Pilnik szklany dwustonny (trzy rozmiary)

Pilnik szklany dwustonny (trzy rozmiary)

Pojemność 7,99 szt

Dwustronny szklany pilnik przeznaczony do pielęgnacji paznokci naturalnych. Wysoka jakość utwardzonego szkła, z którego został wyprodukowany, zapewnia niezmienne właściwości ścierne przez długi okres użytkowania. Chroni płytkę paznokcia przed rozdwajaniem się i łamaniem. Do pilnika dodano etui, które jednak nie chroni go przed uszkodzeniem (jest wykonane z miękkiego, cienkiego plastiku).
Dostępny w trzech rozmiarach:
MN-02467 9cm (fioletowy)
MN-02627 14cm (różowy)
MN-02634 19,5cm (błękitny, zaokrąglony na końcu)

pilniki

Podbił moje serce

Zawsze nielubiłam używać szklanych pilników ale ten zmienił moje zdanie. Świetny bardzo wytrzymały świetnie skraca paznokcie zmniejszając szanse na zadarcie

Masakrator paznokci...

Do tej pory sądziłam, że wybór pilniczka do paznokci jest wyborem dość łatwym. Że wystarczy omijać metalowe pilniczki szerokim łukiem, patrzeć jak wygląda "substancja ścierająca" na pilniczku papierowym, a szklane... wydawało mi się, że szklane to szklane i zawsze są ok - miałam parę w życiu i jedyny powód, przez który "miałam", to stłuczenie.
Tak więc, robiąc zakupy przez Internet, do mojego koszyka wpadł jeszcze ten pilnik.
To co już na samym początku zraziło mnie nieco do tego pilnika, to fakt, że jest gruby, przez co ciężko manewruje się nim przy bokach paznokcia. No, ale trudno.
Piłowanie nim nie było zbyt przyjemne - miałam wrażenie, że szarpał mi nieco paznokcie, ale pomyślałam, że może z czasem się nieco wyrobi i będzie w sam raz.
No, i gdy chciałam go użyć trzeci raz (!), rzeczywiście - "wyrobił się". Był już dość mocno tępy... Akurat innego nie miałam na podorędziu i skończyłam piłować paznokcie tym.... i to był błąd. Już na drugi dzień niektóre paznokcie były okropnie porozdwajane... Najgorsze, że rozdwojenia zaczęły sięgać dalej i dalej... Nie chcąc by ten proces postępował, musiałam skrócić paznokcie do samych opuszek, a i tak jeszcze na dwóch paznokciach są rozdwojenia. Dodam, że paznokcie miałam wcześniej w naprawdę dobrym stanie, a i szczerze powiedziawszy niewiele jest im w stanie zaszkodzić - zdarza mi się przyciąć je metalową obcinaczką kiedy mam mało czasu, a paznokcie są już bardzo za długie jak dla mnie i nic im się nie dzieje po takich akcjach.
Wprawdzie lubię mieć raczej krótkie paznokcie, ale nie aż tak, żeby nie było widocznej białej części i żeby mnie bolały z tego opuszki, no, i akurat będą aż tak krótkie na Sylwestra :/
Gdy zobaczyłam paznokcie byłam tak wściekła, że pilnik potłukłam, połamałam i wywaliłam do kosza. Naprawdę rzadko się zdarza, żeby jakiś produkt do pielęgnacji aż tak mnie zirytował :D
Przyznam, że gdyby ten pilniczek byłby pierwszym produktem firmy Donegal jaki znam, to na 100% nic bym więcej z niej nie kupiła... ale, że znam jeszcze inne, którym nie mam wiele do zarzucenia, to trochę biję się z myślami, jeśli miałabym kupić jakiś produkt z tej firmy w przyszłości - niesmak po tym pilniczku długo jeszcze u mnie pozostanie.
Proste - nie polecam :]

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zniszczony i wyrzucony do kosza po trzech użyciach

świetny

Strasznie rozdwajały mi się paznokcie ,jak zaczęłam używać tego pilniczka to prawie nic się z paznokciami nie dzieję ,nawet wyglądają zdrowsze niż jak używałam metalowego pilnika. Fajnie piłuje nie zarywa i jest bardzo wytrzymały .mogę go polecić dla osób ,które mają rozdwojone paznokcie.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Czym nakładać podkład?

nie piluje...

mialam juz pare pilniczkow do paznokci, szklanych, plastikowych, metalowych... wszystkie byly dobre, niektore sluzyly mi nawet i po pare lat. do glowy by mi nie przyszlo ze szklany pilnik moglby byc jednorazowy jak papierowy, dopoki nie kupilam tego z donegal...
on sie stepil po jednym uzyciu. moje paznokcie nie sa ani mocne, ani dlugie, a i tak nie bylo mowy o drugim uzyciu. myslalam ze moze trzeba go oplukac woda, ale po wyschnieciu, zauwazylam ze pilnik jest praktycznie gladki, a nie chrpowaty tak jak powinien byc. podczas drugiej proby uzycia mialam wrazenie jakbym sunela pazurami po zwyklym kawalku szkla.
ktoregos dnia rano niechcacy mi spadl i spektakularnie sie rozwalil o plytki. nie polamal sie - po prostu rozbil sie w kawaleczki po calej lazience.
dziwny produkt. na pewno wiecej go juz nie kupie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Nie za ostry, ale raczej dobry

Pilnik dobry w nagłych przypadkach, gdy trzeba np. zlikwidować zadarcie. Jest niezbyt ostry, dlatego też paznokcie po jego użyciu nie są szorstie ani ostre, jak to jest w przypadku innych pilników.

Nie wyobrażam sobie natomiast, że miałabym nim piłować kilkumilimetrowe paznokcie.

Jest wytrzymały, \'starcza\' na długo, nie tępi się, nie wykrzywia itd. Jednak jest szklany, więc w ekstremalnych przypadkach może się stłuc (jest to raczej małoprawdopodobne, ale zawsze).

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

nie robi nic

Nie nadaje się absolutnie do niczego. Na pewno nie piłuje paznokci. Porażka. Jest tępy, nie ma odpowiednio wyprofilowanych brzegów. Poza estetycznym wyglądem nie widzę żadnych zalet tego produktu. Ani żadnej możliwości jego zastosowania.

Używam tego produktu od: kupiłam i użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: nadaje się do wyrzucenia od razu po zakupie

ŚWIETNY

Dla mnie ten pilniczek to rewelacja. Mam różowy. Pięknie piłuje paznokietki nie robiąc im krzywdy. Paznokcie wyglądają ekstra, nie rozdwajają się. Trwały, po kilku użyciach nie widać na nim jeszcze zużycia. Do tego ładnie, estetycznie wykonany. Ja polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobry

Nie rozumiem tak niskiej oceny. Używałam tego pilniczka 2 lata i bardzo dobrze mi służył. W ogóle się nie wytarł, tylko troche stępił. Zachciało mi się nowego pilniczka i ten nowy 2 razy droższy zdarł sie po 1 użyciu po jednej stronie. Polecam ten pilnik jeśli tylko go znajdziecie. Ja właśnie nie mogłam go dostac ponownie i pokusiłam sie na Inter Vion i ten to porazka wiec nadal będe używać Donegala chociaż chcialam go oddac mamie.

Ilość zużytych opakowań: 1 średni pilniczek

very good

Bardzo lubię produkty tej firmy, bo za średnie pieniądze mogę mieć coś dobrego. I będę bronić do upadłego tej marki :) Pilnik jest trwały, odporny i spełnia swoje funkcje. Za taką cenę nie może już być lepiej :) Jak się zużyje na pewno kupię jeszcze raz.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cały

Może być

Mam cienkie, kruche i rozdwajające się paznokcie :(. Ten pilnik jest dla mnie naprawdę ok. Jest delikatny i zauważyłam, że moje paznokcie go lubią :). Jest precyzyjny i po paru "przeciągnięciach" już mam ładnie opiłowane paznokcie :).
Minus za to, że okropnie śmierdzi podczas piłowania! Fuu... :D
Absolutnie się nie nadaje do piłowania tipsów...

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Mam 1 (najmniejszy) pilnik

jak dla mnie ok

Kupiłam ten pilnik jakiś rok temu... nadal piłuje, nie szarpie paznokci, ładnie równo piłuje...
Po każdym piłowaniu myję go zimną wodą, wycieram a właściwie osuszam i działa bez zarzutu

dodatkowo nie rozumiem tekstu "upadł mi na panele i się stłukł" naprawdę dziwne :D

Używam tego produktu od:roku

jednorazowy niewypał

Zużywa się po pierwszym użyciu. Nie mogłam opiłować nawet paznokci obydwu rąk. Nic nie dało mycie. Wysoka cena, a jakość żadna ....
Nie polecam!
Powinni wycofać ze sprzedaży.

Używam tego produktu od: używałam 1 dzień