Keune, Crystal Ice Shampoo

Keune, Crystal Ice Shampoo

Pojemność 1 000 ml

Łagodny szampon do włosów i skóry głowy, do codziennego stosowania. Zawiera naturalne ekstrakty olejku i mięty pieprzowej oraz mentol, dające skórze głowy uczucie świeżości (przyjemne uczucie chłodu) oraz pobudzające receptory - zwiększa krążenie krwi. Dodaje połysku i ułatwia rozczesywanie.

rewelacyjny szampon

Odkąd odkryłam salon fryzjerski autoryzowany Keune i ich kosmetyki jestem pod wrażeniem, Loreal profesjonalny czy kerastase ma na noc do tej firmy, Maja genilane farby do wlosow , szampon Ice dobrze oczyszcza wlosy, swietnie sie ponim rozczesują , sa nawilzone, skora glowy odswieżona i odprężona, delikatne dzialanie, fajny skład, piękny połysk na wlosach.

Używam tego produktu od: od miesiaca

Polecam , ale w saszetkach

Często kupuja produkty Keune i po raz kolejny przezyłam deja vu.
Szampony i odżywki kupione w saszetkach - Keune sprzedaje produkty w saszetkach, to nie są próbki, tylko zwykłe opakowania - są wspaniałe. Zapach,działanie - ideał. I potem kupuję to samo w zwykłym dużym opakowaniu - zdziwienie - co to jest? Szampony i odżywki sa po prostu gorsze. Polecam z całego serca, ale saszetki.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań: duuuzo

Idealny na lato

Przemiły, chłodzący skórę głowy szampon.
Rewelacyjny na lato - podczas mycia "zamraża" skórę, co daje przyjemne uczucie świeżości.
Szampon dobrze sie pieni, jest bardzo wydajny. Po umyciu włosy dobrze się rozczesują, chociaż nie zawsze używam balsamu. Posiada wygodne, estetyczne opakowanie.
Jestem fanką keune, ponieważ te kosmetyki rewelacyjnie sprawdzaja się na moich włosach i nigdy nie sprawiły mi przykrej niespodzianki.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 4 lat (?)
Ilość zużytych opakowań: 1 małe, w trakcie drugiego dużego.