Hugo Boss, Boss Woman

Hugo Boss, Boss Woman

Zapach kategorii owocowo-kwiatowej, zainspirowany współczesną, silną i pewną siebie kobietą. Jego wyrafinowana kompozycja pokazuje idealną harmonię między minimalizmem i kobiecością. Zapach stworzony został przez kobiecy zespół, by lepiej utrafić w potrzeby kobiet.

W nucie głowy zawiera mandarynkę, mango i egzotyczny kumquat - symbol wewnętrznej siły w kulturze Południowych Indian.
Nuta serca jest silna i kobieca jednocześnie:
kiwi, pomarańcza i kwiaty frezji, z dodatkiem irysów i wanilii, w tle delikatne nuty drzewa sandałowego i cedrowego.

Cena: ok. 250 zł / 90 ml, 210 zł / 50 ml, 140 zł / 30 ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Bezpieczny i subtelny

To jeden z tych zapachów, które z powodzeniem można używać " na co dzień". Do pracy, na rower, na spotkanie z koleżankami . Na randkę również, ale pod warunkiem, że zgrywa się z osobowością. Dla mnie ten zapach jest lekki, kwiatowo-owocowy. Absolutnie nie przytłacza. Nie robi wokół siebie szumu. Jest subtelny, ale w elegancki sposób. Wątpię by był komplementogenny, ale też ciężko mi uwierzyć, że ktoś uzna go za męczący.

Zastanawiają mnie recenzje mówiące o tym, że męczy. Dla mnie jest on tak delikatny, że jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić. Przypuszczam, jak to zwykle bywa w perfumach, że zależy to mocno od PH skóry.

Bardzo ładne :).

Perfumy dostałam w prezencie na święta Bożego Narodzenia. Bardzo kojarzą mi się z zimą, dlatego że są takie ciepłe w zapachu i plus to że własnie zimą je otrzymałam.

Lubię

Dostałam w prezencie. Zapach ciekawy i elegancki. Delikatny i subtelny, kwiatowo - owocowy z drzewno - pudrowymi nutami. Nie wyczuwam poszczególnych nut bo zapach jest ładnie wyważony, jest przyjemny i kobiecy. Dyskretny i elegancki, nie przytłaczający. Uniwersalny zapach zarówno na dzień i wieczór, ładnie rozwija się na skórze, bardzo trwały. Flakon elegancki, na tyle mały że można go nosić w torebce.

TOP 10 męskich perfum

Wykorzystała: kilka próbek

super zapach o zadziwiająco kiepskiej trwałości

Bardzo spodobał mi się Boss Woman. Od pierwszego "niuchnięcia"
Na początku bardzo intensywny, ale ładny. Nie rozróżniam poszczególnych nut zapachowych, ale całość pachnie super.

Po dwóch-trzech godzinach zapachu już nie czuję :(
Po czterech godzinach nadaremno próbuję wywąchać coś z mojego nadgarstka...
Może przez ten mróz (?)

Flakonik kompletnie mi się nie podoba, szczególnie te większe buteleczki, są duże i toporne..

19.02.2017

Mam już swój flakonik i mogę potwierdzić trwałość - max 3 godziny.
W ciągu dnia użyłam Boss Woman trzykrotnie, aby cieszyć się tym ślicznym zapachem.

Piękna trwałość.

Dostałam w prezencie na święta i jestem zachwycona! Zapach baaardzo przyjemny i utrzymuje się naprawdę długo. Fakt, że na początku może wydawać się nieco ciężki, ale to wrażenie szybko mija. Jeden z moich ulubionych zapachów, na pewno będzie stałym gościem na mojej półce!

Nie do końca dla mnie

Na pewno na plus jest trwałość. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Zapach w pierwszym momencie jest mocny i intensywny. Po chwili nieco łagodnieje. Mam z nim pewną trudność, bo nie jestem pewna, kiedy go używać. Jak używałam codziennie do pracy, to byłam nim zmęczona. Nawet jak robił się mniej intensywny, to czułam go jak dla mnie za mocno. Jednak na wieczór też mi nie pasuje, bo nie jest zmysłowy. Bardziej taki użytkowy. Chyba zabrakło w nim lekkości, bo wtedy bym go uznała za dzienny i tyle, a tak ani na dzień ani na wieczór. Sam zapach podoba mi się, ale nie powala na kolana, nie mam potrzeby do niego wracać.

Bardzo przyjemne i trwałe

Zapach zakupiłam w ciemno, przez przypadek szukałam innego zapachu hugo bossa nie znalazłam go. Jednak zapach woman okazał się bardzo pięknym zapachem. Niezwykle przyjemny dla nosa i bardzo trwały. Można go używac zarówno na dzień jak i na noc.Myślę, że zakupię go jeszcze w przyszłości choć w ostatnim czasie nie używałam go zbyt często z powodu nadmiaru innych zapachów. Jednak jutro do pracy planuję do niego wrócić.

Słodka świeżość!

Dostałam 20 ml próbkę i z przyjemnością zużyłam ją do końca. :)
Jest to zapach dla fanek lekkich i świeżych nut. Nie bardzo wiem, jak go poza tym opisać... Chyba przez porę w jakiej go używałam, kojarzy mi się z piękną rześką wiosną i przyjemnym, nie za upalnym latem, morską bryzą, szumem fal, owocową kobiecością i świeżą dziewczęcą zalotnością.
Zapach zdecydowanie wiosenno-letni, dla mnie zbyt owocowo-świeży na porę zimową.
Na mnie utrzymywał się długo, nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia i baaardzo chętnie jeszcze do niego wrócę, ale tym razem w większej pojemności :)

Zrażający

Próbka zachwyca, przez pierwszy tydzień byłam nim zachwycona, lecz nagle coś zaczęło mi w nim przeszkadzać, przy innych perfumach nie miałam takiego nagłego zrażenia. Zaprzestałam go używać z optymistyczną myślą że za jakiś czas powrócę do niego i będzie tak samo mi się podobać jak na początku, nic z tego, jak zrazi to na zawsze.

Używa produktu od: próbka

i tak i nie

Często zamiast całych flakonów kupuję kilka próbek w danej kategorii zapachowej lub kierując się marką. I w taki właśnie sposób do rodziny próbek dołączył Hugo Boss, którego znam z kilku zapachów. Ciężko mi się jednoznacznie wypowiedzieć bo raz czuję go mniej a raz bardziej. Zawsze uważałam, że zapach perfum powinien coś wyrażać, współgrać z nosicielem;), a Boss nie wyraża wiele. Po jakimś czasie nie czuję go wcale.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbka z atomizerem

Ostre i przenikliwe piękno

Perfumy kojarzą mi się z kobietą niedostępną, koniecznie o nordyckich rysach, chociaż w głębi duszy romantyczną,
Bardzo intensywne i długotrwałe, trzymają się calusieńki dzień.
Mam drobne zastrzeżenia co do flakonu, jest nieporęczny (za szeroki) i nie wiem dlaczego "woman" zostało napisane od tyłu, jak odbicie lustrzane w dodatku. Mnie to sugeruje od razu, że to jakaś podróba, a z pewnością nie, bo perfumy kupiłam w Sephorze.
Bardzo lubię takie zapachy, są eleganckie, klasyczne, ale mają w sobie ten pazur, który sprawia, że są charakterystyczne, w tym wypadku będzie to kumkwat, który idealnie prezentuje się w tej kompozycji. Poza tym delikatna mandarynka, frezja, irys, a na koniec wanilia, nienachalna i ledwo wyczuwalna. Piękne.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Piękny, mocny i kobiecy zapach.

Korzystam z niego od dawna, jest subtelny i mocny jednocześnie. Pozwala na długo cieszyć się uczuciem które jest tuż po nałożeniu zapachu. Dodatkowo jest bardzo wydajny.
Minusów w moim przypadku nie wymienię bo nie widzę.

Używam tego produktu od: 2005
Ilość zużytych opakowań: niezliczę