AA Cera wrażliwa, Antiperspirant roll-on bezalkoholowy z alantoiną

AA Cera wrażliwa, Antiperspirant roll-on bezalkoholowy z alantoiną

Zmniejsza nadmierne wydzielanie potu, daje uczucie świeżości i komfortu. Nie powoduje podrażnień skóry. Zawiera związki glinu, środki lekko natłuszczające, wyciągi ziołowe. Nie przebarwia bielizny.

Skład: aqua, aluminium chlorhydate, propylene glycol, chamomila recutita, hydroxypropylcellulose, peg-75 lanolin, allantoin, methyldibromo glutaronitrile and phenoxyethanol

niska skuteczność

Obietnice producenta:
-zmniejsza nadmierne wydzielanie potu - NIE
-daje uczucie świeżości i komfortu - NIE
-nie powoduje podrażnień skóry - Prawda

Prawie wogóle nie zabezpiecza przed potem. Bardzo długo wysycha.
Jedyny plus, ze naprawde jest delikatny i nigdy nie szczypie skora po nim-za to 1 gwiazdka, 2ga za to, że jest trochę lepiej niż wogóle bez dezodorantu:cojest:

Używam tego produktu od: około 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 normalnej wielkości

Odkąd odkryłam - jestem wierna

Uważam, że to bardzo dobry kosmetyk. Zalety:
- jest wydajny (starcza na ok. 1,5-2 miesiące, podczas gdy dezodowant w areozolu zużyłam ostatnio w 2 tygodnie)
- nie ma zapachu (odkąd używam codziennie perfum, drażnią mnie dezodoranty zapachowe, bo nierzadko ich zapach wybija się ponad wszystko inne czym pachnę, albo zniekształca zapach perfum)
- delikatny dla skóry, nie wysusza jej
- łagodzi podrażnienia
- dobrze chroni przed brzydkim zapachem

Wady:
- długo się w chłania
- mimo że niweluje zapach, to w ekstremalnym warunkach nie niweluje wilgoci (pachy są mokre, ale bez zapachu) - choć kto wie czy nie jest to zdrowsze jednak dla skóry, która może oddychać i nie jest kompletnie zapchana...
- czasem brudzi ubranie, gdy założę je zaraz po aplikacji

Mimo że nie jest to produkt doskonały - to na pewno godny polecenia. Dużo lepszy od wszelkich dezodorantów Nivea, Dove i inych tego typu, które dla mnie dają tylko wątpliwej urody zapach bez kompletnie żadnej ochrony.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

Prawie wcale nie działa

Jedną dodatkową gwiazdkę przyznaję za brak zapachu i łagodność. Poza tym same wady- bardzo słaba skuteczność, jest płynny i słabo się wchłania, pozostawiając uczucie mokrej skóry. Nie polecam.

Używam tego produktu od:ponad rok temu

depilacja bikini rodzaje

raczej nie

Jedyny plus - nie powoduje uczuleń, podrażnień, i nie ma zapachu więc można z powodzeniem stosować równolegle perfumy.
Natomiast nie odpowiada mi jego rzadka konsystencja, mam wrażenie, że właśnie po użyciu tego specyfiku zaczynam się pocić :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pół

ujdzie

Podoba mi się brak zapachu, nie koliduje wtedy z żadnymi perfumami. To jest bardzo praktyczne :)

Seria dla alergików, ja ogólnie uwielbiam kosmetyki AA. Nie podrażniają, tak i ten dezodorant tego nie robi.

Jednak nie spełnia moich oczekiwań co do działania antyperspiracyjnego ;) Nie pocę się, lecz czasem czuję się lepko. Po tym dezodorancie zawsze czuję się lepko pod pachami, a nie tylko w ekstremalnych warunkach.

Używam tego produktu od:3 miesiące z przerwami

średni.

Podoba mi się, że ten antyperspirant nie ma zapachu, dzięki czemu w ogóle mnie nie podrażnia. Kolejnym plusem jest to, że nie ma w składzie alkoholu. Delikatnie łagodzi podrażnienia.

Niestety, właściwości antyperspiracyjne znikają po pewnym czasie..

Nie kupię go więcej.

Kiepski!

Niewiele dzia?a! Mimo nawet czestych aplikacji nie ma co sie spodzewiac jakichkolwiek efektów, po prostu mimo ze zwie sie antyperspirantem jego skutecznosc jest znikoma. Nie polecam. Do tego brzydko pachnie.
Lepiej nie kupowa?.

U?ywam tego produktu od: 2005
Ilo?? zu?ytych opakowa?: ? kilka z 1

lubię go

Jest bardzo delikatny dla skóry,troszkę kremowy,łagodzi podrażnienia po depilacji i chroni przed poceniem,szczerze mówiąc to mój ulubiony dezodorant.Ma taki lekko wyczuwalny "swój"zapaszek,który jednak znika po całkowitym wchłonięciu.I właśnie,tylko wchłaniać to by się faktycznie mógł szybciej.
Aha i cena niewygórowana,zwłaszcza biorąc pod uwagę dużą wydajność.Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

nieee...

Skusiła mnie informacja że dezodorant nadaje się do skóry wrazliwej i jest bezzapachowy...niestey, zauwazyłam same wady:
-jest wodnisty
-bardzo powoli się wchłania więc nie ma mowy żeby szybko się ubrać
-nie chroni przed brzydkim zapachem
-nie ogranicza pocenia

jedynie co moge dobrego powiedzieć o tym kosmetyku to tyle że nie brudzi ubrań. i ma ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:2 m-cy

I tak I nie

Dobry deorol, jednak nie w pełni spełnia swoje zadania. Nie chroni w pełni przed nieprzyjmenym zapachem. Wielokrotnie mnie zawiódł, w chwilach stresujacych nie radzi sobie z potem. A muszę dodać że nie pocę się jakoś specjalnie mocno, wiec tym większe jest moje rozczarowania. Druga poważna wada to ta iż wchłania sie zbyt wolno. Aby miało to sens należy go nałożyć conajmniej na 10 minut przed nałożeniem bluzki, a i ten czas nie zawsze wystarcza mu na wchłoniecie.
Z zalet mogę wymienić 2 najważniejsze: przy dłuższym używaniu faktycznie zauważyłam mniejszą potliwość, więc w tym zakresie chyba faktycznia ogranicza wydzielanie potu. Druga zaleta to fakt iż jest wydajny wyjatkowo. Żaden inny deorol nie starczył mi na tyle czasu.

świetny ale

doskonały, jest wydajny, nie brudzi ubrań, nie kłoci się z zapachami perfum przedewszystkim WYDAJNY tylko troszku wolno się wchłania

baaardzo lubie

bardzo lubie cale serie pomaranczowa oceanica, i ten produkt tez mnie nie zawiodl....jak wszystko z tejze oferty, moze nie jest to super hiper kosmetyk powalajacy na kolana swoim dzialaniem, ale pewny i niezawodny niezbednik, ktory nic zlego nie zrobi, tzn: nie podrazni, nie ubrudzi ubrania, nie wysuszy skory...a dobrze ochroni (ale od razu dodam, ze nie mam problemow z poceniem sie). opakowanie duze i wydajne, cena niska...czegoz wiecej chciec?