Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Deborah, Russian Glam, Fard Duo (Podwójny róż do policzków Carski Szyk)

Deborah, Russian Glam, Fard Duo (Podwójny róż do policzków Carski Szyk)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 7 g
Cena 40,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Kremowo-pudrowy róż w kamieniu z linii Russian Glam. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Doskonale koryguje rysy twarzy, idealnie stapia się ze skórą pozostawiając trwały kolor przez cały dzień.

Cena: 40zł / 7g

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

****

Już sam wygląd różu może zauroczyć - charakterystyczne dla Deborah opakowanie kryje kosmetyk o wytłoczonym czerwonym serduszku. Jego środek wypełniony jest ciemniejszym koralowym odcieniem, za jego tło zaś służy jaśniuteńki, różowawy koral. Na powierzchni różu połyskują sporej wielkości złoto-srebrne drobinki, jednakże kosmetyk daje absolutnie matowe wykończenie.
Jego konsystencja jest faktycznie pudrowo-kremowa. Dzięki niej aplikuje się go czy to na podkład, czy na puder wręcz wyśmienicie. Bardzo ładnie stapia się ze skórą, nakłada równomiernie i nie tworzy plam. Łatwo go rozetrzeć, wycieniować. W zależności od potrzeb można uzyskać mocniejszy, bądź subtelniejszy efekt, chłodniejszy lub cieplejszy odcień. Wystarczy zmieszać oba kolory i już!
Róż ma 7g, nie jest to mało, ale, być może właśnie poprzez jego konsystencję, zużywa mi się go bardzo szybko. Fakt, cena jest niewysoka, ale... gdzie ja sobie go kupię jak mi się skończy? ;) Szkoda, że to limitowanka, bo chętnie bym do niego wróciła. Używa mi się go tak przyjemnie jak róże Bourjois i LOreala.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking