Wałek do masażu sizal, Donegal

Wałek do masażu sizal, Donegal

Cylindryczna gąbka naturalna jest pozyskana z ogórecznika (roślina lekarska z krajów śródziemnomorskich). Po namoczeniu idealnie nadaje się do oczyszczania i masażu ciała. Stymuluje krążenie i łagodzi naprężenie mięśni. Używana na mokro daje wspaniały efekt peelingowy. Gąbka jest hipoalergiczna, nie zawiera środków konserwujących.

Dostępny w dwóch rozmiarach:

S-07134 Długość: 12,5cm, średnica: 6,5cm

S-07318 Długość: 16cm, średnica: 8cm

Cena: 2,99zł lub 3,40zł

Jestem zaskoczona tym produktem

Kupiłam kiedyś zestaw trzech gąbek i w tym zestawie był wyżej pokazany wałek . Przez pierwsze dwa , trzy mycia był świetny, chociaż bardzo podrażniał moją skórę.
Po kilku użyciach zmienił swój kształt , tak jakby się zgniótł ?
Nie był już wtedy do użycia .
Możliwe, że trzeba go regularnie po każdym użyciu suszyć no ale komu się chce?

Ilość zużytych opakowań: jedna gąbka

Naturalne peelingowanie

Żałuję, że nie kupiłam wałka w mniejszym rozmiarze, bo ten duży jest trochę nieporęczny, ale bardzo cieszę się, że ten produkt trafił do mojej łazienki. PLUSY: połączenie jakość-cena; praktyczny sznureczek do powieszenia; po użyciu skóra jest wygładzona, martwy naskórek starty, ciało oczyszczone; wałek nie rozmięka, łatwo da się go wypłukać. MINUSY: troszkę nieporęczny. Szkoda, że nie można nim spieniać żelu pod prysznic, ale to oczywiście nie minus. PODSUMOWUJĄC: ostatnio nie kupuję płynnych peelingów a mam oczyszczone, wygładzone ciało, mniejszy cellulit. Polecam!

Używam tego produktu od: niedawna