Artdeco, Soft Lip Liner Waterproof (Wodoodporna konturówka do ust)

Artdeco, Soft Lip Liner Waterproof (Wodoodporna konturówka do ust)

Wodoodporna, o przyjemnej konsystencji, zapobiega rozmazywaniu się błyszczyka lub pomadki. Do każdej konturówki Soft Lip Liner Waterproof jest idealnie pasujący błyszczyk Glamour Gloss. Zawiera olejki mineralne z naturalnymi utleniaczami oraz witaminę E.

RE_WE_LA_CY_JNA !!!!

to jedna z cudowniejszych kredek do ust

gdybym miala ja porownac ty tylko do long MACA !!!
tak

podobna lekka jedwabista konsystencja ktora zarazem jest bardzo kryjaca zastygajaca i kryjaca

jest nieco tansza od maca

mialam kolor cialowy tej kredki
cudownie trwale sie spisywala
az wyschla po paru miesiacach i starcila swoje walory :(
pomimo to kupie nastepna !!!

ceny sa wysokie w sklepach tych kredek
za 1 zaplacilam przeszlo 50 zl :(
jest dosc droga !

chyba wydajniejsza od maca
ale mac nie wysechl i jest dlugo przydatny

polecam

w dodatku ma piekne nietuzinkowe kolory

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

dobra konturówka!

Posiadam odcień 04 - taka brzoskwinka. Kupiłam zachęcona opinią znalezioną ja youtube, zwłaszcza, że szukałam konturówki, która przedłużyła by żywotność pomadki czy błyszczyka na moich ustach.
I powiem, że sprawdza się, zastyga, długo się utrzymuje, i faktycznie przedłuża "bycie" błyszczyka i pomadki na moich ustach. Jestem pochłaniaczem wszystkiego co znajdzie się na moich ustach, a z tą konturówką makijaż ust potrafi przetrwać godzinę czy półtorej a w moim przypadku to już sukces.

Warto pamiętać, że żeby konturówka sama się dobrze prezentowała, bo fajnie wygląda sama, lub sama z błyszczykiem bezbarwnym trzeba zadbać o usta, peeling, aby nie było suchych skórek, bo kredka to podkreśli.

Jestem zadowolona i zdecydowanie polecam:)

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszej

bardzo dobra

Dobra miekka konturowka, ktora latwo obrysowac usta. Uzywam w polaczeniu z blyszczykami i bardzo dobrze sobie radzi. Mam dwa kolory 05 i 17 pasuja w sumie do wszystkich bezo - cielistych blyszczydel.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Nude make up

Jedna z lepszych

Używam jej przede wszystkim do wypełniania konturów po obrysowaniu inną konturówką, ponieważ jest trwała i matowa. Mam nr 19 - bardzo naturalny.To jedna z najtrwalszych konturówek, a mam w tej materii ogromne doświadczenie. Wydajna, cena przystępna. Minus - trudna do temperowania. Jednak warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilku at
Ilość zużytych opakowań: wiele

bardzo dobra konturówka

Mam tę konturówkę w odcieniu 08 (piękna głęboka czerwień, taka winna złamana fioletem).
Dokupiłam ją do szminki Perfect Color Lipstick w tym samym kolorze i z obu jestem bardzo zadowolona :)
Konturówka ma miękki, dosyć gruby wkład, który łatwo zatemperować. Jak pisała poprzedniczka łatwo nią uzyskać zarówno delikatny jak i mocniejszy obrys. Jest wyjątkowo trawała (przetestowałam kpl na weselu i trzymały się obie dzielnie do rana, bez większych poprawek). Faktycznie utrzymuje szminkę/błyszczyk w ryzach i nie pozwala się "rozlać". Jest wyjątkowo wydajna. Makijaż robi się nią wprost idealnie, kredka jakby ślizga się po skórze, a nasycenie barwy można stopniować w zależności od siły nacisku, co niestety nie każda konturówka potrafi.
Jest wydajna (ja swojej używam od lipca 2007 i "zeszła" mi może 1/3, a używam dosyć często (oczywiście jakna mnie;) ) i moim zdaniem nie jest droga, 30 kilka złotych za tę jakość to na prawdę rzadkość.

Używam tego produktu od:lipca 2007

Lubię ją.

Dobra konturówka. Miękka, trwała, łatwo się temperuje, ma śliczny kolor (beżo-brąz). Może nie jest wydajna, albo ja za bardzo ją lubię, ale szybko się zużywa. Pasuje mi do wszystkich cielisto-beżowo-różowych szminek i błyszczyków. Polecam i kupię na pewno po raz drugi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 10% z 1

Bardzo dobra!

Mam tę konturówkę od dawna w kolorze perłowo-różowym: nr 8. I faktycznie kolor jest lekko perłowy oraz dość uniwersalny, bo mnie pasuje do większości błyszczyków, pomadek-najczęściej maluję usta w odcieniach różu.

Bardzo dobra konturówka do ust, której ciągle używam. Świetnie się spisuje w połączeniu z błyszczykami i pomadkami. Trwała i łatwo rozciera się na ustach. Nie rozpuszcza się pod wpływem błyszczyków i nic poza kontur się nie wylewa, nie wycieka. Jest miękka i ładnie obrysowywuje usta. Można zrobić nią subtelny kontur, ale i obrysować usta nieco mocniej, wszystko zależy od upodobań i potrzeb. Ja obstaję za opcją nr 2, ponieważ moje usta tego wymagają. ;)
Dobrze się temperuje-miękki grafit+oprawa, której nie trzeba zestrugiwać w nieskończoność co powoduje, że jest wydajna.

Dla mnie minusem jest cena, bo jak za konturówkę to spora, ale jednak warta zakupu.

Używam tego produktu od: od dawna, ponad pół roku.
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 szt.