Pollena-Ewa, seria Lniana, Krem lniany półtłusty

Pollena-Ewa, seria Lniana, Krem lniany półtłusty

Krem półtłusty do cery delikatnej - suchej i mieszanej.
Przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej cery suchej i mieszanej. Może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Zapobiega procesom przedwczesnego starzenia się cery. Utrzymuje właściwy poziom wilgoci w skórze oraz prawidłowo ją odżywia. Zmniejsza skłonność do złuszczania naskórka. Doskonale się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Zawiera naturalny starannie dobrany biokompleks z oleju i ekstraktu z nasion lnu. Recepturę kremu uzupełnia olej z pestek winogron, kolagen i kompleks witamin A i E.

zatyka pory...

Mam cere sucha, zachecona pozytywnymi ocenami kupilam.. nie powiem na poczatku bylo nawet dobrze.. tylko zaraz po tem zaczal zatykac pory, a buzka stala sie bardzo wrazliwa.... i jak dla mnie ma zbyt ostry zapach

Rewelacyjny !

Podebrałam trochę mojej mamie i oniemiałam. Cera po 3 zastosowaniach stała się wyraźnie gładsza, ujędrniona - jak po zastosowaniu peelingu. Krem świetnie nawilża i odżywia skórę, Plusem jest oczywiście śmiesznie niska cena. Krem jest tłusty i dlatego polecam go do stosowania na noc.

Na kłopoty

Rewelacja, gdy mam podrażniona i dramatycznie wysuszona skore, Niezastapiony na dzien na szczegolnie chlodne i wietrzne dni.<BR>Naprawde wygladza, swietnie nawilza i koi skore.<BR>Bardzo lubie zapach calej serii i konsystencje tego kremu.<BR>Uzywam go tez na lokcie kiedy zaczynaja sprawiac klopoty i dziala natychmiastowo:)

depilacja bikini rodzaje

nie dla mnie

Dla cery mieszanej on chyba jednak nie jest. Dla mnie przynajmniej trochę za tłusty. Moja mama bardzo sobie go chwali, ale ma cerę suchą. Bardzo lubię wszystkie produkty z tej serii, więc daję 4 gwiazdki.