Grape, Antioxidant Day Cream (Winogronowy krem na dzień)

Grape, Antioxidant Day Cream (Winogronowy krem na dzień)

Nawilżający krem z organicznym ekstraktem z pestek winogron chroni skórę przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniem środowiska, pomaga zachować młodość. Pozostawia uczucie miękkości i gładkości. Do cery normalnej i mieszanej.

Fajny.

Krem ma przyjemną konsystencję, ładny zapach, nawilża twarz, skóra po nim jest miła w dotyku. Może i jest trochę tłusty, ale dla mnie nie jest to problemem.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Wszystko pięknie, tylko szkoda, że nie ma go już w ofercie.

Marzy mi się, by ta winogronowa seria powróciła do oferty Oriflame. Zarówno ten krem na dzień, jak i pozostałe produkty z tej serii były przez naprawdę dułuuuuugi czas moimi faworytami.
Niesamowity zapach, idealna konsystencja dla mojej mieszanej cery, a przede wszystkim działanie! Seria nawilżała, ożywiała, odżywiała i nie zapychała.

Bardzo bym chciała, by kosmetyki wróciły do katalogu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele...

bardzo fajny

Lekki, szybko sie wchłaniający krem o przyjemnym zapachu. Bardzo poreczne opakowanie.
Nie zapycha, idelnie spelnia sie przy skorze mieszanej.
Polecam serdecznie.

depilacja opóźnianie porostu włosów

bardzo dobry

Bardzo dobry produkt.
\\nPrzyjemna lekka konsystencja, błyskawicznie się wchłania, stosuję na niego od razu podkład i nigdy się nie zrolował. Moja skóra jest miejscami bardzo sucha zimą i niewiele kremów sobie z tym radzi, a ten nie dość, że podołał to efekty były długotrwałe. Czasami nie kremując się parę dni nie czułam przesuszenia. Jest bardzo wydajny.
A! no i zapach cudowny!

dość przyjemny

Trafił w moje ręce przypadkiem, sama nie wpadłabym by go kupić, bo nie lubię owocowych kremów. Okazał się całkiem niezły. Najmocniejszą jego stroną jest piękny winogronowy zapach. Sam krem też jest przyzwoity, ma lekką, przyjemną konsystencję, dobrze nawilża i uspokaja mieszaną cerę. Minusem jednak jest fakt, że twarz po nim dosyć szybko zaczyna się przetłuszczać. Ale ogólnie raczej na plus. Duża wydajność.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

***

przyjemna lekka kremowa konsystencja, szybko się wchłania, wydajny,
jednak po kilku tygodniach stosowania wysusza skórę, najbardziej na policzkach, skóra pod oczami zaczerwieniona, podrażniona i sucha

i tak i nie

Krem poleciła koleżanka. Spróbowałam... i nie chcę innego:) Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, może nie co tłustą ale pory nie są zapchane! Szybko się wchłania, strefa T jest matowa, policzki nawilżone. Nie ma śladu wyprysków, nie mam wągrów, za to czuję że mam nową skórę.
Niestety- w okresie wiosenno letnim, gdy moja skóra bardziej się przetłuszcza- zapycha.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

ok

Ogólnie rzecz biorąc wolę krem z tej serii na noc.
Ten wydaje się być tłustszy, mimo tego jednak oba kemy ładnie pachną i nie zapychają porów, ani nie pojawiają się niespodzianki w postaci wyprysków.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie było ochów ale jest ok

Dostałam od mamy w prezencie wraz z kremem z tej serii na noc.
Zalety:
+ w miarę szybko się wchłania
+nie rolują się na nim podkłady
+nawilżenie ok (nie było suchych polików po nim)
+ nie wyskakiwały mi po nim niespodzianki z czego wnioskuję że nie zapycha
+posiada filtry przeciwsłoneczne...wierzę na słowo.Cieszy mnie ten fakt bo to też ważny element pielęgnacji cery.

Wady:
-po ok.3 h zaczynała mi się niemiłosiernie świecić strefa T. A jak jeszcze nie użyłam żadnego podkładu to już w ogóle spływałam! A przecież jest to krem do cery mieszanej więc sądziłam że troszkę zahamuje to zjawisko.

Ochów i ahów nie było. Raczej go nie kupię.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Dosc dobry

Krem ten dostalam w prezencie. Po wpadce z kremem jagodowym, ktory zapchal mi pory mialam do niego mieszane uczucia. Mam cere mieszana, czyli taka, d jakiej ten krem jest przeznaczony. Dobrze nawilza i co najwazniejsze nie zapycha porow. Jednak po dluzszym stosowaniu moja skora sie do niego przyzwyczaila i produkt ten nie dziala juz tak jak wczesniej. Nie nawilza tak jak na poczatku. Ale dosc dobrze nadaje sie na lato i pod makijaz. Dlatego daje mu 3*.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

jest ok

Ogólnie mi sę podoba i niewiele mogę mu zarzucić.
Zalety:
-dobrze nawilża
-bardzo dobry pod makijaż
-szybko się wchłania
-ładnie pachnie
-jest wydajny

Wady:
-zostawia troche tłustawy film

Używam tego produktu od:nie wiem

Miły kremik

Mam cerę suchą, więc w zimie tworzy się na niej istna pustynia. Kremik poratował mnie z opresji, chociaż Iwostin jest jednak lepszy.
Ma świeży zapach, lekka konsystencja, łatwo i gładko sie rozsmarowuje, pozostawia uczucie świeżosci. Nie poczynił mi żadnych spustoszeń, nie zatyka ani nic. Szybko sie wchłania więc nie trzeba czekać z nałożeniem makijażu.
Na dodatek ma małe, sympatyczne pudełeczko.

Używam tego produktu od:4miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno