Garnier, Bodycocoon, Nourishing Moisturiser for Dry Skin (Odżywcze mleczko do ciała do skóry suchej)

Mleczko do ciała Bodycocoon przeznaczone jest do suchej skóry i ma za zadanie intensywnie pielęgnować oraz chronić przed wysuszeniem. Zawiera olejki owocowe oraz Karite. Kosmetyk przebadany dermatologicznie.

Cena: 3,5EUR / 400ml

fajny

Balsam udało mi się kupić na Allegro ponieważ w sklepach jest nieosiągalny.Przetestowałam już wiele balsamów do ciała, ten jest fajny ale nie powalił mnie na kolana. Zapach jest delikatny, bardzo przyjemny, konsystencja lekko wodnista przez co balsam szybciutko się wchłania i skóra jest po nim miękka i ładnie nawilżona. Mam normalną skórę i przy codziennej pielęgnacji jestem z niego zadowolona.

BOSKI!!

Jeju, kiedy on będzie w końcu w Polsce, używałam go za granicą, niesamowity, tak mi pięknie skórę nawilżał i wygładzał <3 stosowałam kilka balsamów Garniera, ten jest najlepszy. Wtedy pamiętam miałam taką piękną skórę... później już żaden balsam tak nie działał. Z niecierpliwością czekam aż będą w Polsce. Na razie zamówię na allegro i będę czekać.

Używam tego produktu od:3 miesiące

najlepszy

Ten produkt po prostu mnie uratowal,moja skora byla strasznie przesuszona-wrecz przypominala luske.On ja \odnowil\ w jedna noc:) Balsam ma gesta konsystencje,ale bardzo dobrze sie wchlania,jest wydajny,wspaniale nawilza,ma piekny zapach(jestem od niego uzalezniona;))A poza tym nadaje sie rowniez do bardzo suchej skory dloni-wystarczy na noc posmarowac gruba warstwe,a uczucie miekkosci jest wyczuwalne przez caly nastepny dzien...Dla mnie jest idealny.Lubie zmieniac kosmetyki,wiec nie zazanczylam KWC,ale byc moze dluzej przy nim pozostane:)

Używam tego produktu od:1 tygodnia

Makijaż Maybelline

Dla mnie idealny

Najlepszy kosmetyk do ciała jaki do tej pory używałam, a próbowałam już różnych i nie wszystkie dają rade przy mojej mającej skłonności do przesuszania się skórze. Ten:
+ super nawilża
+ dość szybko się wchłania jak na tę gęstość
+ pięknie pachnie (owocowo, mniam;))
+ suche skórki znikają :) a to chyba najważniejsze

Szczerze polecam dla suchej skóry, choć może być problem ze znalezieniem w Polsce, mi się to nie udało :/ Ale jak ktoś się uprze (tak jak ja) to jakoś sobie ściągnie albo przywiezie :)

jak dla mnie idealny!

Doskonała konsystencja, lekki, szybko się wchłania, wystarczy niewiele nałożyć, by skóra była nawilżona. Ładnie pachnie, nie pozostawia uczucia \tłustości\. Polecam dla suchej skóry!

Używam tego produktu od:2miesiace

Doskonała jakość

Mleczko jest kierowane do osób o suchej skórze i na takiej sprawdza się doskonale. Jest to produkt o bogatej, treściwej konsystencji, bardzo gęsty (może to stwarzać problemy z wydobyciem w miarę zużywania - chyba lepiej sprawdzałoby się opakowanie z pompką), który świetnie otula skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem.

Kosmetyk jest wydajny - rozprowadzony w małej ilości ładnie nawilża, natłuszcza i wchłania się dość szybko. Nałożony w większych ilościach wchłania się dość długo, ale zapewnia jeszcze większą dawkę nawilżenia i odżywienia - skóra przez całą dobę jest gładka, miękka i nie zdradza żadnych objawów przesuszenia.

Mleczko to jest kosmetykiem typowo zimowym - na lato wolę chyba nieco lżejsze balsamy. Niemniej jednak świetnie spełnia swą funkcję ochronną i naprawdę dba o skórę. Zapach kosmetyku jest charakterystyczny dla Garniera, tym razem w wersji wiśniowej.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1