocznego dokładnie z bliska to nie jest to, czego oczekiwałam, kupując ten produkt. W efekcie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni