Virtual, Lip Shine (Błyszczyk do ust z aplikatorem)

Virtual, Lip Shine (Błyszczyk do ust z aplikatorem)

Efekt ust zwilżonych rosą może dać nowy błyszczyk z serii Virtual Lip Shine. Lekka konsystencja sprawia, że kosmetyk nie skleja ust. Bez trudu można nałożyć go precyzyjnie dzięki wygodnemu aplikatorowi. Delikatnie koloryzuje i intensywnie nabłyszcza.

Cena: 9,50zł / 7ml

Świetny

Daje śliczny efekt na ustach, który długo trzyma, ładnie wygląda. Usta są błyszczące, nie wysusza ich i się nie klei. Daje cudowny połysk.
Mam odcień 150 i mogę go gorąco polecić.

Używam tego produktu od: 2006

Jeden z najlepszych

Mam wersję (chyba) nowszą, w opakowaniu innego kształtu, niż na fotce zgłoszenia. Ale nazwa ta sama.

W moim kolorze (nr 5) nie ma brokatu.
Wielbicielki lekkich, krystalicznych lip glossów mogą nie być zadowolone, bo moim zdaniem odpowiedniejszą nazwą dla tego kosmetyku byłaby "pomadka w płynie". Ale ja akurat nie lubię przezroczystości na ustach.

W pierwszej chwili po nałożeniu błyszczyk daje efekt "mokrych ust", i jest to efekt naprawdę spektakularny, aczkolwiek błysk jest taki właśnie "mokry", bezbrokatowy. Niestety ten efekt nie utrzymuje się długo i właśnie za to odejmuję gwiazdkę. Aczkolwiek po zniknięciu "mokrych ust" mamy usta nadal ładnie błyszczące i ten efekt utrzymuje się już znacznie dłużej, a nawet całkiem przyzwoicie długo. Nie waży się na ustach, aczkolwiek mam wrażenie, że na ustach z poprzecznymi bruzdkami (właścicielki takowych będą wiedziały, o co chodzi) może się w tych bruzdkach trochę zbierać.
Nie wysusza i nie uczula.

Nie wiem jak inne kolory, ale mój pachnie przeapetycznie konfiturą z dzikiej róży :)
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: miesiąc z przerwami

druga wersja super!!!

Pierwsza wersja przyklejala sie do ust, dla mnie to byl wystarczający powód aby go nie kupić znow ani nie oceniac na KWC.
Ale otrzymalam jakiś czas temu znów ten blyszczyk, tyle ze już wersję "poprawioną" :) i ... juz przetestowalam każdy kolor. Produkt jest na prawdę super. Nie klei się, ma bardzo drobno zmikronizowany brokat, który daje cudnie subtelny polysk, opakowanie nie "eksploduje" w torebce (co zdarzalo się innym blyszczykom). Jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o trwalość także.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: niecale 8

Świąteczny makijaż

Jest Świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dostałam go od mijej siostry na urodziny. Na początku byłam nim zachwycona:
-ma świetny kolor(156)
-długo się utrzymywał na ustach
-przez dłuższy czas świeci się na ustach, jak dopiero co nałożony.
Po jakimś czasie (ok.2 miesiące od czasu, gdy go dostałam) zauważyłam, że mam go mało (a używam go średnio co 4 dzień po 1 razie) = jest mało wydajny. Na obecną chwilę używam 2 opakiwania o tym samym odcieniu. Jego minusem jest to że po jego wyschnięciu na ustach pozostaje dużo brokatu. A wygląda to tak jakbym sobie na usta nałożyła sypki brokat. Ale tak ogólnie to jestem z niego bardzo zadowolona i polecam go bo jest po prostu boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Używam tego produktu od: końca października 2006
Ilość zużytych opakowań: 1 i jestem w trakcie drugiego