AA Reti+Vit, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień

AA Reti+Vit, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień

Krem dla osób po 30 roku życia. Zawiera retinol, witaminy C, B5, E, cytokiny mleczne i ekstrakty z roślin kava-kava i bambusa. Do jego opracowania wykorzystano najnowsze odkrycia biotechnologii stymulujące odnowę skóry. Retinol wygładza zmarszczki, witaminy C, E, B5 chronią przed wolnymi rodnikami. Proteiny mleczne silnie nawilżają naskórek. Krem zawiera filtr promieniowania UVA/UVB.
Kupiłam ten krem skuszona dosyć niską ceną (26 zł) i nie zawiodłam się. Krem jest leciutki, szybko się wchłania, może być stosowany pod makijaż. Buzia jest wyraźnie wygładzona, rozjaśniona, drobne zmarszczki zniwelowane. Dobry produkt za niewielką cenę.
Polecam.

Dobry

Szkoda tylko ,że juz został wycofany z produkcji.

polecam

Delikatny, buźka jest po nim gładziutka. Wchłania się bardzo dobrze, dobrze też nawilża. Mam skórę wrażliwą ze skłonnością do alergii i krem ten nie powoduje u mnie podrażnień. Z pewnościa kupię kolejny słoiczek tego kremu.