Styling Straight, Flat Marvel (Balsam wygładzający)

Styling Straight, Flat Marvel (Balsam wygładzający)

Flat Marvel z technologią FlexShine to kosmetyk wspomagający prostowanie. Balsam wygładzający do prostowania loków i "poskramiania" włosów. Wygładza i rozprostowuje włosy do czasu ich kolejnego umycia szamponem. Chroni przed ciepłem. Odporny na wilgoć.

czy to do czegoś służy?- nic nie robi!

Ciężko napisać mi plusy i minusy tego produktu ponieważ nie zauważyłam, żeby robił cokolwiek z włosami, o ujażmianiu, utrzymaniu gładkich i prostych włosów nie ma mowy. Cudem powstrzymywałam sie żeby nie wyrzucić go do kosza i zużyć na "co dzień". Żadnej termoochrony, w większej ilości jedynie obciążą włosy. Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: 6 msc

malinki

bardzo lubię ten balsam. Używam go, żeby ochronić włosy przed wysoką temperaturą prostownicy. Włosy są sypkie, miękkie, odżywione. Ma przyjemny zapach, przypomina maliny. Wygodny dozownik w postaci pompki.
Minusem jest stosunkowo mała pojemność (w porównaniu do innych tego typu produktów fryzjerskich).
Nie używałam go bez stosowania prostownicy, więc nie wiem jak się zachowuje bez stylizacji na gorąco.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Na nie

Przede wszystkim to nie daje żadnego efektu nie licząc jakieś termoochrony. Do użycia tylko z olejkiem. Po zastosowaniu włosy następnego dnia (a raczej jeszcze tego samego kilka godz później) są koszmarne- koniecznie trzeba umyć, tracą cały blask, stają się paskudnie matowe. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: od listopada 2013

Eris film 2

Super Produkt do lokow i do prostownicy

Mialam kiedys dlugie wlosy ktore zawsze sie puszyly, lokowaly, wywijaly i do tego byly i sa Grube , kupilam Ten Produkt u fryzjera, nakladalam jedna pompke na wilgotne wlosy i Trochäen zgniatalam Loki rekoma a Potem suszylam dyfuzorem, Moje wlosy byly Gladkie, blyszczace a loki piekne i sprezyste, teraz mam wlosy Sciete na boba i je prostuje prostownica, uzywane tego Samego flat Marwel tylko polowe Mniej, na wilgotne wlosy, susze suszarka z jonizacja braun satin care 7 , Potem nakladalam kropelke olejku Wella Professional i prostownica przeciagam doslownie pary razy i gotowe :-))) fryzurka piekne i trzyma sie 3 Dni, a na koniec psikam lackierem loreal zlotym.

Dziewczyny Ten kosmetyk nie obciaza!!!
Nie nalezy go Po prostu zbyt duzo nalozyc, na dlugie wlosy jedna pompka, na boba Pol pompki.

Starcza na Pol roku przy czestym myciu wlosow

Używam tego produktu od: Paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

NIESTETY NIE

Miałam bardzo puszące się włosy. Ten fluid zdziałał cuda u fryzjera, ale niestety nie w domowych warunkach. Nie ujarzmiał moich włosów, nadawał im niepożądanej objętości, nie nawilżał, włosy były matowe, suche i bezkształtne.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

na dzisiaj najlepszy

Mam włosy falowane, puszące się. Na prostowanie nie mam czasu, więc próbuję je ujarzmić takimi jakie są. Ten specyfik pięknie wygładza moje puszące się kosmyki, uzyskuję dzięki niemu gładkie, lśniące fale a nawet czasem loki :). Po umyciu nakładam na wilgotne włosy, wgniatam, a potem suszę z dyfuzorem. Żaden kosmetyk do włosów kręconych nie dał mi takiego efektu, Stosuję więc niezgodnie z przeznaczeniem, bo do włosów kręconych, ale efekt jest super!

zaskoczyła mnie ostatnio nowa cena w mojej drogerii internetowej- ok. 25 zł :)

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 całe, 4 w trakcie

Moje cudeńko!

Spontaniczny zakup w salonie fryzjerskim okazał się strzałem w dziesiątkę! Balsam jest genialny, jedna dawka wystarcza na całe moje włosiska, a mam bardzo długie i gęste. Tak więc- WYDAJNY. Dodatkowo chroni przed wilgocią. Niepogoda już mi nie straszna, bo włosy nie odwijają się. Włosy nie są odkształcone następnego dnia (dla kogoś kto nie myje włosów codziennie) więc wielki plus za to. Dodatkowo balsam ma bardzo przyjemny zapach, a włosy po jego użyciu ładnie się błyszczą. Nie wysusza ich a chroni przed ciepłem prostownicy. Dla mnie BOMBA!

bardzo wydajny produkt

Nie męczę włosów suszarka i prostownicą codziennie i być może dlatego opakowanie wydaje mi się tak wydajne. Wystarczy użyć ilość wielkości orzecha laskowego do długich włosów. Użyty w odpowiedniej ilości nie skleja ich, rzeczywiście łatwo się prostują i utrzymują tak przez cały dzień. Praktyczne opakowanie i dozowanie. Nie zauważyłam żadnych minusów tego kosmetyku.

bardzo dobry produkt z jednym małym \'ale\'

Produkt jest tak przyjemny w użyciu i tak ładnie wygładza końcówki włosów, że ciągle się zastanawiam, czy to produkt do stylizacji, czy serum do włosów.

Wymienię może pozytywne cechy, które mnie utwierdziły w przekonaniu, że stylizacja nie musi niszczyć włosów, produkt posiada następujące zalety:

* wygładza włosy

* nie powoduje obciążenia/przetłuszczenia

* wystarczy naprawdę mała ilość produktu, żeby delikatnie wygładzić włosy

* likwiduje niechciane puszenie się włosów

* nie powoduje wysuszenia włosów

* nie niszczy włosów

* ładnie pachnie

* estetyczne i wygodne, eleganckie opakowanie

* bardzo wydajny produkt:)

A teraz jeden mały minus. Otóż ten kosmetyk ma w składzie kilka parabenów, nie jestem ofiarą zbiorowej histerii na temat ich złego działania, ale przyznam, że kilka ostatnich składników z listy nieco mnie zdeprymowało. Z drugiej strony- na końcu listy, czyli występują w małych bardzo ilościach.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny

Krótko mówiąc REWELACJA.
A więc mam włosy po trwałej i myślałam że z nimi się nie da już nic zrobić ale się myliłam. Bez tego produkty jak próbowałam wyprostować włosy to była tragedia wyglądałam jakbym sobie je pokarbowała i puszyły się niemiłosiernie.
Będąc u fryzjera nabyłam ten produkt w celu raz na jakiś czas rozprostowania tej trwałej. I sprawdził się:) Stosuję go na wilgotne włosy, absolutnie NIE SKLEJA. Póżniej lokówką prostuje to co się nie dało prostownicą. I EFEKT SUPER. Włosy są PROSTE GŁADKIE NIESKLEJONE:) A zarazem puszyste i miękkie polecam!!!

Używam tego produktu od: kilku dni

Nie polecam

Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na KWC.

Plus za opakowanie- dozowanie ilości balsamu nie sprawia problemu.
Plus za przyjemny, delikatny zapach :)

Wcieram małą ilość w wilgotne włosy, następnie wyciągam na szczotce, na koniec prostuję. Pierwszego dnia włosy są faktycznie miłe w dotyku, nawilżone lecz nie są zdyscyplinowane i ciężkie. Po przeciągnięciu ręką nie opadają swobodnie, po kilku godzinach się wykręcają.
Następnego niestety nadają się już tylko do umycia, balsam znacząco obciąża moje włosy, które są ścięte na boba. Nie chroni również przed wilgocią.

Liczyłam na coś lepszego, niby profesjonalny Goldwell ale się nie sprawdził. Szukam dalej... :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze

Dobry kosmetyk

Dobry wygładzacz do włosów, włosy są po nim proste,lśniące, gładkie, nie są obciażone, jestem z niego zadowolona chociaż mógłby być lepszy, ponieważ na wilgoci nie sprawdza się już tak dobrze, włosy jednak lekko się wywijają i puszą. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc