Źródło Urody, Peeling enzymatyczny do każdego rodzaju cery

Źródło Urody, Peeling enzymatyczny do każdego rodzaju cery

Peeling enzymatyczny dzięki zawartości aktywnych enzymów usuwa zrogowaciałe komórki naskórka bez potrzeby tarcia w czasie jego stosowania. Enzymy pochodzenia naturalnego działają wyjątkowo delikatnie, nie wywołując podrażnień skóry. Olejek z pestek moreli działa zmiękczająco i wygładzająco. Po użyciu peelingu skóra staje się gładka i delikatna, nabiera zdrowego kolorytu i lepiej wchłania aktywne składniki kosmetyków pielęgnacyjnych. Regularne stosowanie preparatu pozwala zapobiec powstawaniu zaskórników i likwiduje szorstkość naskórka.

Cena: ok. 10zł / 50ml

przydaje się

Używam go od kilku miesięcy, ale nieregularnie. Głównie wtedy, gdy z różnych powodów nie mam ochoty na normalny drobinkowy peeling, który mimo wszystko wolę.
Peeling enzymatyczny Koastyny to dobry kosmetyk - ma łagodny przyjemny zapach, lekką konsystencję - kojarzy się z mleczkiem, ma łagodne działanie. Plusem jest też szybkość działania - wystarczy minutka lub dwie, a skóra jest oczyszczona.
Po wmasowaniu i zmyciu skóra jest wyraźnie rozjaśniona, gładka, nawilżona. Nie podrażnia, nie piecze podczas nakładania.
Jest bardzo wydajny.
Denerwuje mnie opakowanie bez klapki - trzeba pomiętać gdzie się połozyło zakrętkę.
Ogólnie jestem pozytywnie do niego nastawiona.

Używam tego produktu od:3-4 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Póki co mój ulubiony, ale ...

Nie mam większych zastrzeżeń do tego produktu, aczkolwiek trochę piecze podczas stosowania, szczególnie jeśli niechcący się go nałoży na usta, co mnie trochę niepokoi :)

Ładnie wygładza cerę i oczyszcza pory, przyjemnie pachnie i się miło nakłada. Dużą zaletą jest również przystępna cena.

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy

Porzadny.

Bardzo przypadl mi do gustu ten peeling, POMIMO zapachu, ktory nie bardzo mi sie przypodobal (typowy, jak dla mnie, zapach "polskich kremow", jakies kwiatki- blawatki, biala herbata..?), oraz szaty graficznej opakowania, choc jest juz lepsza niz poprzednie wersje peelingow KOlastyny z serii Natura i Natura Plus. Jednak wlasciwosci samego peelingu sa naprawde bardzo zadowalajace!
Oczywiscie, jest to peeling ezymatyczny, wiec nie ma co spodziewac sie zdzierania naskorka - teog typu preparaty do twarzy dzialaja na zasadzie bardzo delikatnego usuwania martwego naskorka i przede wszystkim zmiekczania skory buzi (pisze o tym bo spotkalam sie z wieloma krytykam pod tym wzgledem na temat swietnego peelingu enmzymatycznego Ziaji HC Calma). I rzeczywiscie, ten kosmetyk bardzo ladnie zmiekcza naskorek, delikatnie oczyszcza, ujednolica koloryt, a przy tym nawet lekko nawilza. Buzka po takim subtelnym oczyszczanku ne jest absolutnie sciagnieta, jest uspokojona, czysta, swieza. NIE PODRAZNIA, mimo mojej sklonnosci do rumiencow.
Ogolnie nie zakupie wiecej ze wzgledu na zapach (w tym przypadku wole slodko-budyniowa Ziajke :D), ale doceniam rewelacyjnie rozprowadzajaca sie, lekka konsystencje, oraz fakt, ze peeling trzeba jedynie delikatnie wmasowac (wiekszosc dziala na zasadzie maseczek na twarz) co znacznie skraca czas dzialania.
Ogolnie jestem na tak, choc poszukam teraz czegos innego.

Używam tego produktu od: miesiaca